Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
ja tez jestem z niemcem 3 lata jest wspanialy ze az dziwie sie ze znalazlam kogos wyjatkowego :)) no nie ma co sie dziwic z polaczkami mi nie wychodzilo bo sa ofermami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo polskie baby jak slysza ze facet mieszka w angli i przyjezdza do polski na urlop to podniecaja sie bo on mieszka w angli takie sa polskie baby leca na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak chyba wolalbym polke niektore z powodow dlaczego sa takie same jak u tubylcow wszelkiej masci -sa opiekuncze pracowite potrafia gotowac no to by bylo na tyle z plusow :)wsumie jest jeszcze jeden bardzo wazny kazdy kto wiaze sie z angolem innym niemcem lub kimkolwiek powinien sie liczyc z tym ze w polsce juz raczej sobie nie pomieszkaja taka osoba na polskim rynku pracy z naciskiem na agol ktorzy nie znaja kompletnie innych jezykownie nie liczac tych co znaja po kilka wyrazow po francusku ale nie oszukujmy sie w w anglii np normalne jest ze koncza edukacje na gimnazjum moze dlatego tak dobrze wygladaja bo maja bezstresowe zycie ;) wracaja do tematu nie maja szans na polskim rynku pracy nawet przy wywozeniu gruzu :) i zaraz bedzie duzo tekstow w stylu w d***e z ta polska itd... ok nie jest tam kolorowo tak jakbysmy chcieli ale jednak jest to ojczyzna :) ja np chce wrocic za gora 5-7 lat jak juz postawie domek jednorodzinny bez kredytu wy bedziecie sie zarzekac ze nie ze nigdy ale pamietajcie ze 1/3 malzenstw konczy sie rozwodami pomijajac fakt ze angole i slub to w ogole nie idzie w parze ;) jaka macie gwarancje ? no jaka :) zadnej :)ale powodzenia chodzilo mi bardziej o to ze nie wszystko zloto co sie swieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam cudzoziemców ale nie bambusów czy muslimów tylko normalnych białych facetów. na zachodzie faceci są inni, znacznie lepsi od polaków. moja przyjaciółka w zeszłym roku wyszła za belga, złoty człowiek, lepiej dba o dom niż ona, sprząta, pierze, gotuje, prasuje nie jest kretynem jak typowy polski dres, fajnie na nich patrzeć, widać, że się kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...bedzie polaczek Szkota uczył jak mówić po angielsku :D szkocki akcet jest seksowny i to opinia wielu kobiet ktore znam. Polaczki mogą sobie dukać po angielsku i udawać ważniakow haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzata,pierze,gotuje ,zmywa aona gnije na kanapie pewnie :D...p***a nie facet rozumiemjakis podzial obowiazkow musi byc ale watpie zeby ona naprawila hydraulike w domu jeslicos siadzie klocki wymieni w aucie albo amortyzatory? spoko ja od15 rokuzycia gotuje sprzatam cerujeitd..ale majac zone to jestjakas kpia ja bede zmywac gary a ona bedzie sie opalac w ogrodzie :D apropo belgow bo kiedys pracowalem i tez jednego poznalem poznalpolke zaufal jej i pozniej skonczyl z pentla na szyi jakos go odratowali po tym zwiazku jest i z tego co mowil bedzie juz sam do konca zycia szczesliwy bez polki oktorych jakteeraz slyszy tomu ciarkiprzechodza po plecach :) autentyczna historia moze trafil mu sie taki leniwiec wlasnie jak twoja kumplela nie wnikalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s tylko mi nie pisz ze z amorkami jedziesz do wartatu ito takie proste bo dla laski zarabiajacej minimum na sprzataniu wszystko jest zawsze proste jak nie placi ze swoich dlatego fajnie jest miec nawinego meza belga :) a jakie sa reali? moze 1/20 polekw anglii ma auto bo reszty zwyczajnie na to nie stac i to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkocki akcent jest seksowny muhahaha :) kobiety jak mowia to brzmiia jak faceci rozumiem angielski akcent jest ciekawy amerykanski normalny polski smieszny ale szkocki seksowny? ... :D no ale wiadomo roznym ludziomr ozne rzeczy sie podobaja jest jakis typ facetow co lubia tuczyc swoje zony do 150kgi ich to kreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remont chaty zrobi? plytki polozy wygipsuje sciany ta jego super polka ? hmm wymieni wtyczke w przedluzaczy nie zabijajac sie przy okazji ?:D pewnie nawet glupiej zarowki w aucie byy nie wymienila co zajmuje 2 minuty tylko pojechalaby