Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kuchnia do oceny, co o niej myślicie

Polecane posty

Gość gość przed remontem
wiesz ja nie mogę mieć okapu bo nie mam nigdzie komina w pobliżu, trudno będę częściej wymieniac wkłady pochłaniacza, zresztą ja nie gotuje nie wiadomo ile, zwykle codzinne obiady, da rade :) obecnie zyje bez okapu i da się.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przed remontem
wydaje mi się ze 2 drzwiowa lodowka to nieporozumienie,chyba ze masz bardzo duza rodzine...poza tym one sa dość masywne wielkie i będą wygladaly-tak jak ktoś już napisał o tej ze zdjęcia-jakby miała wypasc... heheh mysle ze to ta jej wypuklosc sprawia takie wrazenie...lustro będzie wieczne zachlapane-zgadzam się. zlewozmywak kwadratowy nie okragly -takie moje zdanie i najlepiej czarny lub metalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
hmmm kurcze a ja chce jeszcze wieksza lodówke. mamy 4 osobowa rodzine. moze faktycznie dwudrzwiowa to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwudrzwiowa na 4 osobową rodzinę wcale nie jest za duża, ja mam 200 cm jednodrzwiową i nie mieszczę się, pichcimy dużo, piekę mięsa, sałatki robię, kupujemy dużo jogurtów, kefirów, piekę ciasta i zwyczajnie nie mam gdzie tego trzymać tylko nie przesadź i nie kup kombajnu w amerykańskim stylu który zajmie połowę polskiej kuchni nie bierz lustra pod szafkami, błagam, będziesz kląć. wszystko widać, tłuszcz, wodę, paluchy i wcale nie łatwo przetrzeć do uzyskania idealnej czystości, powstają zacieki, smugi, z ręcznika papierowego zostają mechuty, złagodź surowość tej kuchni właśnie czymś matowym bo za dużo się tam błyszczy i świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do kuchni autorki wątku, piszecie ze plytki na scianie przy stoliku to wiocha, ja mam podobny uklad, mam stol przy scianie (bez plytek, tylko pomalowanej) i powiem wam że po pol roku od malowania jest na niej pelno plam, zawsze przy obiedzie cos sie chlapnie, jak jesz np zupe...wiec co polecacie jak nie plytki na takiej scianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firanka autorki tematu rzeczywiście nie jest najlepsza ,ale to co ty jej proponujesz też d**y nie urywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W OKNIE ŁĄDNIE WYGLĄDAŁABY ROLETA RZYMSKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jej błyszczącej kuchni w ogóle nie pasują te błyszczące rolety! jak na odpuście. najlepsza będzie zwykła matowa jednokolorowa roleta. na pewno nie koronka, to nie kuchnia w stylu prowansalskim czy wiejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALBO ŻALUZJE DREWNIANE 25mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo drewniane żaluzje, zgadzam się, zupełnie zapomniałam je zaproponować choć sama mam, tylko że bielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to można zrobić sciane w tynku mozaikowym na przykład, lepiej wygląda, nie brudzi się ale jak już plytki to można je było zrobić nizej, mniej i nie tak prosto, bardziej fantazyjnie jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori314
Ludzie te wiśnie to NIE LODÓWKA! to są fronty szafek, do których wrzucam wszystkie artykuły spozywcze, mam tam puszki, makarony, dżemy etc, też te w pojemnikach typu cukier na bieżąco, czy mąka. Te czereśnie to jest szkło lacobel, na zamówienie, nie żadna okleina. Teraz takie robia na ścianach między szafkami, ale ja nie chciałam, bo lubie moje płytki, choc może nie pasują troszkę, ale to co, mi sie podobają. Ktoś pytał o zlew- tak, jeśli bym tam zmywała cokolwiek oprócz noża, deski, czy opłukania warzyw- byłoby niecoe ciasno, ale mam zmywarke na szczęście 60 cm, która myje gary, półki lodówki, blachy od ciasta, nie zmywamy niczego ręcznie. Ktoś zarzucił, że pstro i chciałam pokazać zamożność. No nie, ja nie jestem zamożna. Kuchnia kosztowała (same meble z blatem i szkło 13 tys), ale na raty. Chciałam żeby była taka, w której to JA i MOJA RODZINA, ZNAJOMI, będziemy sie dobrze czuć jak przyjdzie nam tam przebywać. I tak jest, bo jest wesoła, energetyczna i o to chodziło :) Ktoś pytał o lodówkę- stoi po prawe stronie od płyty indukcyjnej, była biała, ma 13 lat, a że się nie psuje to ją okleiliśmy tapetą samoprzylepną w kolorze frontów dolnych szafek, nie wrzucałam foty, bo jest ok, ale mogło być lepiej uważam. Okno mam po lewej stronie przy zmywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lori "lubie moje płytki, choc może nie pasują troszkę, ale to co, mi sie podobają." nie trocszke nie pasuja tylko BARDZO NIE PASUJA!.... ja na serio nie pisze żeby cie obrazić ale gustu to wy nie macie za grosz i w zadnym miejscu twoja kuchnia nie jest wesola i ladna, nawet jako twój gość patrząc na ta kuchnie cZUlabym się zle(to delikatnie powiedziane-bo az oczy bolą od patrzenia chwilowego a co dopiero przebywać tam codziennie...sorry ale mowie szczerze.kupy dupy się to wszystko nie trzyma po prostu, serio nieładnie.i za ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia z wiśniami najgorsza kuchnia jakas widziałam EVER !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori314
