Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GadzinaGadzina

Orkiestra weselna czy DJ na wesele Szczecin i okolice

Polecane posty

Gość GadzinaGadzina

Co proponujecie? Zespół czy może DJ? Lepsza muzyka na żywo czy może puszczana z głośników? Nie mogę się zdecydować, a czas najwyższy podjąć decyzję i kogoś zatrudnić od oprawy muzycznej. Czekam na wasze rady. Przydadzą się też jakieś poszczególne propozycje, ale bardzo proszę, bez reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ludzi tyle opinii,jedna zachwalają orkiestry a inni dj. My mielismy dj i nie zalujemy tej decyzji,decyzja taka bo jak z mezem bywaliśmy na weselach,gdzie grala orkiestra to była lipa muzyczna i szybko goście zwijali się do domu:(jakos nie udało nam się trafic na dobrze grający zespol a szkoda.Moze we wrześniu jak będziemy na weselu to w końcu trafi się dobra orkiestra bo ma grac. Widzisz wszystko zależy jak się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższą sugestią. Pragnę jeszcze podkreślić, że mimo wszystko znajdzie się kilka naprawdę dobrych zespołów, które nie zawodzą. Mi chociażby bardzo podoba się La Banda, dosyć długo siedzą na scenie. To już kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Skądinąd
La Banda? W jakim składzie grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 osób, w tym 1 Pani, która śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo polecam
polecam Mariusza Kozłowskiego , świetny wodzirej, dj, organizator koncertów, radiowiec i przesympatyczny człowiek. tel. 792 130 274, strona - www.mariuszkozlowski.com. Mam nadzieję, że nie będzie miał za złe że za plecami go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam gościem na weselu gdzie grał zespół La Banda, podobała mi się szczególnie różnorodność wykonywanych utworów oraz to, że muzyka była wykonywana na żywo. I to brzmienie gitary basowej extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio nastała moda na dj. Lepiej wziąć kogoś z polecenia, bo oprócz dobrej muzyki taki czlowiek musi też porwać ludzi na parkiet i do zabawy. My bylismy ostatnio na weselu znajomych, którzy mieli dj z polecenia firmy http://www.artmargot.pl/pl/oferta/dj___prezenterzy/ i zabawa była do białego rana. Świetny człowiek. I nie wiem czy i my nie wybierzemy dj na nasze wesele za rok, bo to też zawsze taniej nawet o połowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×