Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martika_mm

pierwsza zmywarka

Polecane posty

Gość martika_mm

no wiec stało się...w końcu zostałam obdarowana ( czy tego chciałam czy nie) zmywarką. Mija tydzień a ja nie bardzo jeszcze się przyzwyczaiłam dlatego więc chciałam zapytać jak to jest u was? Jak często zmywacie. Wkurza mnie że muszę zbierać brudne gary ( dotąd na bieżąco zmywałam ), czy miałyście podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza cię, że nie musisz codziennie zmywac gary, tylko zrobi to za ciebie maszyna raz na dwa dni? dziwna jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
kupiłam rok temu zmywarkę, w kwietniu i od tamtej pory wielbię ją niezmiennie i śpiewam jej: ja uwielbiam ją, ona tu jest i zmywa za mnie, ja otworze ją, szeroko tak i schowam gary na dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
My po przeprowadzce zainwestowaliśmy do nowego gniazdka bodaj w coś takiego: http://www.skapiec.pl/site/cat/300/comp/8574116 No i wygoda taka, że teraz to już się czasem głupiej szklanki nie chce umyć samemu ;) Ogromna oszczędność czasu i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham swoją zmywarkę, od pierwszego użycia. Puszczam ją co 2 dni, i to jest wybawienie. Rzeczy typu noże, deski do krojenia, butelki dla dzieci i inne delikatne myję ręcznie, ale to jest moment. Ona odwala za mnie 99,9% roboty:) Gary małe, duże, talerze, milion kubków i filiżanek.... wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×