Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
hahaha i na gnój ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne te polaczki Nie chcą ich nawet rodaczki Ciągle by chlali I po mordach się lali Na meczyki by gnali I w libacje alkoholowe inwestowali Marzą im się kucharko - modelki Choć sami mają IQ jak pantofelki W Anglii na taśmie zasuwają A po pracy ręką sobie dogadzają Chcieliby mieć harem jak szejk arabski Choć stan konta mają iście cygański Mimo to ambicji nie mają I pracą na budowie się zadowalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki nadają się: - Na wysypisko śmieci - Do gnoju - Na taśmę produkcyjną - Na pole z widłami - Do wykopania w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka z polek
Partner przeciętnej polki w D,NL lub UK ma na imię Hassan lub Mustafa ma czarne włosy i zielone/brązowe oczy i ciemna karnacje a one mówią znajomym że mają Niemca,Holendra,Anglika hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Nie fair że tak nieładnie piszecie o rodakach.Mój pierwszy facet Polak,wspaniały człowiek.Drugi,wielka miłość -Włoch z Mediolanu.I nie ma co -to czy mężczyzna jest w porządku nie zależy od narodowości ale od charakteru człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest natomiast faktem że wiele z nas Polek "zadaje"się z Arabami czy Nigerami.Nie potępiam ale dla mnie te nacje są nie do skonsumowania.Kiepska egzotyka.To jednak nie zmienia faktu panowie że jakkolwiek to brzmi są od`nas "lepsze"we wskakiwaniu im do łózka-Rosjanki,Ukrainki,Łotyszki.W Italii maja bardzo złą opinię ,to samo w Hiszpanii.Szanujmy Polacy i Polki siebie, bo jak tak się opluwamy nawzajem to tak jakbyśmy pluli na własne matki czy ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki fistaszki ;) Męska imigracja udzielajaca się tutaj to patologia. Zadajecie się z glupimi solarami? :D a wiecie, że to tak jest, że swój do swego ciągnie. Lubicie takie wulgarne, latwe koorewki bez kasy ani ambicji. Na waszym poziomie. Jeszcze się nie spotkałam, żeby inteligent (nie pseudo-inteligent) i bogacz latał za dyskotekowymi obciagarami z kolorem włosów jak albinos lub azjatyckim czarnym ;) wygrzebały farbe z funciaka ;) mają ubogie słownictwo i są zarazem tępe i psychiczne, nienormalne jak wy. Byle to to oprzatało i robiło obiad. No, prymitywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane, ja nawet nie spojrze na faceta ktory wyglada jak obszczymurek. Dla niego jest pelno malo ambitnych i tandetnych lalek. Mowi sie ze liczy sie charakter i to jest prawda. Dla mnie liczy sie charakter, facet musi byc ambitny i robic cos konkretnego z zyciem. Ambitny facet nie bedzie robil za minimalna a co za tym idzie, wygladal jak śmieciarz i zachowywal jak gówniarz. Dorośli faceci z głową na karku sobą coś przedstawiają. Wiekszosc polakow ma mentalność przedszkolaka, są niedokolebani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale polaczki wlasnie takie uwielbiaja laski taakie latwe panienki!!!!! zal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci takiego polacy zrobili że tak na nich narzekasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
A co Polko zrobily Polakom, ze tak sie o nich wyrazaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nie chciałaby być z jakimś polaczkiem! ciapatym czy bambusem te nie, ja się szanuję i na gowno nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu czemu tak jest ze wy sie sie wysmiewacie kto jak pisze ;/ zal.;/ na zachodzie nie ma takiego czegos!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda z was by nie chciala byc z polaczkiem gdyby miala do wyboru obcokrajowca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad ty wiesz jak jest na zachodzie?? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie też nie chcą polaczków :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być z: - Polaczkiem - Murzynem - Ciapatym - Arabem To wstyd i hańba. Trzeba mierzyć wyżej, a nie zadowalać się śmieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam pieprzysz arabowie niektórzy to niezłe ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie przynajmniej są biali i przystojni ale co tego jak są p********** n i? Islam zrył im bańki, sorry ale nie chciałabym być z takim psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczek jest : - Brzydki zazwyczaj - niski jak karzeł - owalny łeb - mało ciekawe rysy twarzy - albo brzydki nos jak nie nos to usta wielkie lub łysa głowa - zazwyczaj niezadbany z zewnatrz - cwaniaczek szczegolne za granica haha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki powinny wychodzić za Niemców i rodzić im dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z niemcem 7 lat i nie narzekam! o wiele lepiej niz z polakiem.. a bylam z wieloma polakami i kazdy taki sm byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki powinny wychodzić za Niemców i rodzić im dzieci no i jestem za ale nie za darmo za papierosy i alkohol do końca życia żeby nam starczyło no mogą dorzucić te niemki jeszcze przecież razem się nie zmieścicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarcza kobiet? Trzeba walczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polki powinny wychodzić za Niemców i rodzić im dzieci no i jestem za ale nie za darmo za papierosy i alkohol do końca życia żeby nam starczyło no mogą dorzucić te niemki jeszcze przecież razem się nie zmieścicie" 890 Hahaha Niemki nawet by was polaczkow nie chciały :D A co do papierosów i alkoholu to nic nie musicie dostawać, bo my same dobrowolnie idziemy w ramiona Niemców, więc figę z makiem dostaniecie:D Jesteście skazani na własne łapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobrze, że Polacy mają długie... Te łapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrowolnie czy nie mówie tylko ile dla nas warte jestescie widzieliście filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×