Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matki ktore zyja bez ślubu

Polecane posty

Gość gosiazmalinką
cywilny kosztuje 80zł więc gdzie te mega koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo zbiegly sie dewotki :D.a tak na marginesie to cudzy mezowie sa swietni w seksie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo zbiegly sie dewotki.a tak na marginesie cudzy mezowie sa swietni w seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przepraszam bardzo. Życie bez ślubu to mniejszy grzech niż życie po cywilnym według kościoła więc jakie z Was katoliczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie uprawiac seks z cudzymi mezami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie robic obiad dla swoich mezow bo znowu wp******ą wam a potem bedziecie na forum sie wyplakiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jak niektore gadaja ze slubu nie chca bk po kilku tygodniach zaraz sie rozstana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nierozumiem po co biora slub a zaraz sie rozstaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos sie nienadaje do zwiazku to nawet zycie w konkubinacie nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślub nie jest drogi, można kupić tanie obrączki, wziąć ślub cywilny. No ale jeśli komuś zależy bardziej na extra ślubie z drogimi obrączkami zamiast na samym wydarzeniu to ja już nie pomogę. Ale ten argument"że kogoś nie stać" można sobie wsadzić między bajki, bo to nieprawda. Jak się chce to wszystko się zorganizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co brac kredyt na slub nie rozumiem? Ja wole zyc tak niż potem placic raty. Cywilnego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cywilny.mamy wspolnd nazwisko a i moj maz nie musial isc po narodzinach naszego dziecka isc do usc i uznawac dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech ja żyję bez ślubu i tylko raz usłyszałam coś o tym że mamy się pobrać,odpowiedziałam że najważniejsze ze w zgodzie zyjemy,nie klocimy sie i dogadujemy,a ci z papierkiem sie kłóca,rozwodza...wiec papierek nie jest mi potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem ile kosztuje ślub cywilny, ale ludzie przeważnie chcieliby, zeby chociaz rodzina była obecna- i chyba o takich kosztach piszą w kontekście, ze ich nie stać. Znam jedną parę, bardzo religijną, która właśnie zbiera na wesele. I ciężko im, bo są już razem długo, ze względów religijnych seksu nie uprawiają- i ostatnio właśnie ta koleżanka mi powiedziała, ze chyba nie dadzą rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wolnym zwiazku ludzie sie bardziej staraja o siebie. Papier jednak zmienia ludzi. Sa bardziej pewniejsi, maja juz przeciez siebie na wlasnosc. Moj partner dal mi juz piekny pierscionek zareczynowy, co bylo dla mnie wielkim zaskoczeniem I dowodem na to, ze chce byc ze mna. Ale nie mam potrzeby wiazac sie z nim formalnie. Tak Nam jest dobrze. Nasze dzieci maja pelna rodzine, bo jest i tata i mama. Nie czuja sie gorsze. Tymbardziej, ze wiele rodzin teraz tak zyje. Lepiej tak niz zyc tylko z jednym rodzicem, ale tak tez bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy glupie,co papierek zmienia?nic bo jezeli sie kochacie i pasujecie do siebi to papierek nie jest niczym zlym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke ktorej papierek tez nie byl potrzebny.wraz zkinkubentem z ktorym byla 15 lat prowadzili knajpe to byla jego wlasnosc ale ona zapieprzala od rana do nocy,mieszkala rowniez w jego mieszkaniu no i co .facet zginol w wypadku samochodowym i zostala jej figa z makiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma problem ten ktomu sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mozecie zyc nawet z 4 facetami w konkubinacie i mozecie miec nawet 15 bekartow,ale nie mowcie ze papierek doprowadza do rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwa lata po ślubie cywilnym. Nie przeszkadza mi, że ktoś żyjew konkubinacie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jagoda siedź cicho i spadaj topić psy w wiadrze. Typowa katolka moralizatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka no patrz jaka ty jesteś zakłamana ...slub to tylko papierek ale chrzest dziecka to juz nie ? Brzydzą mnie takie osoby jak ty fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla kogoś slub to tylko papierek to lepiej żeby zył bez niego . Dla mnie to wyznanie sobie milosc i przysięga dana na całe życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzest dziecka to sakrament moja droga. To raz. Dwa- skoro ksiądz nie widział problemu, zeby ochrzcić nam synka w wieku lat 5, bez żadnego ślubu - to wybacz moja droga, ale mam gdzieś Twoje obrzydzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zwolenniczka konkubinatu chrzest dziecka to sakrament moja droga. To raz. Dwa- skoro ksiądz nie widział problemu, zeby ochrzcić nam synka w wieku lat 5, bez żadnego ślubu - to wybacz moja droga, ale mam gdzieś Twoje obrzydzenieusmiech.gif" No i ? Mam prawo mieć swoje zdanie .Dla mnie jako osoby niewierzącej to jest życie w klamstwie i brzydzą mnie takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHEH i znowu zakompleksiona zwolenniczka pisze ciągle to samo .HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, za stara juz jestem, zeby sie przejmować opinią jakiś anonimowych osób z forum. Moje decyzje, moje konsekwencje. Nie uważam, ze ślub jest warunkiem niezbędnym do ochrzczenia dziecka- no ale Ty masz prawo do innych poglądów. Gdyby wszyscy myśleli tak samo byłoby w końcu nudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć faceta w razie czego w d**ę kopnąć niż po sądach się ciągać i rozwodzić albo z pijakiem siedzieć bo to ślubny,niech chleje i leje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×