Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bebe77777

zmodyfikowana pozycja od tylu, co myślicie?

Polecane posty

Gość bebe77777

Hejka, ostatnio wpadlem na pomysl zmodyfikowanej pozycji na pieska. Kobieta opiera sie na rekach, tradycyjnie kleczy i wypina dupcie a męzczyzna staje za nią robi przysiad zeby byc na wysokosci c*****i i wtedy zaczyna ostro posuwac. Rozumiecie o co mi chodzi? Troche to obciaza uda byc przez dluzsza chwile w przysiadzie i jeszcze posuwac kobiete. Ale orgazm jest niezly przez te napiete miesnie. Co myslicie? Jakies rady i pomysly? Po weekendzie jade z żonka do hotelu, moze podrzucicie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up bardzo taka lubie, z moja narzeczona minimum raz w tygodniu. A jak u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrwa czy wy domów nie macie ? czy jakieś może brzydkie mieszkania czy co ? ze musicie do hoteli jeździć ? Moja się brzydzi hoteli uwielbia w swojej pościeli. Chyba, ze musimy gdzieś jechać to tak, ale najlepszy seks zawsze w domu. A pozycja to żaden nowatorski pomysł. Od tyłu i wyprawiasz co chcesz jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tę pozycję już nie raz stosowałem, ale przy mojej wielkośc***ałki niekiedy nie mogę do końca. Ta pozycja nie jest zła można walić i to jak, ale nie dla tych o słabych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe77777
Mamy fajne mieszkanie i super posciel a do hotelu bo bylismy w pracy bo razem pracujemy. Wiec czasami bzykamy sie w hotelu a czasami na trasie jak zjedziemy do lasku na chwile. Poprostu bardzo sie z zonka kochamy i dbamy o ciekawe zycie erotyczne. Kazdy lubi co inego. A wy co lubicie?? Co lubia panie a co panowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj misiaczek ostatnio zafundowal mi na urodziny niezle rzniecie w druga dziurke. to moj pierwszy seks analny. na poczatku troche bolalo ale potem przyjemnie. a wy panowie dlaczego lubicie druga dziurke? jest bardziej ciasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe77777
Ostsatnio jeszcze trochę zmodyfikowałem te pozycje. Kładę się jak do jeźdzca ale nie mam złączonych nóg tylko rozchylone i zgięte w kolanie ze stopami opartymi na ziemi a moaj Pani staje tyłem między moimi nogami i robi przysiad nabijając się tyłem i trzymając się rekami za moje kolana. Dość głeboka penetracja. Finezja. Mocny orgam bo mięśnie są znów napięte. Co o tym powiecie Panie? Dały byście rade? Będzie wam przyejmnie? Moja żonka mówi że dzięki temu ma dodatkowo fitness....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bejbe...ty na serio myślisz że wymyśliłeś coś nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe77777
a wymysliłem coś nowego? jeśli chodzi o pozycje na ostro bez pytania o zgodę to tylko od tyłu w obie dziurki. Tylko jest jedno ale - wiem że ona to lubi i nie protestuje jak kłade jej brzuszek na poduszke wyginem ręce do tyłu i jade bez pytania na przemian w obie dziurki, potem posuwanie w gardełko. Znam jednsak granice wiem kiedy moge kiedy nie i staram się delikatnie z tymi ekami. Wiem też że gdy ona się zgadza na takie akcje to i ja muszę stanąć na wysokości zadania i odwdzięczyc się porzadną minetką lub czym zechce.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×