dac sie skasowac u mechanika :) chociaz ten belg pewnie tez tego nie potrafi skoro on na codzien pierze i gotuje za nia :D dajcie nam jeszcze pare lat tutuj angole beda nam lizac stopy i to powoli juz ma miejsce pracowalem w kilku miejscach gdzie tuubylcy bardzoladnie sluchali sie kierownika ktorym byl polaka :) bo ci ludzie nie maja zadnych ambicji mieszkajac tu pare latnie potrafia uzbierac 10 tys kaucji na kredyt ubierajac sie przy tym w primarku:) ... wynajmuja mieszkania cale zycie nie maja kompletnie nic :) a polacy kupuja domy bo poznalem tu sporo takich osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozalem ostatnio 4 polki wszystkie w wieku 28-31lat iwszystkie bez kasy ladne ale co z tego jesli sa juz w srednim wieku przynajmniej jak na kobiete bo wiadomo ze faceta31 to mmozna porownywac do kobiety 24lata i co ja mam zrobic? Wszystko zależy od genów. Niejeden Polaczek po 20stce ma szanse tylko na z********anie na 30letnia babe z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiekuncze pracowite potrafia gotowac Typowy Polaczek prostak, chce zrobić z kobiety służąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczek domek postawi a z czego? :D za fasolkę domku się nie zbuduje Samochód np. dwudziestoletni Opel to nie samochód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzatac gotowac-zrobic sluzaca :D typowa polka 20 wieku ktora najchetnie by gnilaw wyrze i nic nie robila caly dzien :D takiego samego mezaci zycze zeby wracal z pracy rozsiadal sie na kanapie bo on juzsie narobil bedziecie do siebie pasowacjak ulal:) p.s slonko ponizej ja akurat dobrze wiem za co tu siedze w pl zarabialem 3 tys nie byla to jakas rewelacyjna wyplata ale normalnie sie zylo i nie przyjechalbym tu gdyby mi sie nie oplacalo a najsmieszniejsze jest to ze w pracy gdzie robie z samymi angolami menadzer probowal mnie zatrzymac po okresie probnym na wszystkie mozliwe sposoby ale stawka mi nie odpowiadalaw koncu sie przelamal i mowi "dostaniesz ile chciales ale nikomu nie mozesz o tym powiedziec"a wiesz dlaczego? bo ten "polaczek zaraba o funta wiecej pracujac tam rok od angoli ktorzy robia tam po 10 lat :D ogolnie to lubie chlopakowale sie nie wychylam bo stosunki odrazu by sie popsuly :) domek wybuduje w bardzo krotkim czasie 5-7 lat gora zwazywszy ze dzialka bedzie gora km od morza wiec to nie jest mly koszt nabijaj sie ale o kims takimjak ja mozesz tylko pomarzyc bo taki polaczek nigdy nie bedzie widzialw tobie nic atrakcyjnego jestes leniem smierdzacym nie kobieta :/ jezeli tobie gotowanie kojarzy sie z byciem sluzaca to ja wspolczuje twojemu dziecku ktore pewniee bedzie wpieprzac rybe z frytkami co 2 dzien ;) a stara bedzie sobie lezec na kanapie i pieknie pachniec :D ogolnie to pracuje duzo 10-11 godzin dziennie ale wiem za co nie zule zyje normalnie ale skromnie raz w tygodniu jestem na imprezie jakies ciuszki urlopy wiadomo ale cos ci powiem bo ze mnie jest dobry obserwator widze angoliz ktorymipracuje i oni kompletnie nic nie mysla sympatyczni ludzie ale jezeli 60% narodu pokonczylo gimnazjum ciezko zeby czegos wiekszego od nich wymagac :) tym bardziej przy ich trybie nauczania kolezanki corka jest teraz na etapie gimnazuj pytam sie czy ma chemie fizyke a ona mowi ze nie tylko chemie albo tylko fizyke oprocz tego ma jeszcze matematyke i plastyke :D haha.. ledwo kmini po angielsku alez klasy do klasy przechodzi :) widze tych angoli i oni w ogole nie maja zadnego celu w swoim zyciu tylko nazrec sie pojechac na ryby w sobote do pubu i sa happy :) daj mi te 5-7 lat bede mial chate o jakiej oni nawet nie moga marzyc nie mysl ze to za wszelkacene czas na testowanie takich glupich pind jak ty tez znajduje w weekendy ;) masakra poznalemtutaj tyle lasek juz ..i 95% znich ma ujowa nic nie warta prace juz nie mowie o zarobkach ale o tym ze nie robia nic ciekawego ...pikuja gacie pracuja na jakis sortowniach sklepach polskich i wszystkie najgorsze prace bo faceci przynajmniej wykonuja jakies techniczne zawody i w jakiejs czesci tez kierownicze a wy co?nic nie oferujecie za to szczekacie ile fabryka dala ;) jedyna ambicja dla niezaradnych polek tutaj to poznac jakiegos rozgarnietego angola jedyna szansa na to ze ich zycie nabierze jakiegos sensu nie ukrywajm kobiety w wiekszosci wegetuja w anglii oprocz zakupow nie maja zadnych zainteresowan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jakie masz zainteresowania? Pytasz chociaż te Polki o ich zainteresowania? Ty masz, zacytuję prostackie słowa "gnić w wyrze" a kobieta za ciebie robić? :D Jakie masz wykształcenie, podstawowe chociaż? :D nawet się nie umiesz wysłowić po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