Rzecz gustu jak mówiłam na wstępie. Ja nie jestem projektantką kuchni, mam taką jaką chciałam i to sie liczy. Ciemno??? To jest kuchnia od południa, słońce o drana do wieczora :) A wieczorem ledy pod szafkami wiszącymi oświetlające blat, nad górnymi szafkami, od okapu, w szczelinie szafek grórnych tam gdzie waga, może nie widac, tam jest taśma ledowa wpuszczona- te są połąćzone wszystkie na jeden włącznik. Jak za mało na drugi są w suficie, widać na fotce. a nad stołem w drugiej części kuchni kolejna lampa, gdy jest potrzeba, można wszystkie na raz zaświecić, łącznie maja 110 wat gdyby oświecic razem. Teraz pytanie co to znaczy "nie pasuje"? Mi pasuje, a ja nie chciałam kuchni jak z katalogu, albo jak wiekszosc teraz robi- białęj, a za kilka lat będą fronty wyrzucać, bo nie modne, albo się będą żle czuć w takiej smutnej. Kazdy robi swój wystrój pod siebie, który musi po części odzwiewciedlać jego charakter i fantazję. Ja tak chciałam i mam. I jeszcze dodam może skromnie, że ja nie zakładałam tego wątku i nie chciałam zeby ktoś oceniał moją kuchnię, tylko wrzuciłam te zdjęcia dlatego, że ktoś tu wczoraj powiedział, ze forumowiczki krytykują, a swoich kuchni nie pokażą. I jestem jedyną, która to zrobiła, bo reszta raczej nie ma co pokazać, tylko zionie jadem, jak to w stylu Polaków, zwłaszcza tu na forum to bardzo typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori314
gość 12.29 - a dla mnie najlepsza na świecie, bo moja, nie z BODZIO, tylko taka, jaką chciałam. Dla mnie idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka 44
Kuchnia ładna tylko nie bardzo kolor scian nad mebelkami pasuje ,to żołty czy kremowy? Ja bym pomalowała na biało.A nad oknem powiesiła bym taka ala zaluzję w czerwoną kratkęzeby ożywic kuchnie. A złosliwymi komentazami sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna kuchnia na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to Was w ogóle nie rozumiem z tymi firankami czy innym badziewiem. Po co w ładnej, nowoczesnej kuchni, jakaś szmata w oknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia powinna mieć styl a taki misz-masz jest najgorszy bo widać że osobie podoba się takie kafelki to kupuje, później taki kolor fajny, taki ślaczek, inna podłoga a tam podoba jej się srebrny sprzęt a tam białe, zlew czarny bo fajny i był drogi to jest najgorsze trzeba wybrać styl - np prowansalski, modernistyczny, nowoczesny ,retro ,skandynawski design, w stylu lat 50 siątych itd itd wybieramy wszystko zgodnie z tematyką może być styl mieszany np połączenie nowoczesności z latami 50 siątymi ale nawrzucanie do worka co zobaczyłam w sklepie jest niedobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci zmywarka??? ty wiesz ile to prąu ciągnie a ile wody masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, tyle ciągnie że aż 8 x mniej wody i 4x mniej prądu w porównainu ze zmywaniem ręcznym . ŻAl mi takich ludzi jak osoba wyżej nigdy nie miała doczynienia ze zmywarką a sie wypowiada dajta ludzie spokuj ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płyta gazowa? sorry ale jak dla mnie to zepsuło ci cały urok kuchni .../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lori ale ja serio nie chce cie urazic-nie chciałam być chamska, ale na serio twoja kuchnia nie ma ani stylu, ani ladu i składu... wiem ze sa tu chamy na forum-pelnoi ich,ale ja mowilam szczerze. a to ze tobie się podoba to najważniejsze. ja mam stara brzydka kuchnie, po poprzednich właścicielach, dopiero szykuje się do remontu, jest niefunkcjonalna-tzn jest zle wykorzystana przestrzen,nie ma co pokazywać, jak zrobie remont to się pochwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest "ślaczek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzorek = slaczek, nie pisales/łas slaczkow w przedszkolu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba SZLACZEK :/ A ta firanka kwintesencja kiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×