Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
no co ty nie powiesz idiotko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki mowia polakach zle angielki o polkach jeszcze gorzej nawet czesto widac tona dyskotekach jak sie z was nasmiewaja kiedy tanczycie z ciapatymi ...:/ boze jak to o was swiadczy takie glupie te kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORISSS82
Ostatnio poznałam na mieście przystojnego Włocha brata właściciela restauracji.Bardzo przystojny facet czarne włosy,ciemna karnacja,zielone oczy,do tego elegancko ubrany.Akurat pod koniec wakacji rozstałam się z moim facetem i zaczęło brakować mi mężczyzny.Zjedliśmy ogromną pizzę,wypiliśmy dobre wino i wylądowaliśmy w łóżku gdzie uprawialiśmy namiętny i dziki sex. Mój były nigdy nie doprowadził mnie do takich orgazmów jak mój italiano.Sex z nim był po prostu taki nijaki,automatyczny. To prawda że południowcy są najlepsi w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy patriotki w wyrze jesteście jak trupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze polki to klody w lozku to zadna nowosc dla polakow i innych narodowosci na 20 pare polek ktore mialem okazje bzykac tylko3 wychodzily zjakimis inicjatywami dawaly cos od siebie a nie tylko braly tak jak ta kwoka u gory napisala poznala typa kupiljej pizze i wydoopczyl a ona co? wniebowzieta bo ja zerznal wloch a nic zsiebie nie dala tylko lezalai brala tak to wlasnie z wami jest... polki oczywiscie nie wszystkiebo jakies 50% sa naprawde ladne w anglii gora 20% co nie zmienia innego faktu zauwazyllicie jak sie brzydko starzeja? jak ciapatki jak mlode to fajne a jak po 35 to tragedia :/nie widzialem jeszcze zadnej fajnej polki kolo40 w uk ze swieca szukac kiepskie geny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci ładna polka (i w ogole kobieta)po 40tce? Człowiek jest u szczytu sił w wieku 25-30, wiek reprodukcyjny to u kobiet 15-35 średnio wiec atrakcyjne potem już nie musza byc. Ciagle biadolicie o atrakcyjnosci, pustaki, a atrakcyjnosc fizyczna szybko przemija. Wtedy tacy idioci przenosza sie na młodsze samice. Banda pustych idiotow, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna24 v
Dokladnie, każdy sie starzeje, taka kolej rzeczy. Smiesza mnie podstarzali faceci sliniacy sie na widok mlodych lasek, ciagle nastawieni na seks a nie doceniajacy tego co maja w domu. Media ulatwiaja takie prostackie myslenie. Teraz kazdy umie używac tablet, laptop, komorke, a wlasnego mózgu już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie tak jakbyscie mialy pretensje do mnie o to ze czepiam sie ze ktos kiepso wyglada na stare lata bo to co sie liczy to jest milosc tak? ciekaw jestem czy teraz kiedy jesttescie mlode jedynym kryterium waszych wyborow jezeli chodzi o zwiazki sa wlasnie uczucia czy moze jednak zwracacie uwage na wyglad ;) i niby dlaczego to mialoby sie umnie mienic do 40? ja rozumiem starzc sie ladnie i z klasa ale nie rozumiem jak mozna wygladac zgrabnie i ladnie na poczatku zwiazku a 10-15lat pozniej po ciazy zazwyczaj roztytlana doopa zaniedbanie ogolne...twarzjakas zmeczona :/ no takwlasnie wyglada wiekszosc polek zamiast zyc aktywnie chodzic na silownie biegac jesc zdrowo ich najlepszym argumentem sa uczucia ktore powinny byc ponad kilogramy bla bla bla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie wiekszosc Polek po ciazy przestaje dbac o siebie...Jak byly pulchne to sa jeszcze baedziej pulchne, chyba ze niektore maja szybka przemiane materii to sie ciesza... A dla mnie szczuple, a wysportowane ciało to kolosalna roznica...