I dziwi sie buractwo, ze taka opinie ma za granica. Szczerze wspolczuje waszym matkom, poniosly sromotna kleske jesli chodzi o wasze wychowanie. Wulgarne, chamskie prostaki. Taki jest obraz Polaka reprezentowanego przez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@00:16 pisałam o facetach tłuku. Kolejny, który nie umie czytać zrozumieniem i udaje ważniaka :D jak kobiety brzmią to mnie guzik obchodzi, co myśli jakiś kartoflany łeb na babskim forum obchodzi mnie jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez jasno określił zainteresowania: raz w tygodniu impreza, ciuszki, urlopy i testowanie głupich pind :D A co do tego Belga, co to prał, sprzątał i gotował to nic dziwnego bo u Holendrów np. to też jest na porządku dziennym a nie traktowanie partnerki jak służącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co będąc za granicą szukać Polaka? To tak jak kręcić sobie bat na własne dupsko. Nie oszukujmy się, że nasi rodacy są daleko w tyle za facetami z zachodu. Dla Polaka dalej uwłaczające jest opiekowanie się dzieckiem, pranie, sprzątanie, gotowanie czyli codzienne czynności. Ja na takiego gbura nawet bym nie splunęła, bo szkoda śliny. W związku ma być partnerstwo i oddanie. Obecnie mieszkam i pracuję w Finlandii, Fin i Polak to jak niebo a ziemia, bez porównania i wiem na pewno, że moim mężem nie zostanie żaden Polak - unikam ich jak ognia, za to Finowie to klasa sama w sobie, ciepli i życzliwi ludzie, oby więcej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finowie ogolnie sa nudnawi...Ale zawsze lepszy Fin od takiego polskiego buraka jak ten,co tu sie popisuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz się żenić z polakiem możesz z finem chcesz to cie do ołtarza zaprowadzę ale musisz mnie zaprosić na wesele i wódki ma być dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
//gość dziś nie musisz się żenić z polakiem możesz z finem chcesz to cie do ołtarza zaprowadzę ale musisz mnie zaprosić na wesele i wódki ma być dużo// 123 ale tępe polaczki tu siedzą :O jak kobieta może się ożenić (no chyba że jest lesbą ale z kontekstu to nie wynika)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z niemcem i jestem bardzo szczesliwa!! jest wspanialy niewiem jak to opisac... ;)bycie z polakiem to mozna zycie sobie zmarnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z niemcem powinnaś zostac zabita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten jej "niemiec" to pewnie ma na imię hakan lub kemal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Ugh co za agresja, coz za slownictwo. Uwazaj kolego bo ci zylka peknie. Ojciec tak do matki mowil i powielasz schemat? Jakze mi przykro, ze dorastales w tak patologicznej rodzinie gdzie agresja i wyzwiska byly na porzadku dziennym. Coz zal mi cie prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widzisz przez pare lat nie zostalam zabita !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydał by się nam taki polski mahomet szkoda że sie u nas nie urodził bu k***a dzisiaj miały obcokrajowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A goowno cię to obchodzi, bucu, że my wolimy obcokrajowców. Sam przejdź na islam jak ci żal fiuta ściska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O sobie chyba piszesz, kretynie :P Mnie nie interesuje zdanie ani Polaków ani obcokrajowców i mam wyj****e na to co myślą i mówią Może mnie interesować tylko co myśli o mnie konkretny facet, na którym mi zależy ( czasem jest to Polak czasem obcokrajowiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki nadają się tylko na wysypisko śmieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×