Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZAUWAZYLISCIE ZE TERAZ KAZDY ZNA ANGIELSKI NIE ZNAM OSOB KTORE NIE ZNAJA

Polecane posty

Gość gość
o chłopie - jakby każdy znał to matura z angielskiego na poziomie podstawowym z palcem w tyłku... na 80% a jednak tak nie jest ;D i każdy powinien w takim razie napisać sobie rozszerzony na te 50% hehehe historie też każdy ma w szkole a mało kto ją zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znam angielskiego, a raczej znam podstawy. w szkole uczylam sie niemieckiego. nie potrzebuje tego zmieniac. na emigracje dla mnie za pozno a jak anglik jakis przyjedzie to niech se radzi sa rozmowki. ja jak jade gdzies na wakacje to nie licze ze beda znac polski tylko rozmowki i jazdaaa. tym sposobem dalam sobie rade nawet w hiszpanii choc po hiszpansku znalam tylko ola i como estas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. W tamtym roku chyba 8% maturzystów nie zdało podstawowej matury z angielskiego. Poza tym zależy co znaczy znać. Teoretycznie to prawie każdy młody twierdzi, że zna, a popatrz sobie na filmiki na yt jak na mieście z ukrytą kamerą pytają choćby o drogę do jakiegoś miejsca to często połowa osób nie umie odpowiedzieć na tak błache pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczylam sie 10 lat w szkole angielskiego, jak pojechalam to nic NIC nie rozumialam, stalam jak kolek. Po miesiacu sie odblokowalam po 3 mowilam juz plynnie. 3 miesiace w anglii z samymi anglikami dalo mi wiecej niz 10 lat nauki w polskiej szkole i tak jest z kazdym jezykiem. wiec to ze ktos sie uczy angielskiego to nie znaczy ze go zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy deklaruje, że zna . Dopóki nie musi w nim mówić. Czy słyszeliście, że rozmawiają z ludźmi z innych państw w języku obcym?. Z Polakami to można sobie porozmawiać po polsku i nie musowo po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znac angielski a miec umiejetnosci w uzywaniu go to 2 inne rzeczy. Z reguly jezyka najszybciej nauczysz sie bedac za granica, wtedy osluchasz sie i szybciej przyswajasz zwroty i slowka. Ja w szkole bylam bardzo dobra z angielskiego, ale dopiero praca za granica pozwolila mi na biegle porozumiewanie sie jezykiem, teraz nie ma granic, dogadam sie wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaja angielski ,bo rozmawiaja przy piwie z angolami... weź mnie nie rozsmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co nam jakis tam angielski, znamy jeden z najtrudniejszych jezykow swiata. niech obcokrajowiec nauczy sie plynnie po polsku to ja tez naucze sie jego. lepiej uczyc sie chinskiego to jest przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski jest jezykiem miedzynarodowym, wiec nie piszcie, ze "niech Anglik sie nauczy polskiego jak tu przyjezdza". Rozumiem, ze jak jezdzicie za granice to zawsze poslugujecie sie jezykiem tubylcow I nie uzywacie ani troche angielskiego w panstwach, w ktorych angielski urzedowym jezykiem nie jest. Smiech na sali. 17.40 - gdybys nie uczyla sie angielskiego w szkole to nie mowilabys plynnie po angielsku po trzech miesiach, wiec nie pisz, ze to ci dalo wiecej niz 10 lat nauki bo to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×