Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Denerwuje mnie gadanie ze wakacje zagraniczne kosztuja tyle co polskie

Polecane posty

Gość Marek Bono
Każde miejsce ma swoje plusy i minusy a najlepiej przekonać się o tym samodzielnie! Ja ze swojej strony i mojego doświadczenia mogę polecić Wam Grzybowo nad naszym polskim morzem. Teraz dodatkowa zachęta ponieważ na weekend Bożego Ciała -15%!! https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-nadmorzem-grzybowo-1289 Polecam zapoznać się z ofertą Apartamentów Sun&Snow! Warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_339
według mnie bardziej opłaca się pojechać np. do takiej Chorwacji i mieć pewną pogodę niż nad polskie morze a ceny są bardzo porównywalne. z koleżankami byłyśmy z biurem podróży Itaka w Chorwacji i nasze portfele tego jakoś bardzo nie poczuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,ze za graniąc wakacje sa tansze niż w PL. A poza tym pogoda stabilna,nie wspomnę o walorach poznawczych,językowych,itp. No i … idąc w kierunku morza nie wpadniesz komuś w parawan czyli zagradzanie coraz większych m2 przez turystów jakby plaza była ich prywatna własnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:55 Itaka ma bardzo słabą ofertę jeśli chodzi o Chorwację więc za REKLAMY dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałtyk jest drogi jak na realia polskie, ale nadal tańszy niż zagraniczne wyjazd. My lubimy jeździć nad morze, ale ostatnio coś z pogodą ciężko trafić. A jak nie ma pogody to ciężko, traci się więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że w Polsce jest drożej jak wybieramy hotel 4 lub 5 gwiazdek. To samo w chorwacji. Tanio jest jeżeli śpi się w apartamentach w chorwacji to to samo co pensjonat w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kuźwa wejść na tą euforię aby pooglądać nie podając e-maila, wściekli sie, szkoda bardzo zaraz chcą e-maila, a może jeszcze pesel, imię nazwisko itp. spieprzają niech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×