Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna8912

Gdzie można szybko sprzedać telefon?

Polecane posty

syn marnotrawny telefon jest w pełni legalny mam wujka policjanta i mi go sprawdził z resztą zawsze tak robię jak coś kupuję żeby później nie było że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli powiesz, że chcesz zastawić i masz zamiar telefon wykupić gdy poprawi się twoja sytuacja finansowa to dostaniesz trochę więcej kasy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn marnotrawny ok jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :-) Dobra zabieram się za szukanie gdzieś w pobliżu tego lombardu :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraWesa
No najlepiej jest wystawić telefon w serwisie ogłoszeniowym, ja osobiście korzystałem za każdym razem jak miałem jakiś do sprzedania z https://clixs.pl/ dosłownie w ciągu tygodnia średnio udawało się go odsprzedać, dot ego to serwis darmowy także wystawiając nic nie tracisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja919
Dokładnie popieram kolezanka powyżej i jeżeli chcesz za darmo wystawic ogłoszenie w siecii to jak najbardziej też zrób to na Clixs.pl serwis przynosi dobre korzyści dla sprzedawcy także żal byłoby nie skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej sprzęt elektroniczny taki jak telefony można sprzedać w lombardzie. Osobiście mogę polecić wam lombard www.lombard777.pl w Krotoszynie. Płacą tam niezłe ceny za sprzęt elektroniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×