Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mill_mill

rozstanie z chłopakiem, warto walczyć?

Polecane posty

Gość mill_mill

ostatnie tygodnie nie układały się, on pisał że nie ma czasu, kłóciliśmy się, rozstawaliśmy się i wracaliśmy, aż w końcu on zerwał na poważnie. Dzisiaj wróciliśmy, ale po godzinie jednak zmienił zdanie. Ale najgorsze jego powody rozstania... 1. Nie ma dla mnie czasu, 2. Jest za młody na stały związek 3. Aż w końcu napisał że on ma swoje potrzeby, których ja nie chce spełnić, a on nie chce być ze mną i robić to z innymi... A mamy dopiero po 17 lat! Nie jestem gotowa.. Wiecie o co chodzi. I moje pytanie do Was nasuwa się, warto dalej o ten związek walczyć czy odpuścić. wiem, że jestem młoda ale jak to bywa, zakochałam się.. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to młody przygłup, dla ktorego liczy się tylko własny siurek. Niczego do ciebie nie czuje poza chęcią przeczyszczenia ci komina. A potem i tak puści cie kantem. Daj se spokój dziecko, i odrabiaj lekcje. Na szarpanie sie z przychlastami masz jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zwala na drzewo, bambus jeßany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowniarzowi tylko ciupcianie w glowie. szkoda twojego czasu na tego przyglupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w******y i pójdzie w ch....j taka prawda młoda jesteś jeszcze znajdziesz tego ukochanego 2 tygodnie zapomnisz i będziesz się z tego śmiała. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty rozmyślasz czy walczyć, a on Cię zostawił tylko dlatego, że nóg przed nim nie rozłożyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takiego chłopaka nie warto. Jakby cię kochał to by poczekał aż będziesz gotowa na seks. Nie kocha cię, nie warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gów\\niarz 17 lat zamiast myslec o nauce mysli o pieprzeniu się. Mój chlopak dopiero w wieku 24 lat stracil prawictwo i jakos nie plakal z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej matoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź odrobić lekcje, ludzi tu mają poważniejsze problemy : np jak otruć żurkiem światecznym dziecko partnerka z pierwszego małżeństwa, a ty ty głowę pierdołami zawracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź odrobić lekcje, ludzi tu mają poważniejsze problemy : np jak otruć żurkiem światecznym dziecko partnerka z pierwszego małżeństwa, a ty ty głowę pierdołami zawracasz HAHAHAHAHA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaah. Chociaż jestem nową partnerką, to nieźle się uśmiałam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huhuhuhu - a czym się różni nowa partnerka od starej partnerki? Bo raczej nie "przebiegiem". Oohohohoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym żurkiem. Bo właśnie robię i co dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chce wiedzieć co należy dodać do żurku żeby gówniarz potem z kibla nie schodził? Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej wyłożył kawę na ławę i wiadomo na czym mu zależy. Ja bym się źle czuła sama z sobą "walcząc" o taki związek, miej godność, bądź twarda, kochaj i cierp, ale z twarzą, a nie jak pierwsza lepsza błagająca na kolanach, a potem obrabiająca na kolanach pytonga, żeby zatrzymać misia przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebiegiem? Jesteś mniej wy/ru/cha/na od poprzedniczki i to jest twój atut? Ciekawe...., ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa ma ciaśniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mill_mill
Dziękuję Wam, mam nadzieję że szybko o nim zapomnę. W końcu jestem młoda, jak to babcia mówi: 'pier*** w d*** dziada' :) ja płacze a on bawi się w najlepsze z kumplami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, olej kolesia. Masz to zrobić, kiedy będziesz pewna, a nie dlatego, że on chce. Skoro nie chce na Ciebie poczekać, to niech spada. Mój pierwszy czekał 2 lata i jakoś przeżył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×