Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Kleo owszem moge byc jak najbardziej na plusie ale nie dlatego ze podjadam, owszem mam checi ale trzymam diete, jem co 3 godziny, o 19 lekka kolacja z pomidorów i ogórków, i kiełków i sałaty; nie jem słodyczy, podjadam ewentualnie ogórki badz jakiegos owoca, ale dlatego ze cos mi sie z waga porobiło dziwnie wskazało tydzień temu jeden raz na -1,1 kg co sama byłam zdziwiona i tak podałam, a po paru godzinach i nastepne dni juz wiecej, wiec moze byc wiecej ale to mysle przez to "moje złe podanie wagi" mniejsza z tym chociaz przez to włassnie spadła troche motywacja, p90 ja tez jak mam cos zjesc kalorycznego a potem na forum sie tłumaczyc to wole nie zjesc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo a powiedz czemu zrezygnowałas z kawy? moze teraz tak zareagował organizm na brak kofeiny? moze za mało zjadasz weglowodanow w ciagu dnia i nie masz siły (ryz makaron) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Cześć dziewczyny. Widzę że ogólny kryzys zapanował - mnie szczęśliwie jeszcze nie dopadł, ale jestem na początku mojej drogi, więc wszystko przede mną. Jak macie momenty zwątpienia, to sobie przypomnijcie jak wyglądałyście przed odchudzaniem i odpowiedzcie sobie na pytanie czy chcecie aby to wróciło :) może to trochę odstraszy Was od pokus. Ja się wczoraj po południu zważyłam i było 127,10kg czyli -1,5 od piątku. Ciekawe ile będzie w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Kleo tez tak mam jak tylko zaczne sie tylko odchudzac zaraz caly dzien kreci mi sie w glowie do tego dochodzi niewyspanie =tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa z kawy zrezygnowałam dlatego,że po niej bardzo zle się czułam. Trzęsło mnie dziwnie. Kasza, ryż,ziemniaki, makaron mam w swojej diecie codziennie. Wczoraj zjadłam prawie cały woreczek ryżu na dwa razy :P Ja waże się tak... żeby waga mi się wł muszę na nią wejść. Waga wtedy pokazuję wagę a ja waże się jeszcze ze 3 razy by mieć pewnośc, że dobrze waży. I zawsze o jednej godzinie po siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana oj chętnie bym się zdrzemnęła :D może faktycznie mam za niskie ciśnienie,dzisiaj się dowiem bo do tego jestem przemęczona, że nawet mowy o seksie nie ma a mężuś też przepracowany więc mamy tydzień bez seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Wiecie co ja też się zle czuje helikopter jak nie wiem do tego ciągle mnie mdli od tego kręcenia. Ogólnie to patrzę w lustro i mowie ok jeszcze troszkę o będzie ok. A jak zobaczę zdjęcie albo filmik na którym jestem to załamka. Gruba maciora fu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kleo nawet mi nie mów, ja tez całymi dniami chodze nie wyspana a jeszcze zabki nawet nie zaczeły wychodzic, jak sobie pomysle ze musze to przetrwac to nie wiem jak ja to zrobie, ja wtedy w poniedziałek wazyłam sie tak: weszłam z 5 razy i waga za 1 ym razem pokazała - 76,5 za drugim tez tyle ale za trzecim juz 75,9 wiec podałam wynik najmniejszy i zadowolona a tu nastepnego dnia na wadze 76,6 ale mniejsza z tym bedzie co ma byc jak bede sie pilnowac to nie ma bata bedzie szło w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam do kazdej z was prosbe, napiszcie wasz przecietny jadłospis z jednego dnia co jecie, ile i o której godzinie. ok? moze to nam pomoze w jakis sposób udoskonalic nasza diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Kleo podejrzewam ze wszystko jest lod niewyspania. u mnie tez brak seksu Ja w nocy wstaje co najmniej 3 razy Bo mlody choc ma 9miesiecy nocy nie przesypia i do tego zeby mu ida Pozatym moj dzien zaczyna sie ok 5-6 a konczy ok 23 W dzien nie mam mozliwosci odespania bo jak Nathan spi to ja sprzatam gotuje itd Ostatnio mialam 2tyg luzu bo siostra wrocila wiec zawroty znikbely Przepraszam za vledy ale pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Jesli rece ci sie trzesa po kawie tzn ze kawa jest za mocna,ze jestes niewyspana i nic pewnie przed tym nie jadlas. Tez to przerabialam. Odstawilam kawe i zniknelo Ewcia a w jakim wieku masz malucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
