Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kuchnia do oceny, co o niej myślicie

Polecane posty

Gość gość
płyta gazowa? sorry ale jak dla mnie to zepsuło ci cały urok kuchni .../ . To nie jest płyta gazowa To jest wolnostojąca kuchenka! I nie pasuje do zabudowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, ślaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia ładna tylko nie bardzo kolor scian nad mebelkami pasuje ,to żołty czy kremowy? Ja bym pomalowała na biało.A nad oknem powiesiła bym taka ala zaluzję w czerwoną kratkęzeby ożywic kuchnie. A złosliwymi komentazami sie nie przejmuj.. , W czerwona kratkę to sie wieszalo w latach 80 :/ Ludzie nigdy nie zrozumieją ze mamy juz 2014 i wypadało by iść z duchem czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteee
Lori a mi sie twoja kuchnia z***biście podoba, nie przejmuj się nudziarzami bez fantazji i polotu, którzy wolą smutne fiolety, biele, beże. Dobrze, ze masz swoje zdanie i nie ulegasz wpływom. Nie wiem, czy bym sie odważyła na takie kolory u siebie, bo mam salon pomarańczowy, też daje po oczach, więc reszta może łagodniejsza, ale w sumie czemu nie. Na pewno jesteś kreatywna i oryginalna, po cholerę jakiś styl i sztywne trzymanie się go? Kiczu nie widzę u ciebie, raczej ciekawy pomysł wart skopiowania. A wiśnie? BOMBA, apetycznie masz tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.05.14 [zgłoś do usunięcia] gość wzorek = slaczek, nie pisales/łas slaczkow w przedszkolu ????? X Nie, nie robiłam ślaczków w przedszkolu. Szlaczki, owszem. :d :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ucieklo mi "z" miało być szlaczek, choć wiem ze niektórzy mowia ślaczek...gorsze bledy szczeg ortograficzne widziałam już tu na forum. odbiegamy od tematu wątku wymieniając uwagi na temat Ślaczków/SZLACZKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzę co widzę
esteee = lori, sama chwali swoja wieśniacką kuchnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbb
nie widziałam kuchni lori bo mi się szukać nie chce linka, ale co do wypowiedzi poprzedniczki- ludziom nie podoba się to, że ktoś się wyłąmuje, ma niekonwencjonalne poglądy, pomysły. Bardziej podoba się tandeta, byle modna niz coś innego, inne zawsze było odrzucane. To śmieszne, że w prawie każdym domu prowansja gości, kiczowate napisy stoją na komodach, HAPPY, SWEET, HOME, lawendy wiszą gdzie popadnie, byle były, bo "są modne" I gdzie tu wyrażenie własnego JA, przecież to wasze mieszkania, kazdy ma inny charakter, temperament, a mieszkania na jedno kopyto. Lori kuchni nie oceniam, nie widziałam, ale szacunek za inność, za niekonwencjonalność, za odwagę w doborze kolorów, przynajmniej nie jesteś nudziarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaabbb to najpierw zobacz a potem cos napisz :P chyba padne, nie myl niekonwencjonalności z tandeta która wali po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, niektórzy mylą kicz i tandetę z oryginalnością i odwagą a jak ja zbuduje sobie dom na wzór kremla i pomaluje na pomarańczowo-łososiowo i będę miała w tym kolumny greckie z gipsu to będę oryginalna i odważna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudna ta kuchnia . Bez pomysłu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co te płytki na ścianie ? No ja nie wiem czy chciałabym w tej kuchni przebywać i gotować .. I ten karnisz z ta ochydna szmata ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj remont kuchni dobiegł końca. Teraz zastanawiam sie co powiesić na okna wprawdzie nikt bezpośrednio mi nie zagląda ale wieczorem gdy świeci światło to widać nas do połowy z sąsiedniego bloku. wtedy czuję się mało komfortowo. myślałam o roletach firanowych do ściany nad oknem ale wtedy ograniczały by otwieranie okna. patrze na okna w innych mieszkaniach i wszedzie widze różne firanki albo kolorowe rolety na szybach i.... jednak firany :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce firan ale co w zamian ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

U nas w domu Meblobuk zajmował się urządzaniem kuchni i jesteśmy bardzo zadowoleni a minely juz 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to czego potrzebuje nie ma czegoś takiego jak niezbędne akcesoria bo to już nie będą akcesoria tylko podstawowe wyposażenie 😉 Z akcesoriów takich bardziej przydatnych to pojemniki na żywność różnego rodzaju - to się bardzo przydaje by mieć porządek w lodówce, coś przenosić lub móc zapakować na wyjazd jakieś jedzenie. Tu fajnie sprawdzają się takie komplety, ostatnio kupowałem do siebie tu https://abc-agd.pl zestaw plastikowych, ale bardzo dobrej jakości przez co można spokojnie myć w zmywarce. Jestem cięty na badziewne plastiki i boję się ich używać w kontakcie z żywnością bo dla mnie to jest szkodliwe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×