Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Niedługo Halloween to polaczki nawet nie będą musieli się charakteryzować, bo i tak mają mordy jak dynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha!!! Spadłam z krzesła i jeszcze boli mnie brzuch ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie chłopy w tę jedna noc będą brylować, bo ich wygląd a la zombie nikogo nie wystraszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaUK
Łysy łeb + dresik = polaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni naprawdę tak wyglądają.. Jak na Halloween przez cały rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo mali brytyjczycy na hallowen będą się przebierać za polaczków :D od domku do domku będą chodzić po cukierki małe dresy z domalowanym limem pod okiem i wybitym zębem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha zaraz sie posikam ze smiechu! No stroj halloweenowy polaczka z limem mnie niesamowicie ubawil :) do tego powinni miec obowiazkowo kose to "skosza" pare kieszeni po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha i będą grozić "Trick or k******** treating" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz przestancie!Nie nalezy zapominac,ze "polaczek" ma tez odpowiednik zenski podobnej klasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze zenski odpowiednik nie straszny jest taki jak meski buhahahah a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łysy łeb + tępy wyraz twarzy + smród z paszczy + dres + najniższa krajowa + skarpety naciągnięte po same jaja + browar i kanapki z pasztetem w reklamówce + pet w gębie + braki w uzębieniu = POLACZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahhaa omg leje ze smiechu z tego pomyslu na halloweenowe przebranie, genialnie to ktos podsumowal. Nawet dzisiaj, wracalam pociagiem do domu i mialam pecha siedziec w naladowanym pociagu tuz obok polaczkow roboli. Po prostu masakra... dwoch ich bylo, oboje w potwornie brudnym i poprzecieranym dresie, lapy obsyfiale z czarnymi pazurami, kaprawy ryj z tepym wyrazem twarzy, oczywiscie w zebach braki, jeden mial reklamowke z lidla a co w niej mial to chyba wszyscy sie moga domyslic. Oboje mieli ogolone na lyso lby - widac, ze golone przez jakiegos kumpa zwykla golara, pieknie tak zeby wyeksponowac zakola i baniastosc tego pustego lba. Zero klasy, zero oglady, giry na siedzeniu uj****e klada w zatloczonym pociagu, jedyne co sie wyroznialo to ich wielkie nowe telefony. To takie typowo polskie - przymieraj glodem, ale telefon wiekszy od twojej lapy i kieta na szyi musi byc, bo trzeba zaszpanowac przed chuj wie kim... brudasami pakolami? Hahahaha polaczki, jestescie do bolu zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah ja tez leje ze smiechu!!! no panowie wezcie sie za siebie bo jestescie okropni ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak strasznie sa zalosni ze maasakra ;/ dlaczego oni na lyso sie gola ? ;/ mysla ze to jest takie extra? hahaahhahaha skarpety po same jaja jeszcze powiedz ze czarne ? :D ja ostatnio widzialam roboli angoli i za ladnie tez nie byli ubrani ale jakos tak przyciagajaco niz polaczek ubrany na roboczo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie interesują mnie opinie polek na temat polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha :) no ale przeciez nie musza! to jest pomiedzy nami kobietami!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuja a wchodzisz tutaj i czytasz! ;DD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak sobie wchodzę poczytać co za brednie wypisujecie co nie dotyczą wszystkich polaków z resztą znajdz sobie obcokrajowca załóż z nim rodzinę i uwierz mi że żaden z polaków nie będzie się w to mieszał np.tali normalny polski facet jak ja no ale ty chyba sama nie jesteś zbyt normalna skoro nie potrafisz tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiekszosci polakow! ;] no ale ja to rozumiem przeciez ty sobie wmawiasz ze ja nie rozumiem!;] to sa tylko wymiany zdan na temat polakow! i z tego co widze to duzo dziewczyn ma te samo zdanie ale to chyba zauwazyłes ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja chyba mam wokol siebie tych lepszych Polakow :) A na plebs,to ogolnie nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :) no to widocznie masz tych lepszych! :) ja takiego szczescia nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie no jestem facetem ale lzy mi plyna ze smiechu i malo nie spadlem zfotela :D wiadomo ze to takie jaja i zalotne zaczepki ja mam co weekend randke z inna polka :) chlopaki nie przejmujcie sie lubia nas te nasze doopeczki poznaje je na dyskotekach badoo