Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko z czarnoskórym mężczyzną i niechęć sąsiadów i rodziny

Polecane posty

Gość gość

Zamierzam z tego też powodu wyjechać z powrotem do Anglii z córką i mężem by życ godnie. Ale czy to coś zmieni? Mamy zamiar zamieszkać w Coventry i tu mam pytanie do ludzi tam mieszkających!Jak sie zyje i czy łatwo o pracę jako asystentka stomatologa? Wyjechaliśmy z Anglii 7 lat temu i wiele się zmieniło...Mąż jest z zawodu marynarzem i urodził sie w Londynie-matka jest Europejką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie w Europie jest tak samo. Po prostu czarni zle sie kojarzą, przestępstwa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka haha mop zydol
A dlaczego nie wyjedziecie do afryki>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejsca i nie rasistuj mi tu bo to podchodzi pod paragraf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydza mnie kazde formu przesladowana a najbardziej chyba tu ludziom puszczaja wodze bo tylko tu maja odwage, straszne ze mlodzi mja tyle nienawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka haha murzyn
spokojnie,murzyn jest obywatelem united conndom,ale nie rob z murzyna z afryki anglika.prosze,i nie strasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowo polskie myslenie, ze jak "murzyn" to z Afryki haha Prawdopodobnie 70% polskiego spoleczenstwa nawet "murzyna" na oczy nie widzialo, 10% byc moze bylo przez "murzyna" obslugiwanych w egipskich resortach podczas nudnych all inclusive wakacji (czyt. lezenie przy basenie przez 10 dni), no a reszta dzieki emigracji z "murzynami" obcuje, ale nie z wyboru, a z koniecznosci. Tak naprawde w wielu kwestiach Polska jest 100 lat za murzynami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.co ten murzyn robil w polsce 7 lat sie pytam?co ty ahhh rozkraczalas sie pytam o zrodla dochodu,pracowal?pobieral zasilki?te pytania musza byc zadane wasze zrodlo oszczednosci.hmmmmmmmm teraz chcesz z powrotem do anglii.zapraszamy ale bez prawa do zasilku oboje do pracy a murzynka do szkoly,albo do przodkow w afryce a ty polski kaszalocie do morza z z afrykanskimi krokodylami szkaradny grubasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do kobiety murzyna(czy jak to nazwać) : czy to prawda ze murzyni brzydko pachną? poważnie pytam. słyszałem że śmierdzą jak prażona kukurydza. nie jestem złośliwy, pytam poważnie. tak smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna79 bez logowania
prazona kukurydza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojada do afryki bo by z głodu zdychali :P taki dobrobyt zaprowadzili u siebie czarnoskorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wyszedł im Kafeterianin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówią że niemcy próbowali skrzyżować człowieka z szympansem w czasie 2 wojny światowej --- po co robili proby ? dzisiaj polki dobrowolnie sie krzyzuja z szympansami, orangutanami, wychodza z tego male malpeczki, ale beda z nich duze malpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba bylo mysle glowa a nie kroczem zanim zadalas sie z murzynem. Maja racje i rodzina i sasiedzi ze jestes dla nich posmiewiskiem. Wyjedz do afryki, tam bedziesz podziwiana, a on we wlasnym smrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście nienormalni ! Myslicie, że murzyn to tylko a afryki?? Mąż jest mulatem i daleko mu do murzyna z Afryki! To wykształcony i dobry człowiek a wy sobie wypisujcie swoje rasistowskie poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzynek Bambo we Francji mieszka - pali, rabuje ten nasz kolezka, wlóczy sie nierób przez cale ranki tak jak rumunskie brudne cyganki, a gdy do domu wieczorem wraca, w rece ma skreta a w glowie kaca, az zona krzyczy: "Bambo, lobuzie!" A Bambo w czarna ja dyma buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech mi ktos wyjasni pewna sprawe - dlaczego jest tak malo malzenstw biala Brytyjka-czarny, a tak wiele zwiazkow Polka-czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry , od kiedy to europejczycy sa czarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 18.40 zadałeś ciekawe bardzo wręcz fundamentalne pytanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Murzyni są wskaźnikiem dobrobytu w państwie. Im ich więcej, tym państwu lepiej się powodzi, gdyż priorytetami murzynow w wybieraniu państwa, do którego się udają, są duże wynagrodzenia dla bezrobotnych i matek z gromadą dzieci" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i oczom nie wierze! Nadal Polska to taki zascianek,ze czarny to sensacja? Jakas zabita wiocha sie odezwała. Czlowiek, jak czlowiek - sa i lepsi i gorsi, tak , jak biali. Chyba macie straszne kompleksy, jesli jedyna wasza "zasluga" to kolor skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechałam z Polski 10 lat temu i nie wierzylam, jak mi znajomi mówili, ze nadal jest zaścianek i rasizm. A jednak. Straszne to. Człowiek z aktywna melanina w skorze jest dyskryminowany ze wzgledu na jej kolor. Tja, a Hitler to ten zły, bo głosił wyższość rasy aryjskiej. Te postawy niczym się nie różnią. Szkoda, ze poziom umyslowy autorów powyższych tekstów nie pozwala im tego zauważyć. Dzięki c***anie Boże jeszcze raz, ze do Polski nie muszę wracać, jeśli taka ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ wiążą się. Spójrz na Londyn, i wiele innych miast. Ludzie są mieszanka kilku ras. Nikt juz nawet nie widzi koloru skóry, jest to normalnoisc i codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe to za 40 lat będzie pracował na tych z "aktywną melaminą ' i ich pociechy ? Wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biale brytyjki wiaza sie z czarnymi, ale w wiekszosci przypadku sa to kobiety z nizszej klasy sredniej i z nizin spolecznych, to samo w stanach. Jak juz widzialam biala kobiete z czarnym, to zazwyczaj byla to gruba, zakompleksiona amerykanka, szczesliwa, ze ktos zwrocil na nia uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem starszą kobietą
i to co czytam przechodzi ludzkie pojęcie jak można dyskryminować człowieka ze względu na kolor skóry toż to ja bym nie chciała mieć do czynienia z ludźmi którzy mają się za nowoczesnych, kulturalnych ludzi którzy w większości są tu młodzi a tak mają mało tolerancji tylko za kolor skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"biale brytyjki wiaza sie z czarnymi, ale w wiekszosci przypadku sa to kobiety z nizszej klasy sredniej i z nizin spolecznych" I rowniez takie wlasnie Polki wiaza sie z czarnuchami i z ciapactwem - z nizin spolecznych, brzydkie, niewyksztalcone. Sam plebs i dno. Najgorsze jest to, ze one takie zakochane w mezulkach nie chca jechac do tej kultury niebywalej w krajach mezowskich, tylko sciagaja to cale robactwo i ich ciotki, siostry, wujkow, kuzynow do Europy. No i mnoza sie jak szczury z tymi swoimi zwierzetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K****a maac,jaa p********e!!!Co wy piszecie ludzie!!!Czlowiek to czlowiek,niewazne jaki ma kolor skory.To jest czlowiek i tyle!!!!Co za ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×