6.00 - serek danio + otręby (1 łyżeczka) 8.30 - kanapka ( 2 kromki z chleba: żytni, żytnio-razowy lub razowy) + odrobina margaryny + 2 plasterki wędliny (kurczak z bobrownik) + odrobina papryki lub ogórka 11.30 - j.w. 14.30 - j.w. około 18.00 - gotowany kalafior + kubek (400 ml) kawy inki z mlekiem około 20.30 - siemie lniane pół szklanki (z 1 łyżeczki) Menu raczej żałosne, ale mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 9 - salatka z tuńczyka plus 2 jajka 12- serek wiejski 15 - dzisiaj robie kebaba dukanowskiego ;p 18- jogurt naturalny. Czasem budyn na slodziku jak chce mi sie czegos slodkiego. Zalezy jakie mam dni bo jak PW to i papryke czerwona sobie przegryze w miedzy czasie. A do obiadu pomidory, kalafioe , brokuły szpinak no roznie i na kolacje sałatka z pomidorów ogorkow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja tydz bez seksu. Moj by umarł haha xD my sie codziennie seksimy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Skokowa a kiedy rodzilas ? Mojactez ma 9 i też nie prześpi całej i czasem starsza też da czadu w nocy a ja jeszcze na orbitreku smigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma Lenka ja tez na orbiterku smigam ;) fajnie bedzie raźniej. Ile min cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ma lenka ja opiekuje sie siostry dzieckiem Ona rodzila 13.11.2013 Co do jadlospisu to mniej wiecej podam dzien w ktorym najwiecej zjadlam Grahamka ze szczypiorkiem salata rzodkiewka plus jajo na twardo Serek wiejski ligt plus 2kanapka ta sama 3wafle ryzowe 3lyzki ryzu brazowego plus warzywa ba patelnie ok10dkg (warzywa dusilam) 1/4szkl kislu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Efcyk jak jestem przemeczona to juz z obowiazku to robie raz na jakis 3-4dni :/ Chodze jak zombi wiec ani ten sex nie sprawia mi przyjembosci bo marze tylko zeby przytulic podusie bo wiem co mnie czeka w nocy Ani nia mam na niego sily i ochoty Niestety moj facet nie rozumie tego ze jestem przemeczona i czesto sie o to bzykanie klocimy ;/ Poprostu czasem wysiadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam syna 3 lata, i córcie która ma poł roczku oboje przekochane ale daja popalic. dzis niskie cisnienie moze dlatego nas głowy bola. kielicha sobie walnijcie na ból głowy hehe Kleo a twój najmłodszy spi z toba czy w swoim łóżeczku? a ten sredni sam juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez tak mialam na początku teraz szybki numerek ale codziennie. ;p spalam troche kalorii przy okazji haha xD Swoja drogą podziwiam Cie ze zajmujesz sie dzieckiem siostry zeby ona mogla wyjechac zarobić. Tez bym chciala zeby mnie ktos w opiece nad malym odciazyl. Ale nie potrafiłabym wyjechac do pracy. Chyba bym sie zaplakala za malym. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ciezko jej go tak zostawiac ale zyc tez trzeba za cos Wczesniej ja jezdzilam hak ona w ciazy byla wiec teraz jej kolej Pozatym ja uwielbiam dzieci wiec nie mam problemu z zajmowaniem sie maluchem choc czasami daje popalic tym bardziej ze od 4miesiecy wyrzynaja mu sie zeby i nie raz w nocy z rak nie schodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
No i ona jezdzi max 3-4 tyg i wraca do domu na dwa tyg. Mamy fajnego szefa wiec nie ma z tym problemu ;) Mysle ze jakby pojechala na dluzej to chyba by sie zaplakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Z jednym jest jeszcze ok gorzej jak mojego brata 3 dzieci wpadnie to juz koszmar wiesz ma to dobre i zle strony. Czasem mam wszystkiego dosc :/ i wtedy kaze jej niani sobie szukac Zreszta ona ma ze mna za dobrze bo jak wraca to i tak tylko opiekuje sie maluchem a ja sprzatam piore gotuje itp itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde jakie wygody ma ta Twoja siostra ;p mozna Cie zatrudnic ? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
mój jadłospis heh 6- 2kromiki chleba z szynką i margaryną szkl. herbaty, 10;30 deser korona waniliowy w między czasie do obiadu zjadłam 3 małe jabłka a na obiad 16 mam mniam kopytka kolacji staram się unikać lub coś lekkie pomidory ogórki teraz czasem banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
i najważniejsze kawa x 2 ze słdzikiem (wiem że niezdrowy)i mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodzik ze stevi jest naturalny i zdrowy albo ksylitol - cukier brzozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
wagę kupię w weekend dopiero, a postanowiłam sobie cel ustalić no wiec wiem że ważę jakieś 90 + - mam nadzieje że minus także cel 1 80 cel 2 70 i wtedy już będę szczęśliwa a cel idealny to 60 do 63 cóż do końca roku daję sobie czas a wy tu proszę mnie pouczać i krytykować i w ogóle bo wiecie że ja chcę spodenki ubrać króciutkie choćby w styczniu he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 90 nie polecam kopytek na diecie. Wyroby takie jak kopytka czy kluski slaskie odpadaja jak chcesz schudnac. W ogole bym ziemniaki wywalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×