Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy dajecie dzieciom klapsy? w jakich sytuacjach?

Polecane posty

Gość gość
spoko pieprz sobie,a może się spełni i tobie przyj/ebie twoje wychuchane gejowe "maleństwo". Śmiałabym się wtedy. Bez obaw 2latek już powinien wręcz po dupsku dostawać ręką albo kapciem albą łapką na muchy bez znaczenia, ważne żeby wiedział za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka franka i IDIOTKA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wzorowe mamusie pochwalcie sie nam jak wy wychowujecie swoje idealne dzieci,no bo wiecie my od klapsow chcialybysme wiedziec jak to sie robi jak takie zle jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanka Franka dobrze tak temu bachorowi, żeby jeszcze chcieć pomóc a stara wydrze koparę. Dobrze im tak, niech teraz leży w szpitalu gnój jeden, a stara razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, moje dzieciaki dostawaly klapsy jesli powtorzylam ze maja cos zrobic a do nich nie dotarlo za 10 razem, za wchodzenie na meble i skakanie z nich po kilkukrotnym upomnieniu i tlumaczeniu, za dokuczanie kotu, za wrzask i kopanie po czym sie da bo nie dostal tego co chcial. ale nie dostaja za rzeczy o ktorych nie wiedzieli ze tak robic nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te klapsy powinny byc porządne, tak żeby bolało i żeby gowniarzowi spełzł ten głupkowaty uśmiech z pyska, wtedy dopiero wie za co dostał i zaczyna wyć wnieobgłosy, ale spokojnie góra 10 minut i jest już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze te dzieci od bestresowego wychowania sa tak wredne,maja rodzicow w malym palcu i zadza nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak. mnie najbardziej denerwuje ten jego durnowaty usmieszek jak cos zbroi, smieje sie smark bo cos na zlosc udalo mu sie zrobic, ale jak dupsko zapiecze to juz taki wesoly nie jest, ciekawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie moze jest tu mama zwolenniczka bezstresowego wychowania ktora ma sposob na dziecko aby jak jest jedzenie siedzialo i jadlo a nie biegalo po calym domu- zaznaczam ze tlumaczenie nie dziala, zabieranie jedzenia mu sie podoba bo nie musi jesc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wtedy go przytrzymam przy stole i na sile wpycham jedzenie, troche pobleczy ale zje to co ma zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zglodnieje to zje,tlumaczenie nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uwazam ze dobrze zrobilam. W innej sytuacji.(rowniez zlapalam dziecko za reke,zeby mu powiedziec,ze nie zgadzam sie na bicie moich dzieci) matka rzucila sie na mnie z piesciami. Czekam na kase,tzn komornik juz dziala,bo mi nie wyplaciala. Ja glupia odruchowo zlapalam guwinarza przed ulica,jednak szybko zostalam sprowadzona do parteru,ze innych dzieci sie nie rusza. Cholera mam satysfakcje. Za wszysto sie placi,na wszystko jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kara powinna być dostosowana do wieku dziecka. Gdy moje dziecko było małe to gdy np. wyciągało buty z szafki mówiłam głosno "nie wolno" brałam go i wkładałam do kojca, analogicznie było z innymi rzeczami dosłownie po 2 razach wyciągania i wsadzenia do kojca był spokój, nie robił tego wystarczyło powiedzieć nie wolno i tyle. Gdy na spacerze uciekał albo wkładałam do wózka albo zabierałam np. z placu zabaw, gdy chodził do przedszkola i np. nożyczkami poobcinał firanke musiał się nauczyć wiersza i powiedzieć go bezbłędnie, posprzatac pokój oddać na kilka dni flamastry i to skutkuje, dziś chodzi do szkoły i działa. Ostatnio wykradł tableta którego mu zabrałam jako kare zorientowałam się nic nie mówiłam, chciałam zaczekać do wieczora gotowałam obiad a ten przyszedł z tym tabletem i powiedział ze wykradł go bo wytrzać już nie mógł ale nie włączył bo "głupio mu było" :classic_cool: przeprasza i odkurzy mieszkanie. Gdyby był bity w zyciu nie mielibyśmy takiego kontaktu, tak jak ktoś napisał łatwo jest doprowadzić klapsem do pionu malucha ale z kilkulatkiem to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
# wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-04-14 22:26:07 [zgłoś do usunięcia] gość Jak zglodnieje to zje,tlumaczenie nic nie pomoze -- to znaczy dajesz dziecku jesc wtedy kiedy ono ma ochote? nie wtedy kiedy jest kolacja i wszyscy jedza, albo obiad, moze jeszcze mu odgrzewasz. no sory ale jakies regoly chyba stosujecie w domu czy tak bez regol kazdy robi co chce i kiedy chce, regoly i zasady to chyba podstawa w wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkulatka tez latwo ustawic do pionu, uwierz mi, wystarczy twarda reka, ale lepiej sobie ustawić 2 latka to wtedy masz pewnie ze nie bedzie pozniej fikał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kolezanko,ktoras sie pytala co zrobic jak dziecko biega po calym domu i rozrzuca jedzenie i nie chce jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja wciskam na siłę jedzenie, i nie trzeba długo tłumaczyć, i tak wie że musi zjeść to i bunt przechodzi, dodam że krzyczę wtedy i wzrok mordercy stosuję, działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym wieku dziecku sprawia problemy, jak zamierzasz karac klapsem 10 latka? A 15 latka? :) litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co? wystarczy jak ustawie je jak jest małe, wtedy nie ma problemu z nastolatkiem, klaps działa cuda tylko trzeba stosowac regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 latek juz powinien rozumiec niektore rzeczy wiec nie ma co bic.mam 13 latke w domu i ona wie co wolno a czegonie,a pozatym ma swoje obowiazki w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy Mam wrażliwe i inteligentne dziecko. Gdybym je uderzyła zabiłabym to. Nie chce chować debila dlatego nie robię tego- proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak będzie debilem, do tego wyrośnie na ciote. Gratulacje matko c***y :-) A potem wspomnisz że trzeba było bić póki małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu dziecka był chłopiec który inne dzieci kopał gryzł popychał. Rodzice bitych przez niego dzieci zaczęli chodzić do dyrekcji na skargę, rodzice dziecka wydawali się spokojni tacy dupowaci nawet ;) i wychowawczyni stwierdziła że porozmawia z nim psycholog- oni się zgodzili. Wyszła afera że dziecko doświadcza przemocy w domu, rodzice twierdzili że nie biją a daja klapsy bo niegrzeczny etc suma sumaru rodzinka skończyła z kuratorem przyznanym przez sąd :D Agresja której doświadcza dziecko i to od najbliższych mu ludzi zawsze wyjdzie czy to w wieku przedszkolnym czy szkolny. Wstyd by wam było gdyby na osiedlu każdy się dowiedział że bijecie dziecko i macie sprawy w sądzie rodzinnym prawda, pomyślcie zanim jutro postanowicie trzasnąć swego dzieciaka.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko dziecku nie rowne, i nie ma co dyskutowac, ja mam zasady i regoly ktorych nie lamie, tylko pojawia sie problem gdy jedno z dzici przystosowuje sie i akceptuje to a drugie jak nie dostanie po tylku klapa to nie dociera i probuje wprowadzac swoje zasady, zachcianki. jedno z moich dzici dostalo o wiele mniej razy niz drugie, roznia sie charakterami, temperamentem, nie na kazdego dziala ta sama kara i ten sam model wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie dziecko trzeba ustawic do pionu kiedy jest male a jako.nastolatek nie bedzie fikal. Nikt chyba nie jest poy****y zeby 15 latkowi dawac klapsa:/ wy chyba niektore nie myslicie. Jak dziecko sie wychowa od malego, bez znaczenia czy z klapsem czy inna kara, to pozniej zna zasady i jako starszak sie ich trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne dziecko nie jest idealne.trzeba nad dzieckiem pracowac nie zawsze rozmowa pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdzisz że 2l powinien rozumieć a mimo to musisz go bić a masz nadzieje że 15l będzie rozumiał? Zgotujecie sobie piekło z nastolatkiem nauczonym wymuszania posłuszeństwa przez pięści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to chodzi- czego Jas sie nie nauczyl tego Jan nie bedzie umial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O naiwności KAZDY nastolatek jest wredny kłamliwy i wymusza a jak ty go bijesz to ja już wspólczuje jak on zacznie was bić gdy np. nie dostanie 300zł kieszonkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×