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie to jest takie typowe podejscie polskich dziewczyn ze mamy je kochac za to jakie sa a nie jak wygladaja tylko jakos nie widze super estra lasek chodzacych pod reke z grubasami :) w 90 % takie pary dobieraja sie tez wizualnie takiesa fakty mozecie oklamywac same siebiemowiac ze najwazniejsze jest wnetrze tylko zadajcie sobie jedno szczerepytanie jak wygladali wasi byli faceci? czy mieli 20-40 kg nadwage b56rac r6wn5ez -6d 4wage ? watpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem młoda i nigdy nie patrzę na wygląd, wiec wasze zarzuty sa błędne. Dla mnie liczy się charakter bo w życiu mogą zdarzyć się różne rzeczy. Choroby, stress, ciąża (u dziewczyn) wszystko wplywa na wagę. Na szczescie nie przyszlo mi spotkać takich płytkich ludzi jak niektorzy tutaj. Sama dbam o ciało, jem zdrowo ale nie mam obsesji i wiem że z czasem (jak pojawią sie dzieci np) nie bede miala już tyle czasu. Moj partner jest przystojny, wysoki, ale szczerze mowiac nigdy nie uważałam go za ciacho bo pokochalam go za charakter. On też kiedys sie zestarzeje, wyłysieje...mam wtedy przestac go kochac? Żal mi takich pustakow jak wy. Szczegolnie faceci ktorzy nie potrafia zrozumiec jakie to poswiecenie że kobieta nosi ich dziecko w brzuchu a potem pewnie sama je wychowuje bo oni taaaacy zmeczeni życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj partner jest przystojny wysoki ....ja nie patrze na wyglad... dziwczyno jaka ty jestes pusta to az przykro czytac naprawde myslisz ze to przypadek ze jest wysoki i przystojny? chyba to byla pierwsza rzecz ktora przukula twoja uwage watpie zeby mialwypisane na czole cechy charakteru musialas go chyba najpierw poznac prawda???!!! dokladnie jestes mloda naiwna i glupiutka a w dodatku probujesz sie sama oszukac wmawiajac sobie ze nalezysz do tej grupy dziewczyn dla ktorych najwazniejszy jest charakter ;) a jest zupelnie odwrotnie i zgodze sie ze charrakter moze byc wazny dla ciebie u faceta ale wyglad tez i nie pieprz ze jest inaczej nikt kto potrafi samodzielnie myslec sie na to nie nabierze nie wazne jakbys to napisala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie masz racje co napisalas wyzej hehe... no co jak co ale ja na wyglad i charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s kobiety amowie teraz o trakcyjnych kobietach dla ktorych wazny jest przede wszystkim charakter zazwyczaj mozna zauwazyc z misikowatym jezeli nie grubym facetem albo z wiejski lbem cokolwiek cosprawia ze wyglada jak sredniak ile razy bylyscie podrywane przez faceta ktory odpowiadal wam z charakteru a z wygladu nie i bylo to cos nie do przeskoczenia jakby to byla jakas nowosc ;) i nie ma w tym nic zlego ale ja sie przynajmniej nie oszukuje :) a noi ten argument w stylu moj facet moze jest wysoki moze jest mlody moze jest przystojny ale kiedys przeciez moze byc stary lysy i gruby ...haha co ma pierrnik do wiatraka gdzie tu zwiazek gdzie tu sens rozmowy :) taka bzdure mogla wymyslic tylko bardzo naiwna istotka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest przystojny (to powtarzaja mi kolezanki i rodzina, widze że jest atrakcyjny, kednak mnie to nie rusza), jest wysoki (190cm) to czysty fakt. Ja jak go spotkalam to naprawde nie uznałam go za przystojnego i teraz po 5ciu latach jest tak samo. To jego charakter mnie zainteresował. Nie widze tu nic pustego, nie oceniaj jak nie znasz wszystkich faktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to nie ja zwrocilam na niego uwage, tylko on na mnie. Zajeło mu chyba z 7 miesiecy żeby mnie do siebie przekonac a mnie tyle samo zeby go poznac wiec naprawde twoja analiza jest do niczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@17:59 naprawde nie widzisz jaki ma to zwiazek? Jak kogos sie kocha to nie ważne jak wyglada teraz bo to przeminie. Zestarzeje sie. Wiec jakbym kochala go za wyglad (jak robi wiekszosc ludzi) to potem bylaby zalamka i placz. Pustaki tego oczywiscie nie rozumieja. Jak sie jest mlodym to atrakcyjnosc to normalka ale dla mnie to nigdy nie bedzie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mala to nie analiza jest zlatylko twoj tok myslenia jest ograniczony ;) skoro wszyscy twoi znajomi i rodzina twierdza ze jest przystojny to nie rob z siebie idiotki ktora probuje tu komus wmowic ze tego nie zauwazyla kiedy go poznala i fakt ze zwazaliscie sie po 7 miesiacach kompletnie niczego nie zmienia kolejny z doopci wyssany argument... :/nie pisz juz bo nudna jestes i monotonna z twoim zafalszowanym podejsciem do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka zalamka i placz skoro