Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chemiczka1995

Jakie studia mi polecacie?

Polecane posty

Gość chemiczka1995

Zdaje na maturze chemie i biologie, oby dwa na poziomie rozszerzonym. Z tym, ze bardzo lubie chemie, a biologie tak srednio. Przedwczoraj robilam arkusz maturalny z biologii i wyszlo mi 74%, a z chemii 96%, wiec to mowi samo przez sie. Na jakich studiach jest chemii bardzo duzo? Co mi polecacie? Nie bardzo sie w tym orientuje. Piszcie wszystkie propozycje oprocz kierunku chemia (bo to logiczne, ze tam jest jej duzo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka1995
nikt? nic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę studiowała na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Dziennikarstwo (licencjat) a magister będę robić na UJ kierunek Kulturoznawstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no el camillo ty tez doradziles zaebiscie haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farmacja, analityka medyczna, jakaś chemia stosowana (czy jak to się nazywa?) na polibudzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gratuluję - nikt po dziennikarstwie jeszcze nie został dziennikarzem - a kulturoznawstwo to jeszcze większy syf i fabryka bezrobotnych. Czy wy ludzie jesteście tacy głupi i nie znacie realiów rynku pracy czy was sieją ? D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . Ty zasmarkany trollu też nic konkretnego nie doradziłeś. Bo co byś mógł doradzić? Nie ma studiów polegających na mlm-owskim żebractwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie radze glupku, zamknij sie i s********j z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiecej chemii jest na chemii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kocham chemię, ale nie opłaca się tego studiować, idź na farmację- tam jest dużo chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@tobie radze glupku, zamknij sie i s********j z tego forum.@@@ . Wypierniczaj żebrać gdzie indziej, tępy mlm-ku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo co mi zrobisz frajerze. Co najwyzej mozesz poszczekac a ja dalej bede pisal na tym forum. Taka łajza jak ty nic mi nie zrobi wiec bujaj sie leszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci mowie idz na chemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@bo co mi zrobisz frajerze. Co najwyzej mozesz poszczekac a ja dalej bede pisal na tym forum. Taka łajza jak ty nic mi nie zrobi wiec bujaj sie leszczu.@@@ . Bo nic innego nie pozostało ci w tym smutnym życiu głupi ciulu, jak tylko spamowanie na Kafeterii. Jesteś życiowym nieudacznikiem i taki już pozostaniesz. Więc wal się kmiotku. Ale przynajmniej mamy niezły ubaw czytając twoje smrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietaj el camilo ze to robisz dokladnie to samo. Takze spamujesz itp. Wiec wal sie na ryj glupi ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to ty mi notorycznie wypominasz te rzeczy, tępy kmiocie. Wal się durny mlm-owski żebraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×