Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko z czarnoskórym mężczyzną i niechęć sąsiadów i rodziny

Polecane posty

Gość gość
z czarnym ludem zadaja sie tylko tluki, i tak dobrze ze w USZKU nie napisala, te kolezanki malpich synow tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamskim prostaczkiem to jedtes ty kolego powyzej, do tego nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Ale i tak szczerze ci wspolczuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna79 bez logowania
white power:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna79 bez logowania
white power:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A a propos ortografii, skoro jestrs taki dobry z jezykow to moze pomozesz mi w pisaniu pracy licencjackiej nad ktora wlasnie siedze? Aha, praca jest po angielsku. Moze tu sie popiszesz swoja doskonala gramatyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna79 bez logowania
white power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny niech ci napisze :D ...no i co to za argument skoro sama nie dajesz rady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna79 bez logowania
white power raz jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie daj sie prosic, przeciez jestes taki yntelygentny:-p Dobra, czas spac bo widze ze mi glupawka odbija, juz nawet z rasistami rozmawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet znaczenia slowa rasista nie rozumiesz. co za tluk. jesli ja nie lubie np. psow czy kotow to tez jestem rasistka ? Nie ! po prostu nie znosze ich w domu i w swoim poblizu, bo mi smierdza. To samo tyczy sie murzynow. I nikt mnie nie zmusi zebym ich lubila, kompletnie nikt, wiec wsadz mnie za to do wiezienia jako rasistke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta murzyni sami siebie nienawidza M. Jackson to nawet sie wybielal, operacje szerokiego nochala 100 razy przechodzil, wargi z grubych jak piesc na cieniutkie zoperowal. No i sami sie nawzajem wyzywaja od Neger :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz problemm
Pozostaje ci mieszkac w jakies zabitej dechami dziurze w Polsce. Tam raczej murzyna nie spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkam jak ze swoim czarnuchem przyjedziesz do swojej wsi zeby sie pochwalic malpa i malpiatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto zostal wybrany najpiekniejsza kobieta swiata,no kto wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja ze "swoim" czaruchem to moze przyjade zeby mu pokazac takie malpy ja ty, do tego ze wscieklizna- nie zarazliwa dzieki Bogu:-) A na wioski owszem wybieramy sie, jak chcesz sie z nami zabrac to prosze bardzo, lubie zwierzatka! A ty na pewno jestes ciekawym okazem bialej malpy. Tylko musze zalatwic ci klatke abys nie pogryzla ludzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego się spodziewałaś? Puściłaś się z brudasem, to teraz dziecko będzie miało przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z 0.14 chcialas blysnac ?bo wyszlo zalosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czesto widuje bialych anglikow z czarnymi kobietami i czoz w tym dziwnego? Wy zachowujecie sie jakbyscie dopiero z buszu wyszli i nadal nie rozumiecie jak to sie dzieje ze ludzie maja rozny kolor skory. No coz prawdziwe z was tepe bambusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd naprawde wstyd
ze kolor skory jest dla was wyznacznikiem czlowieczenstwa :o kolor skory albo pochodzenie.... fajnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście wredni i bezczelni, wstyd mi za Polaków autorko, współczuję naprawdę, uciekać z tego cholernego kraju, nikt Ci tu miłego słowa nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Polacy maja jakis kompleks mniejszosci chyba. Uwazaja sie za lepszych od calego swiata, ale poziom jaki reprezentuja jest daleki od zadowalajacego. Zal mi takich szczekajacych anonimowo kmiotow, bo w realu ani sie taki cwel nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd naprawde wstyd
15:42 - nic dodac, nic ujac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszanie ras jest obrzydliwe i bardzo dobrze o tym wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak kafeterio
tworze zwiazek z obcokrajowcem, dzieci na razie nie planujemy, ale gdyby w razie - mam tego nie robic z ukochana osoba, bo ktos uwaza, ze mieszanie ras jest obrzydliwe? :D :D ok, przemysle sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to cip.ka sie mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszanie ras jest obrzydliwe bo? Uzasadnij swoja wypowiedz. Ale inteligentnie i z sensem, a nie jakies p*****ly jak zawsze. Rasy mieszaja sie od dawien dawna i niestety to, ze polaczkom sie to nie podoba nikogo nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az przykro sie to czyta. Ale jak to mowia, Polska jest 100lat za murzynami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ale żółci to rasiści jeszcze więksi od czarnych i białych . Dla Chińczyka obcy to "barbarzyńcy" a on jest centrum świata . Japończycy z dumą podkreślają swoją doskonałość . Żółci naukowcy publikują badania udowodniające że ich rasa jest najinteligentniejsza , doskonalsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa Japonczycy sa tak dumni ze swojego wygladu,ze cuduja jak moga,zeby do Europczykow sie upodobnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×