Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matki ktore zyja bez ślubu

Polecane posty

Jestem w szoku po przeczytaniu tego tematu. Ja sie pytam po co jednaej z druga chrzest dla dziecka jesli zyja w konkubinacie? Albo zyja na koia lape pare lat a potem biora slub koscielny ale mnie to jest hipokryzja i brak myslenia. . " konkubinat to konkubent i konkubina a dziecko to bękart. Czym tu się szczycić? " 100 procent prawdy. Tylko niech sie tu zadna nie obraza bo to jest nazwanie tylko rzeczy po imieniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sobie mozecie pisac swoje zdanie ale to tylko wasze zdanie i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa bo związku konkubencie rozsypują się w pełnej przyjaźni a małżeństaw w nienawiści hahahha debilka noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypaśnieee
a ja nie myślę, że są dwa rodzaje osób żyjących w konkubinacie- 1. pary, które naprawdę chcą być razem, ale ze względów finansowych nie stać ich na zrobienie wesele, jeszcze jak do tego dojdzie dziecko, to tych pieniędzy już w ogóle nie ma na wesele. Takim parom trochę współczuję, bo wiem że chciałyby inaczej. 2. pary, a w zasadzie kobiety- które usprawiedliwiają się tym, że facet się nie oświadczył lub nie planują po prostu ślubu, bo nie. Te kobiety muszą się dużo bardziej wysilić, aby porządnie się usprawiedliwić w oczach innych osób- dlaczego jeszcze nie usłyszały deklaracji od swojego mężczyzny. Osobiście nie znam żadnej pary, a mam wiele znajomych żyjących w konkubinacie, która nie chciałaby ślubu bo boi się rozwodu i tak im lepiej. Najczęściej jest tak, że albo nie mają pieniędzy, bo są inne ważniejsze wydatki, albo facet się nie zdeklarował. Oczywiście w towarzystwie mówią, że im to niepotrzebne, ale później jak rozmawiamy sam na sam, to otwarcie mówią że są złe na partnera, bo chciałyby żyć normalnie w pełnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo i jest zakompleksiona zwolenniczka konkubinatu hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój się oświadczył to już czas na ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letnia konkubina.... partnerka jak się sama nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i mój partner mieszkamy w Holandii, mimo tego że nie mamy slubu to on jest moim Mann czyli mężem a ja jego Frau czyli żoną i ślub by tu niczego nie zmienił. Tylko chora polska mentalność pozwoli na gorsze traktowanie ludzi którzy nie mają ślubu, tylko trzeba polakiem być żeby takie dzieci nazywać bękartami. Polacy są tak p******* że aż żal. tylko zazdrość, krytyka, przechwalanie się, traktowanie innych z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli sama nazywasz się żoną a nią nie jesteś? to ze wstydu że stara baba na kocią łapę zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym temacie sie moge wypowiadać? :) wypasneee- jest jeszcze trzecia grupa- związki w których mężczyzna sie oswiadczył, a kobieta ślubu nie chce. Oczywiście nie przyjmijesz tego do wiadomości bo KAŻDA babka marzy o białym welonie i statusie mężatki. Znam wiele par i małżeńskich i konkubenckich. I nie ma reguły które są szczęsliwsze. Wszystko to zależy od ludzi po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby żyjące z jednym facetem X lat w małżeństwie po prostu są IDIOTKAMI i tyle, a t temat dla ludzi bez ślubu więc w*********ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie jestem narzeczoną od 5 lat. :) Już jestem lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo X lat zyc z jednym facetem to nienormalne, lepiej w tym czasie nadstawić doopy 5 kolejnym :-D i mieć dzieci każde z innym hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zwolenniczka konkubinatu a w tym temacie sie moge wypowiadać? usmiech.gif wypasneee- jest jeszcze trzecia grupa- związki w których mężczyzna sie oswiadczył, a kobieta ślubu nie chce." Tak wiemy nie chcesz ślubu bo twoj konkubent pochodzi z patologicznej rodziny . W sumie to ja cie trochę rozumiem .Jakby moj facet miał beznadziejne geny tez nie chciałbym byc jego zona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 10:30 To nie tak do końca, trzeba mieć jeszcze partnerstwo fiskalne żeby być dla siebie Mann i Frau :) polacy przez to taty są z bardzo prostego powodu - bo w większości są katolikami a katolicyzm uczy krytykowania drugiego człowieka tylko dlatego, że