Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 latki zachowania, zabawy, żywienie

Polecane posty

Gość gość

mamy 2 latków proszę o odpowiedź w co lubią bawić się wasze dzieci, czy bawią się z innymi dziećmi, chodzicie na plac zabaw? Czy mają jakieś nawyki i uzależnienia? Co jedzą i w jakich ilościach. Ile ważą i mierzą, jaki mają rozmiar buta. Jesteście z dzieckiem w domu czy ktoś inny opiekuje się nim. Czy samodzielnie jedzą bez grymaszenia, ubierają się, czy może mają jakieś inne zdolności, ogólne uwagi, może pochwalcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę, nie musicie opisywać wszystkiego ;) to są podpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn wesoły i *****iwy, najbardziej lubi bawić się samochodami i uwielbia plac zabaw ale ma takie dni, że chętnie układa puzzle czy chce żeby czytać książki. Nie jest bardzo samodzielny ale próbuje jeść sam widelcem lub łyżeczką. Chodzi do klubu malucha raz w tygodniu i tam próbuj***awić się z dziećmi :D Śpi ze swoją pieluchą ;) ładnie je tylko czasami ma humory ale buntu 2 latka nie zauważyłam, może dlatego że daje mu wybór i pytam się go o zdanie, bo dość ładnie mówi. Chodzi bez pieluchy, czasami zdarzają się wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci to wiedziec tępaku , zadajesz pytania jak na przesłuchaniu , zmień ton bo tutaj nie wyweszysz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka za 2 tygodnie skończy 2 latka, ma 12 kg i mierzy około 90 cm. Rozmiar buta 23 :) Je samodzielnie, potrafi się ubrać, lecz wymaga to czasu :) oczywiście z moją pomocą. Niestety nie chce wołać siusiu, ale wie o co chodzi po prostu nie chce i koniec. Jestem z nią w domu. Najbardziej lubi czytać książki, bawić się w kuchnię i układać puzzle. Ostatnio polubiła śpiewać oraz oglądać teledyski z piosenkami np Jagódki, kółko graniaste, piosenki edukacyjne o częściach ciała. Uwielbia skakać na trampolinie i bawić się bez końca na placu zabaw. Jeśli chodzi o nawyki to serek wiejski musi zjeść codziennie :) Chętnie bawi się z innymi dziećmi, ma starszego braciszka, dużo od niego łapie. Wszystko ją ciekawi ciągle zadaje pytania po co dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość po co ci to wiedziec tępaku , zadajesz pytania jak na przesłuchaniu , zmień ton bo tutaj nie wyweszysz nic xxxx jak autorka jest tępakiem, to ty jesteś chamką i prostaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek 14 marca skończył 2 latka. Ma 95 cm i 15 kg, bucik 24-25 a ubranka 92-98-104. Jest bardzo rozgadany, ładnie mówi już z poł roku za to za nic nie chce sikac na nocnik. 3 razy dziennie pije jeszcze mleko (jak wstanie, przed drzemką i przed snem). Oprócz tego je wszystko to co my. Mieszkamy na wsi i mały uwielbia traktory i krowy ;) W domu dominują klocki i układanki. Lubi bajki np. Dora poznaje świat i Klub przyjaciół Myszki Miki. Jest leniuszkiem, kanapkę czy parowkę zje sam ale jak trzeba zjesc łyzką lub widelcem to mowi Mama nakarm mnie ;) Sam rozbierze sobie tylko dół- skarpetki spodnie rajstopy, bluzki nie potrafi chyba ze rozpinana. Ząbków mamy 18, brakuje jeszcze dwoch 5. Jest bardzo rozpieszczony przez dziadkow przez co nieraz pokazuje swoje humorki ale kiedy wieczorem przyjdzie przytuli sie i powie Mamusiu kocham Cie-zapomina się o tym wszystkim co nabroił ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×