Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko z czarnoskórym mężczyzną i niechęć sąsiadów i rodziny

Polecane posty

Gość gość
Pieprzenie w bambus -jaka dyskryminacja za kolor skóry? Tacy Japończycy -czy ich kto dyskryminuje że żółci? Ma pretensje ? No już coś kumacie jedni i drudzy zaperzeni dyskutanci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak Polacy to jakas masacra :o dobrze , ze mieszkam daleko od was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce jest teraz moda na bycie hiper tolerancyjnym, takze teraz kazdy marzy o zieciu czarnym, drugi najlepiej muzulmanim, a synciu niech bedzie homo i niech adoptuje z mezem dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu polskie szmaty, ktore wczesniej dawaly d**y kolesiom z PGRow, teraz maja egzotycznych roochaczy i dumne sa ze swojego awansu. Z Koziej Wolki do wyra murzyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a polaczkow nikt nie chce nawet czarna hahha ani muslmka bo na nie trza miec hajs oj bieda koniotrzepcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz, ciapacki zlewie postaraj sie to napisac po polsku. Kazdy wie, ze ciapackie materace potrafia uzywac wulgaryzmow, to zadna nowina. Niestety, znajomosc jezyka ojczystego przekracza mozliwosci ciapackiego smiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalnym obowiązkiem każdej Polki jest dawanie doopy i robienie dobrze Polakom, którzy dają im życie, a nie czarnuchom i innym obcokrajowcom. Polka to własność swojego tatusia gdy jest dzieckiem, a potem własność polskiego męża. To zjawisko naturalne i istnieje od tysiąca lat - tylko teraz tak się wszystko pomieszało - z powodu żydofeminizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy piszacy tu w jezyku polskim zatrzymali sie w rozwoju i sa 100 lat za Murzynami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe jest czy dziecko z takiego związku będzie bardziej miało przes*** w środowisku polskim czy murzyńskim np. w czarnych dzielnicach miast UK .W jednym przypadku że za mało białe w drugim że nie dość czarne . Bo tak się składa że w np USA biały rasizm jakby przygasł za to rozplenił sie czarny vide Detroit na przykład. Ale kto wie co będzie za 25 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli czarny facet, ktorego rodzina mieszka tu od pokolen, nie jest brytyjczykiem, ale gdyby mial przodkow ze szwecji a urodzil sie w uk to oczywiscie może juz uważać sie za anglika? Aha. Nie zapomnijcie przypomniec swojemu pomiotowi splodzonemu w jukej że nigdy nie będą brytyjczykami, tylko i oni, i ich dzieci i wnuki, będa juz zawsze polaczkami imigrantami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opamiętaj się ! Od jakich pokoleń ? Jeszcze w latach 50 tych tam byli sami Angole plus Irlandczycy Szkoci etc trochę zbieraniny postwojennej w tym gros naszych plus odrobina Żydów i Hindusów. Tak więc dzisiejsi to max 2 pokolenie czyli świeżego chowu przybysze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny i ciapak to jak zwierzeta. Nastawienie na multi kulti juz sie zmienia i mlode pokolenie jest nastawione bardzo wrogo do czarnych i ciapactwa. EWida, ze te nieroby nie pracuja, kradna, siedza na zasilkach, wymuszaja itd. Tak wiec za kilkanascie lat duzo moze sie zmienic w UK. Wtedy takie kundle (bo bachor z dwoch ras jest kundlem jedynie :D) beda mialy przechlapane. Zadna rasa sie do nich nie przyzna. Czarnuchy i rachityczne ciapaki bo zabiora im groszowe zasilki (jezeli jeszcze dla zwierzat cos bedzie oprocz moze bezplatnych mich z zupa na ulicy) a biala bo to dyshonor miec szczura w swoich szeregach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Opamiętaj się ! Od jakich pokoleń ? Jeszcze w latach 50 tych tam byli sami Angole plus Irlandczycy Szkoci etc trochę zbieraniny postwojennej w tym gros naszych plus odrobina Żydów i Hindusów. Tak więc dzisiejsi to max 2 pokolenie czyli świeżego chowu przybysze ." - A teraz dziecko zasiegnij po lekture i sprawdz od kiedy Jamajczycy sa w UK i od kiedy Hindusi. Aha, pod haslem 'Jamajka' nie szukaj w Afryce. To Karaiby sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze, ze swoje "małpie" poglady mozesz jedynie pisać anonimowo na durnowatym forume :D W realu dostałbys w zęby, karę grzywny i kopa w doope i wypad do swojego przychówku w Polsce :D A teraz idz sie pomodl jak na katolika przystalo do Jana Pawła. Podobno świętym go zrobili. Cos dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabki sa sliczne. Arabowie won z europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez sie szmaty czarnuchow oburzaja :D Jak zwykle - zabawa przednia :D A wczoraj widzialam na placu zabaw dzieci malpoludow - wchodzac na drabinki wygladaly dokladnie jak malpki w ZOO, podobienstwo do ich kuzynow bylo uderzajace. JP II to p***busek, wedlug niego ludzie i malpoludy sa rowni, taki swietojobliwy kretynek. Ja sie modle do Boga ludzi. A nie bozka malpek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az dziwne, że jeszcze chodza po tym swiecie przygłupy dla których inny kolor skóry to problem, moja kuzynka ponad 20 lat temu bzykneła sie z murzynem i ma z nim dziecko, a potem wyszła za maz za białego faceta, razem go wychowali, rodzina i znajomi pokochali jej synka i nie miał problemu z tym ze jest murzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic na to nie poradzę