sama bedziesz pomarszczona jak pomarancza o czym ty mowisz same BZDURY :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ja zawsze wybieralem kumate dziewczyny okazywalo sie w trakciezwiazku ze sawyksztalcone zwracam uwage na charakter bo nie lubie pustych idiotek wiec jest dla mnie wazny ale zawsze byly ladne ZAWSZE! bo to wyglad najpierwmnie przyciaga i teraz nagle mnie uswiadomilas ze to nigdy na wyglad nie lecialem tylko na charakter :) bo przeciez! ona sie kiedys zestarzeje i dalej bede ja kochac ! :D:D:D:Drozumiesz :D ! jestem super facetem lecetylko na charakter;)))) buhaha bo przeciez sie zestarzeje kiedys i bedzie siwa i tylekjej urosnie a to ze teraz jest piekna i zgrabna to nie moja wina ;) dziecinna jestes wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie to nie obchodzi, taka jest kolej rzeczy. Nie jestem jedna z tych ktora na sile chce zatrzymac mlodosc, dla ktorej liczy sie atrakcyjnosc fizyczna. Na szczescie nie znam takich pustakow jak ty ktorym trzeba tlumaczyc jak krowie a ten i tak swoje, ze nie rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spoko spoko przeciez mnie przekonalas! ;) dla mnie od dzisiaj charakter tez stal sie najwazniejszy a atrakcyjny wyglad bedzie tylkoskutkiem ubocznym :D buhahah zachowujesz sie jak slodka idiotka realnie tez jestes taka naiwna ? to naprawde urocze:)p.s apropo uplywajacego czasu -zdoopki wyssany argument nr 3 lepiej dla was dziewczyny zebyscie niczego nie zatrzymywaly na sile z zwlaszcza czasu wszelkie operacje itemu podobne zabiegi dzialaja tylko na wasza niekorzysc wygladacie sztucznie najlepsze czego moge zyczyc kazdej kobiecie to zeby starzala sie naturalnie i pieknie dbajac o ****** diete nie ma nic gorszego niz typowe roztytlane po ciazy kluski ktos moze napisac zaraz ze najwazniejsze sa uczucia bla bla bla bo jak dla mnie to jest zwykjle lenistwo zaniedbac sie tak zeby beben wylewal sie z gaci fuu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierałeś kumate dziewczyny ale jakoś żadna nie nauczyła cię jak używać interpunkcji... Od ciebie na kilometr jedzie jadem, frustracją i brakami w edukacji. Każdy wybiera parnera wg swoich zasad. Dla mnie nie liczy się wygląd, i ty masz tym problem. Nazywasz to naiwnością? Jak skończysz podstawówkę to pogadamy, dziecinko. Jeśli jesteś dorosłym facetem to wspóczuję mentalności przedszkolaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm gdzie jeszcze takich pustych ludzi robią :D polski buraczek. Potem się dziwi, że Polki biorą obcokrajowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina_
Kazdy wybiera jak chce!!! ;) i nic nikomu do tego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interpunkcji się nie nauczył. Wstawiać ikonki - owszem! To jest przyszłość mało rozgarniętych, walić interpunkcję! Zgadzam się, że każdy wybiera sobie partnera, tylko dlaczego temu gostkowi tak trudno zajarzyć, że dla niektórych wygląd nie ma znaczenia? Bardziej naiwne jest kierowanie się wyglądem, to złudzenie. Znając charakter wie na czym się stoi przynajmniej. Do tego jednak trzeba dorosnąć. Niektórym nie było to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina_
no wiesz no każdy człowiek jest inny :) ;) i każdy uważa inaczej :) dla mnie np jest ważne to i to ;) nie tylko jedno ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze! Ja nie mam z tym problemu. Jak ktoś patrzy tylko na wygląd to jest pustakiem i tyle. Wyglad zewnetrzny jest ważny ale nie na tyle, żeby sie na nim wylacznie opierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczek już się denerwuje jak nie zarzuca tego że lecimy na kasę albo wielką pytę to zarzuca że lecimy tylko na przystojniaków :D przykro mi ale z ładnej miski się nie naje, na dłuższą metę taki model nie sprawdzi się jako partner życiowy. no ale frustrat i tak wie swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak obserwowałam co ta pokraka pisze... Dziewczyna mu tłumaczy że nie leci na wygląd a on że naiwna? Już widzę jak z taką osobowościa znajdzie kogokolwiek. Jak na razoe to zalatuje pustką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×