ma odmienne zdanie. Holandia jest protestancka przez co tyle tolerancji i przyjaznego nastawienia do drugiego człowieka. Ja tutaj a też mieszkam w nl nie czuje się absolutnie gorsza, ślub sobie weźmiemy kiedyś ale jak poczytam i posłucham opinie polaków to aż mnie skręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lady a ty z ledową takie fanaberie na zmianę wypisujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i dodam tyle że polki są tak denne, że myślą że jak ich ktoś z czyms innym niż waginą między nogami chciał za żonę to już są nie wiadomo jakie z******te I lepsze od innych hehhe wp*****l dostanie w domu od męża za to że obiad ugotowala nie taki jak mężuś chciał albo nie podała na czas, za darmową k***ę i służącą robi ale na ulicy i na kafe idzie z podniesioną głową bo jest "Żoną", która ma wspaniałego męża, który jak każdy ma swoje wady... ale to oczywiście dobry człowiek, on nie jest taki jak wszyscy myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, to te swoje patologiczne geny juz przekazał dalej :) Syna mamy wiesz? No ale według Ciebie geny przechodzą jak się włoży obrączke na palec:):) Polacy to jednak w większosci mentalny zaścianek- chyba tylko u nas wartościuje sie kobiety na podstawie posiadanej obraczki. Jak jej nie ma jest tylko jedno wytłuamczenie- facet nie chce, a one biedne placza w podusie za utraconymi marzeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to napisałaś🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oburzonym nasza postawa paniom pragne dodac, ze nie - nasze dzieci nie sa ochrzczone, a wlasciwie jedno, bo drugie jeszcze w brzuchu. Pierwszy syn mial nazwisko taty jeszcze przed urodzeniem (bylismy w usc, zeby ojciec uznal "dziecko"). Tak samo jak czesto mowimy do siebie maz/zona tak samo mowimy do siebie przekornie konkubino/konkubencie. Zasilkow zadnych nie pobieramy, ulg podatkowych nie mamy, bo sie na nie zwyczajnie nie lapiemy. Ze slubem czy bez. Pierscionek zareczynowy mam od czasow sprzed pierwszej ciazy. Teraz z okazji nowej ciazy, probuje mojego nowego konkubenta namowic na nowy w innym stylu :-) Jak to jest, ze konkubinaty przeszkadzaja osobom w zwiazkach formalnych, a juz konkubenci nie maja nic do zaslubionych? Mysle, ze kazdy powinien zyc w modelu rodziny, ktory mu odpowiada, byle uczciwie i w milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszcie, że nie stać ludzi na ślub. Jakby im zależało to wzięliby normalny ślub z małym przyjęciem lub z obiadem w domu z rodziną lub bez niczego. Moja siostra tak zrobiła. Wzięła ślub, na którym była najbliższa rodzina, zaprosiła nas na obiad do siebie, razem z mamą i naszymi mężami pomogłyśmy jej go przygotować. Dla niej ważniejsze było same wydarzenie, sam ślub a nie huczne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margarett - nic dodać nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki model rodziny w konkubinacie? nauczycie dzieci jak żyć żeby ponieść minimum konsekwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zwolenniczka konkubinatu cholera, to te swoje patologiczne geny juz przekazał dalej usmiech.gif Syna mamy wiesz?" To tym bardziej wspolczuje ze masz bękarta z patolem . Z tym ślubem to jednak dobrze robisz ..wpuszczać patola do swojej rodzony fujjj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moj patol już dawno wpuszczony do mojej rodziny :) Ale nie martw się, w końcu i Ty trafisz na miłość swojego życia- może wtedy trochę zmądrzejesz- czego Ci szczerze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie w związku bez formalności, czyli jak poroochac i zawinąć ogon w ciągu minuty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie smieszne baby. :D faceci na forach i w zyciu smieja sie ze swoich zon ,zdradzaja,leją a wy myslicie ze jestescie lepsze. :D siedzcie sobie tutaj i piszcie i te p*****ly.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdego stać by kupić obrączki za 2 tysiące i zapłacić dla kościoła 1500 a nie na każdy chce się pakować w długi tylko dlatego, że ślub i gadają ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" konkubinat to konkubent i konkubina a dziecko to bękart. Czym tu się szczycić? " 100 procent prawdy. Tylko niech sie tu zadna nie obraza bo to jest nazwanie tylko rzeczy po imieniu. usmiech.gif" Tez zgadam sie z tym w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×