Mi się czarnoskórzy mężczyźni nie podobają, fizycznie mnie obrzydzają. Jak widzę białą kobietę z czarnym to od razu jest jasne że nikt inny jej nie chciał, a jak jeszcze ma dzieci to ten wstyd będzie się za nią ciągnął przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko jej zycie, jej dzieci i wnuki, prawnuki beda zawsze ta druga czarna kategoria murzynska. Tak spie/rdolic se w genach na wiecznosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czarnoskorego przyjaciela (nie z Afryki). Zdziwylybyscie sie jak laski na niego leca, glownie Angielki. Jest ladnie zbudowany, kulturalny, przyjacielski i szanuje kobiety. Do tego (ponoc) swietny w luzku- to wiem on jego bylej. Jak sie na niego patrzy to kolor skory nie ma najmniejszego znaczenia. A Polacy z ktorymi pracuje wygladaja przy nim po prostu slabo. Kilka razy wspominal ze chcialby zobaczyc Polske ale szczerze mowiac boje sie go zaprosic. Musialabym chodzic z nim i z mezem caly czas bo jakby zauwazyl ze ktos sie ze mnie smieje to jednym strzalem wybilby kolesiowi zeby, co sie raz juz zdarzylo. No i tu jest problem bo bywa narwany jesli ktos obraza kobiete z ktora jest czy jego z pobodek rasistowskich. A ja nie mam ochoty w Pl ciagac sie z nim po sadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, narwany, to cala jego malpia natura. kulturalny potrafi sie zachowac, dzikus wali w zeby, potwierdzilas tylko ze to niecywilizowany podludz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, narwany, to cala jego malpia natura. kulturalny potrafi sie zachowac, dzikus wali w zeby, potwierdzilas tylko ze to niecywilizowany podludz. ***** jak widać po tobie niektórzy biali ludzie sa bardziej niecywilizowani niż czarni, p******* was z tymi murzynami?? dzisiaj murzyn to norma, mieszkacie w jakiejs wsi zabitej dechami i pierwszy raz murzyna zobaczyliscie?? bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani gosć z 12.19 .akurat ten pani znajomy ma jaja i potrafi walczyć o swoje w przeciwieństwie do wielu wymiękłych białasów . Ale zapytamy o co innego bo pisałaś o mężu . Czy on akceptuje tak bliską przyjaźń żony z obcym podobno atrakcyjnym facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pytanie !Kobieta potrzebowalaby akceptacji meza z kim sie zadawac,a z kim nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytal zlew na sperme od ciapaka, tam nie ma to tamto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A wczoraj widzialam na placu zabaw dzieci malpoludow - wchodzac na drabinki wygladaly dokladnie jak malpki w ZOO, podobienstwo do ich kuzynow bylo uderzajace. JP II to p***busek, wedlug niego ludzie i malpoludy sa rowni, taki swietojobliwy kretynek. Ja sie modle do Boga ludzi. A nie bozka malpek." - A w miedzy czasie czytujesz Tore, co nie? Aha. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzad w Afryce upadl ! Galaz sie zlamala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisalam o czanoskorym przyjacielu. Padlo pyt o mego meza, powinnam w sumie napisac naszym przyjacielu bo trzymamy sie razem. Jezdzilismy razem na wycieczki itp Maz mi ufa i nie jest o niego zazdrosny, sam przyznal ze jest ladnie zbudowany. Pochodzi z Fiji i jest bylym zolnierzem. Z powodu kontuzji w Afganistanie przetwal sluzbe. Moze z powodu swojej przeszlosci nie cacka sie z takimi ludzikami co probuja sie dowartosciowac kolorem swojej skory czy poniewieraniem kobiet. Uwierz mi ty od malpoludzi, nie powiedziablys mu tego w oczy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w oczy to bym mu splunal, a pozniej dal kopa w d**e na zaped :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do tego (ponoc) swietny w luzku- to wiem on jego bylej" :D:D:D:D Luzko :D Buahahahaha. I byla opowiadajaca o tym, ze maloplud :P potrafil ja zaspokoic. Najwazniejsze, ze jest dobry w "luzku", nie wazne czy jest oczytany, czy ma wyksztalcenie, czy jest kulturalny (z dalszej czesci postu widac, ze nie bo "jednym strzalem wybilby kolesiowi zeby, co sie raz juz zdarzylo" Chamski prostaczek) Ot, srodowisko prostaczek i malpoludow - wybijanie zebow, opowiadanie o seksualnych osiagnieciach, o ortografii juz nie wspomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×