Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kuchnia do oceny, co o niej myślicie

Polecane posty

Gość Lori314
To są wiśnie chol...!!! cha cha no spoko, duzo ludzi mówi na nie czereśnie, a ja się buntuję, bo nie lubię smaku czereśni, a te wiśnie osobiście wybierała i kadrowałam grrr!!! :) Tak, płytki troche nie pasują, bo były kładzione 3 lata wcześniej i szkoda mi ich było zrywać, bo są w dobrym stanie, troszkę kosztowały zresztą. Ach ok, myslałam, że ten taboret to u mnie stoi gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lori314 - te wiśnie ....to losdówka obklejona tapetą czy specjalną naklejką/ ja remotuję luchnie na popiel i chcę rzucić naklejkę na ścianę z ikei przy stole z zielonymi liściami. teraz myślę nad tym, czy taką samą nie obkleić białą lodówę. Kuchnia będzie szara a tylko fronty szafek górnych białe. Twoje czerwone dodatki dają mi po oczach bo jestem nerwus :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze ja :-) do tej szarości wybrałam blaty /po obu stronach/ "andromeda" - też daje po oczach ale dla mnie jest super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie brzydka, ale sząłu nie ma, po 1 na podłodze az się prosi o plytki w karo, po 2 kolor scian nad fioletowymi szafklami to tragedia,kompletnie nie pasuje. prosi się az o zwyklą biel.... ogolnie ladnie ale tak jak pisałam Majty nie latają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i faktycznie firanka nie pasuje, prosi się o rzymska rolete albo "makarony", a plytki na lewej scianie tez nie pasuja zbytnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia z czereśniami - czy to jest kuchnia w domu a gdzie jest okno ? dla mnie za duży chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia z czereśniami na lodowce to wiocha totalna, tu czeresienki, tam kwiotki na plytkach sciennych, tu mocna czerwien, o góry na szfkach ceglasta, tu kremowe plytki tam brazowe,no ludzie wam się to na serio podoba????? fujjjjjjjjjj!!! mowie bez zlosliwosci serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
jak dodoajecie fotki , u mnie uznane jest za spam ja wrzucam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LIŚCMI a nie liściami !!!!! buraki! wisnie - czeresnie - jeden c/h/u/j i tak wiocha....za dużo wzorow i kolorow, już wole swoja stara niewyremontowana kuchnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia z czereśniami - każdą rzecz , motyw masz z innej parafii brąz , beż, lakierowany bord świecący, lakierowany pomarańcz, świecący motyw owocowy a na kaflach motyw roślinny i ślaczek ,tak jest jak komuś strasznie zależy pokazać dobrobyt a wychodzi taki stragan odpustowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudynkaaa to zależy mi tez czasem zwykla tresc bez linkow uznaje za spam, w/k/u/r/wi/c się można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia autorki mi się nie podoba, nie wiem czy już ja użytkujesz ale pewnie nie jesteś zadowolona z tego co masz na ścianie pod szafkami? ja miałam takie cudo tylko czarne, k***icy dostawałam żeby utrzymać to w czystości, wymieniłam na białe matowe kafle retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
co myslcie o projekcie który wybrałam ? szykuj sie do remont ale nie wiem co wybrac . kuchnia z salonem w bloku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przed remontem
do Lori lew strona kuchnie to inna bajka w porównaniu do prawej...masakra, już wtedy chyba slepa bylas jak to wybieralas...serio,nie obraz się ale tam nic do siebie nie pasuj****ardzo brzydka kuchnia. ale mam pytanie praktycznie - czy zlewozmywak tuz\ przy tej okropnej lodowce w wisienki nie jest za blisko?tzn czy nie uderzasz ręką o lodowke jak cos myjesz/?pytam bo ja jestem przed remontem i nie wiem jak ulozyc takie rzeczy jak plyta i zlewozmywak wlasnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudynka miałyśmy dawać swoje kuchnie a nie reklamy firmy meblarskiej- widać w google grafika , wiadomo że z katalogów można sobie bajki powybierać ale trudniej to zrealizować, pokazujcie co macie zrobione w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
no tak a gdzie miała szukac projektu jak nie w google. remnt przedemna , znalazłam takie ciekawe rozwiazanie i zastanawiam sie czy warto... mi sie podoba co wy myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
aha i czemu trudno to zrealizowac ? byłam u goscia co robi kuchnie, pokazałam te zdjecie powiedział ze da sie zrobic ... w czym moze byc problem ? mozecie pisac jasniej bo remont mam przed soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cie obchodzi co sadzimy o tej kuchni? liczy sie to czy tobie sie podoba, ty tam mieszkasz nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
skoro pytam to obchodzi. moze cos doradzicie , pokazecie łądniejszy projekt. ktos moze tak ma i powie ze to nieuzyteczne bo ciezko utrzymac w czystkosci czy cos. ... no licze na wasza opinie jak to bywa na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przed remontem
klaudynka super, oprócz tego lustra na scianie miedzy szafkami,ja tak jak ktoś powyżej wybiorę kafle matowe, zwykle najprawdopodobniej biale, szafki tez bedza biale, blatyczere lub grafitowe a podloga czarna. teraz w starej kuchni mam matopwe kafle i sprawdzają się super, nie wyobrażam sobie myc tej szyby czy lakierowanych kafli codziennie by były super czyste,.. ja tez będę miała kuchnie w salonie(blok)...dlatego każdy centymetr się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
kupuje prase, ogladam mase zdjec w necie ale nic ciekawego nie ma to jedyny projekt ktory wpadł mi w oko , ciesz ze cie sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przed remontem
pajacu jak ci miała pokazac swoja kuchnie a nie z gogle czy katalogu skoro pisala ze dopiero będzie remontować kuchnie...czytaj ze zrozumieniem zanim cos napiszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
moja obecna kuchnia pamiata czasy prl, od 25 lat nic w niej nie zmieniane za wyjatkiem kuchenki gazowej i lodówki. nie chcielibyscie tego ogladac.... no i ta boazeria na scianie hehe (mieszkanie w spadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przed remontem
klaudynkaaa nie podoba mi się tylko ten rodzaj okapu, zresztą ja będę mogla mieć tylko pochłaniacz, poza tym nie robiłabym na twoim miejscu zlewozmywaka na rogu zostawiłabym to raczej jakop powierzchnie robocza bo nie będziesz jej miała za dużo, sama obecnie mam mało miejsc a wkuchni i ratuje mnie wlasnie ten narożny blat, wiec uciekaj z umywalka w kat bo pewnie będziesz miała zmywarke. takie moje czysto praktyczne spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
okap musi być z wyciagiem kominowym bo to kuchnia z salonem, a nie wydaje mi sie ze pochłaniacz poradzi se z codziennym gotowanie obiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudynka Mam biala kuchnie i czarne blaty i jest suuuper:) projekt fajny tylko ta lodowka wyglada jakby byla nie dosunieta i miala wypasc:P zwroc na to uwage. Miedzy blatem a szafkami mam biale kafelki z czarno rozowym wzorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kolo na rogu to zlew? Wspolczuje uzytkownikom, strasznie duzy:) poA tym to lustro bedzie wiecznie zachlapane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
:) zlew. słuchajcie . obecnie mam zlew dwukomorowy i jest mga wygodny ale docelowo bedzie zmywarka ktorej do tej pory nie miałam . czy w tym przypadku trzeba zwracac uwaga na maxymalnie urzytkowy zlew ? z lodówka to nie wiem jak bedzie bo chce wstawic duża otwierana na boki z lewa zamrazarka z prawej lodówka (taka dwudrzwiowa szafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×