Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

imię Gabriela dla córki co myślicie?

Polecane posty

Gość gość

zastanawiamy się z mężem nad imieniem i to chyba jedyne, która nam się w miarę podoba a nie mamy z nim żadnych negatywnych skojarzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełbasa ja się nie pytam, czy mam tak dać, tylko czy imię Wam się podoba, jak nie masz zamiaru odpowiadać na temat to w ogóle nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliczne,takie mialam dac coreczce ale ostatecznie wybor padl na alicje :) a mialam ciezki wybor... a teraz jest alicja gabriela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podoba. Moja córka miala miec tak na imię. Jednak jest Jagoda,ale jeśli kiedyś będzie druga to będzie właśnie Gabriela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Gabrysię w rodzinie już prawie 10 letnią i do tej pory to imię wydaje mi sztuczne. Nie wiem jak to określić, ale do każdego imienia po jakimś czasie przyzwyczajam się a do tego nie potrafię i zawsze wołając tą dziewczynkę mam wrażenie, że to imię kompletnie nie nadaje by kogoś tak nazwać. Jednak to jest moje subiektywne odczucie i ważne jest czy uważasz, że dla twojego dziecka będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię:) Ja swojej córce tak bym dała na imię, ale będzie synuś Oliwier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne imie, w naszej rodzinie jest 8 miesieczna Gabi i wszyscy mówia ze to brzydkie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabriela bardzo ładne imie,ale i tak beda na nia wołac w szkole Gabrycha albo Gabryska co jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest złe, Gabi, Brysia :) ale jakby dzieci wolaly Gabryska - a tak pewnie będzie- to mi się nie podoba... ja tez mam Alicje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka:) Alicja też mi się bardzo podoba, ale mojego męża siostra ma Alicję więc odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas oprócz Alicji była baran pod uwagę eliza, dziś mysle tez o Antoninie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 5,5 letnia bratanica to Gabrysia, wolamy na nia Gabrysia albo Gabi, czasem Gapcia:) hehe nikt nie wola na nia Gabrycha czy Gabryska, to mila, madra, spokojna dzieczynka, Gabryska nie pasuje do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj az pojdzie do podstawowki znajda sie tacy co beda wolac gabrycha nie boj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to imię wybrałam dla córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie to imie (i jeszcze Dominike) rozwazalam dla corki, jest syn ;). Alicja tez bardzo fajne, ale tez bardzo popularne. A ze Gabrycha moga mowic? Kazde imie mozna glupio zmienic, zrymowac, skojarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to imię jest straszne, nie podoba mi się w żadnej formie. Gabriela, gabrysia, gabi - ohyda. Mieliśmy taką jedną w liceum, nikt jej nie lubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie chcemy dac na imie córce Gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No imie ladne.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA

Bardzo ladne!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie inspiruje mnie to imie w ogole.  Po pierwsze jest bardzo popularne chociaz jeszcze nie oklepane przyznam.  Po drugie o ile Gabi jeszcze moze byc o tyle wszelkie inne formy tego imienia w tym Gabriela nie podobaja mi sie.  Dla mnie to imie jest takie niezdecydowane.  Gabra ma byc twarda wiec zeby ja zmiekczyc zrobiono Gabriele.  Gabriela dla mnie za meska, a Gabriel za kobiecy- takie jakies niezdecydowane i pokrecona te imiona sa.  Nie nadalabym tego imienia nigdy i na szczescie nikt u mnie w rodzinie nie ma wiec nie musze swirowac, ze jest ok dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koli

U mojej córci w przedszkolu jest Gabrysia.Zawsze pytam córkę " Bawiłaś się dzisiaj z Gabrychą?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gabrycha fajnie brzmi, a samo imie fajne jest, choc mi się kojarzy z dziewczyną z podstawówki, która miała warkocze, dwa wystające zęby jak u królika, i ''nie potrafiła'' liczyc ( sprzedawała i oszukiwała na kasę w szkolnym sklepiku). Pozdrawiam Gabrielę Cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prześliczne! Chyba jedno z najładniejszych kobiecych imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie dziwni
Dnia 23.04.2014 o 11:37, Gość gość napisał:

nie jest złe, Gabi, Brysia 🙂 ale jakby dzieci wolaly Gabryska - a tak pewnie będzie- to mi się nie podoba... ja tez mam Alicje 🙂

uwaga, nikt tak na mnie nie woła, myślę, że moje imię jest ok, ale rzeczywiście Gabryśka no niezbyt, ale Gabriela będzie mogła wyjechać za granicę i nikt nie będzie miał problemu powiedzieć Gabriela lub Gabi. Alicja? No wsumie też problemu nie będzie 😉 ale Gabriela jest takie uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohland serek
Dnia 20.12.2018 o 07:29, Gość Koli napisał:

U mojej córci w przedszkolu jest Gabrysia.Zawsze pytam córkę " Bawiłaś się dzisiaj z Gabrychą?"

To tak nie pytaj, bo źle uczysz dziecko, jesteś typową maDką co uważa że jej dzidziuś jest najlepszy we wszysykim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo fajne imię i wszystkie Gabrysie które znam są to fajne, wesołe pozytywne osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja

Moją córkę nazwałam Gabrysia 🙂 Mi i wszystkim wokół bardzo się podoba i pasuje do nazwiska 😉 Wszyscy mówią Gabrysia, rzadziej Gabi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×