i sympatii musze je zapisywac jakimis wiadomymi dla mnie sposobami np ania20.10.2014loyds anina 27.10.14funclub bo inaczej by sie w tym wszystkim zamieszal :P wiec nie jest tak zle najwazniejsze ze jest oggromny wybor polacy tak sie nie rzucaja w oczy siedza w swoich jamach ewentualnie na lawce w parku obciagaja cidery a kobitki szaleja po dyskotekach wybor dla normalnych facetow chyba wiekszy niz wpl wiadomo zadna polka nie chce polskiego brudasa ale fajnego dobrze wygladajacego z klasa polaka chcialaby juz kazda pomimo tego ze kwoki zaraz beda pisac ze nie to ja tegodoswiadczam caly czas bo wyrywanie polek to moje hobby i pasja zyciowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak poznać polaczka? Łysy łeb (angole mówią że to polska fryzura narodowa) Jak idzie to "trzyma arbuzy pod pachami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wyzej-to przeciez nie dla ciebie temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie dla mnie ale smiech to zdrowie wiec ne bede sobie zalowal :P ja tam w piatek bde w pl wiec wtopie sie ze swoja dynia w tlum :D juz sie nie moge doczekac wreszczcie poznam kilka normalnych dziewczyn a nie same wariatki polskie mieszkajace w anglii:P to jakas klatwa ja nie wiem pozalem ostatnio 4 polki wszystkie w wieku 28-31lat iwszystkie bez kasy ladne ale co z tego jesli sa juz w srednim wieku przynajmniej jak na kobiete bo wiadomo ze faceta31 to mmozna porownywac do kobiety 24lata i co ja mam zrobic?czy na dyskotekach mozna poznac zarabiajace wiecej niz minimum i nie przepuszczajac wszystkich pieniedzy polki? bo ja juz powolitrace nadzieje ... jedna po 6 latach mi mowi ze zbiera na auto bo nie chce juz jezdzic autobusem do pracy druga pisze ze nie bylana wakacjach od2 latbo nie ma kasy 3 pracuje 2 dni w tygodniu przez agencje i nie wiadomo co bedzie jutro 4 to nawet nie bede mowic bo rece opadaja... masakra jakas i tak jest miesiac w miesiac smieszne ze dla 70% kobiet tutaj facet z amochodem ma juz jakis status bo nie jezdzi na rowerze :D haha odrazu ur******* sie wam wyobraznia ze moze na wycieczke moze tu moze tam :D i nie bedziecie musialy wegetowac na norze :P czarno to widze zaczynam juz myslec ze trzeba bedzie wziac obie znalezc laske tutaj ale gora 24 lata w miare rozgarnieta zmusic jadokonkretnej naukijezyka bo wiadomo ze kobiety tutaj sa strasznie leniwe i znalezc jej prace za te 12 funtow wtedy mozna bedzie myslec powaznie o takiej kobiecie bo te po 26roku i wiecej robiace za minimum to juz sa na straconej pozycji z nadzieja w oczach tylko ze poznaja jakiegos faceta co je poprowadzi w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobry temat :D Ja zaraz po maturze pojechałam do UK na studia, bo zawsze to jakiś prestiż i lepsza praca. I nigdy nie spotykałam się tam z Polakami, mimo ich prymitywnych i obleśnych zaczepek, oni są tak żałośni, że czasem udaję że nie jestem Polką :D Zresztą obecnie jestem ze Szkotem uwielbiam jego twardy akcent i nie tylko :) Polacy w Polsce jeszcze jako tako ujdą choć mają zwykle zaściankowe poglądy rodem ze średniowiecza ale Polacy na wyspach to jakieś odpady, nie polecam się z nimi zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha o a ja jade teraz do pl i mam juz 3 spotkania ustawione z 3 roznymi dziewczynami w pl bo one zachwycone chyba dlatego ze w anglii mieszkam :D mam jednego szkota w pracy swietny facet bardzow porzadku ale ten akcent to jakas porazka :P jakby przyjechali emigranci z rumunii albo polski ;) ciekawe skad u nich takie twarde te r az uszy opadaja ja jestem strasznie uczulony na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkocki akcent lepszy od polskiego,faciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w zwiazku 3 lata z hiszpanem, 2 lata z norwegiem, teraz jestem z niemcem i chyba juz tak zostanie, trzy miesiace temu mi sie oswiadczyl, jest dobrym czlowiekiem i wiem ze moge na nim polegac, chyba bardziej niz on na mnie, dba o mnie niesamowicie, jest czuly i opiekunczy. do tego swietnie wyglada, swietnie gotuje jest zaradny i inteligentny. znam wiele polek ktore wyszly za niemcow i sa to naprawde udane zwiazki, ale nie ma co sie oszukiwac, nasze kultury zbytnio sie nie roznia, wiec nie ma az tak duzej bariery. na zakonczenie - wszystkim polkom zycze udanych zwiazkow na obczyznie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy od polskiego? co ty nie powiesz nie wydaje mi sie jakos bo jakas czesc polakow jest wstanie zmiekczyc te wku...ce rrrrrr :/ w porownaniu ze szkotami ten z mojej pracy mieszka w anglii juz 30lat prawie i dalej jest to zauwaznalne u niego :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×