Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama gość

pomóżcie mi jaki wybrac fotelik

Polecane posty

Gość gość
Wyobraz sobie ze widzialam.a ty co przecinalas go na pol ze wiesz ze jest taki cudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie testy??? Tylko gowno warty atest :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skads ten atest musi miec.gdyby byl do d**y to by dawno zostaly wycofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama gosc
brak słów. . przejrzalalam testy fotelikow, troche opinii o tych tanszych i droższych, i stwierdzilam ze ten nania bedzie niezly skoro ma ***. Tak poza tym znalazlam go w smyku i chcialam jeszcze pojsc do baby fanta zapytac o niego. Jesli ten taki kiepski to prosze o jakas propozycje, ale nie jest mnie stac na fotelik za 1200. Moge zaplacic te 300-400zl. Dzieci w wieku 20miesiecy 13 kg, 7 lat 32, 130 wz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homologacja wg regulaminu ECE R44-03 lub ECE R44-04, dopuszczająca fotelik do sprzedaży, niestety nie gwarantuje bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Wszystkie foteliki badane w testach, na których opieramy swoje doradztwo (ADAC, test.de - Niemcy, AA - Wielka Brytania, OEAMTC - Austria, NHTSA - USA), posiadają taką homologację. Mimo to jedne z nich otrzymują ocenę 5 (najwyższa dotychczasowa), a inne tylko 1 i stanowią ewidentne zagrożenie dla zdrowia i życia dziecka. Przepisy te bowiem stawiają wymagania minimalne, które niestety nie nadążają za rozwojem współczesnych systemów bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można oszczędzać na bezpieczenstwu dziecka? kupisz jakis szajs który chroni tylko ciebie przed mandatem. Masz kase na samochód, na ubezpieczenia, paliwo, ale na bezpieczny fotelik który starczy na 3 lata lub wiecej już nie? wstyd po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam maxi cosi za 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 zł? teoretycznie dziecko będzie jezdziło no przyjmijmy że 3 lata. Proszę o to wyliczenie: 400 / 3 = 133,33 zł na rok 133,33 / 12 = 11,11 zł na miesiąc 11,11 / 30 = 37 groszy na dzień. O tyle jesteś wstanie dać swojemu dziecku 37 groszy bezpieczeństwa. Podczas gdy fotelik za 1200 zł kosztowałby Cie 1,11 zł na dzień. 30 zł na miesiąc. Na kredyt możesz wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta homologacja ECE R44-03 lub ECE R44-04 nie ma nawet testu zderzeniowego bocznego. a takich wypadków najwięcej. Jesteś wstanie testować fotelik na swoim dziecku? Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle sie wyrazilam nie fotelik tylko nosidelko maxi cosi za 400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosidełko to może być ergonomiczne. Fotelik samochodowy to fotelik samochodowy np. 0-13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory maxi cosi to jedne z najlepszych fotelikow.mnostwo rodzicow je kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale fotelik 0-13 jest tanszy niż fotelik od 9 kg. Foteliki 0-13 wszystkie montowane są tyłem do kierunku jazdy i za 400 zl można kupic porządny bezpieczny fotelik. W grupie 9-18 lub 9-25 za 400 zł to można kupić jakieś kiepskie g***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nosixelku bedzie jezdzilo 3-4 miesiace a pozniej kupie jakis pozadny fotelik.mam nadzieje ze chociaz kupujecie foteliki tylem do kierunku jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak i tak potrzebowalabym nosidelka .wiec jak za 4 miesiace kupie fotelik to sie tego nie odczuje finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam fotelik Chicco Shuttle i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam auta z isofixem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla 7 latka spoko ale na pewno nie dla 20 miesięczniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj moze na porownywarkach cenowych, ja tak znalazlam dla mojego starszego synka Maxi cosi rodifix w fajnej cenie, a dla mlodszego tez polecam cos z maxi cosi moze priori maja dosc przystepna cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystianan
Ogólnie kieruj się wymiarami czyli waga dla dziecka i ewentualnie wytycznymi co do wieku chociaż one nie zawsze są dobre - bo wiadomo, że dzieci rozwijają się z goła różnie. W każdym razie my np. włączyliśmy stronę http://www.lulajbaby.com/foteliki-samochodowe-c-27.html i wybieraliśmy fotelik razem z dzieckiem z tego powodu, że to sprawiło, że jak forelik przyszedł mały się z nim utożsamiał sam chciał żeby go zapinać w fotelik - sprawdzona metoda, więc jak chcecie uniknąć problemów z późniejszym przewozem dobrze jest to przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny jest fotelik Graco Nautilus- jest uniwersalny ( rośnie z dzieckiem jak to mówią bo sie powiększa na wysokość) więc pieniądze wydane raz, a cenowo bardzo przystępny bo kosztuje ok 500zł - kupiłam przed wakacjami dla synka i bardzo mu się spodobał ( testy zderzeniowe ma pozytywne więc też bezpieczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam- też mamy Nautilusa i bardzo wszyscy zadowoleni - i dziecko i my a fotelik bardzo bezpieczny no i ekonomiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie stoje przed kupnem fotelika i rozważam nautilusa. Oglądałam już w sklepie, czytałam opinie i jestem na 99% pewna wyboru. Mam tylko jedno pytanie czy ktoś ma taki fotelik w fordzie focucie? Pasuje? Bo czytałam że fotelik musi pasować do modelu auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałem na www.jlbaltic.istore.pl Tanie foteliki samochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia

my się zdecydowaliśmy na concorda Reverso PLUS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia

słyszałam o tym foteliku concord reverso plus. Chetnie go obejrze ale najpierw musze wybrac się do Wawy a ciegle coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baciara

pojechałam po maxi cosi a okazało się że właśnie concord reverso plus pasuje do dziecka i auta : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×