Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość ma LENKA
Lumia 610. Wiecie co ja już ogólnie to 16kg schudłam ale pisze to co się teraz chwycilam. Bo w sumie to do grudnia chce mieć te 50. Dam radę. Ćwiczę na orbitreku. Tak myślę ze kurde dobra jestem ze tyle mi się udało. Moja mala 19tego będzie miala 10 miesięcy a ja juz mam mniej niż przed ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Lumia 610. Ja w sumie juz 16kg schudłam od grudnia. Ale lidze i pisze to co teraz chce schudnąć. Do grudnia myślę że te 50 będzie. Kurcze mala 19tego skończy 10 miesięcy a ja mam mniej niż przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Lumia 610. Ja juz od grudnia 16kg schudłam.ale pisze teraz o tych aktualnych zmaganiach. Mala 19tego będzie miaka 10 miesięcy a ja mam mniej niż przed ciąża. Cholerka pisze to trzeci raz może się teraz dodać uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo - ja cały czas zachodzę w głowę - jak to jest możliwe że Ty przy wadze 113 kg nosiłaś rozmiar 52 a ja przy wadze 130 kg też?? No kurde - jak to jest możliwe? Może zależy od tego gdzie kupowane? Ja np. czasem coś kupuje w Tesco w rozmiarze 52 i w C&A też 52. Może Ty jednak miałaś mniejszy rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
lumia 610. Ja od grudnia 16kg schudłam. Teraz pisze to aktualne. Moja mała 19tego skończy 10miesiecy a ja mam mniej niż przed ciąża. czwarty raz ciekawe czy doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Moje posty się chyba nie pojawiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
kleo wow niesamowity sukces , wiem ja to wiem że trzeba czasu tylko dziś mi" pary" brak na odchudzanie dzięki za porady co kupić faktycznie nie wzięłam pod uwagę tych serków grukowych a nawet mi smakują , ej może ja też zrobię sobie zdjęcie teraz albo lepiej nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
No i macie moja wypowiedz razy cztery haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
No widzę właśnie Anya i polew mam. Baby zawiesilysmy serwer hahaha. Za dużo literek cyferek i zwariował. Dziewczyny mam jutro gości i nie wiem co zrobić do przekaszenia. Coś niedrogiego i sytego bo szwagier lubi duuzo zjeść. Ja i tak na diecie wiec to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Guzik i farna to nic... Obczajcie przemianę w cztery miesiące Dominiki gwit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 - musisz koniecznie kupić sobie wagę - to motywuje jak nie wiem co. No i koniecznie zacznij planować sobie jedzenie i godziny tego jedzenia. Ja wiem że to jest uciążliwe ale bez tego się chyba nie da. Wydaje mi się że sukces w odchudzaniu przynosi dyscyplina i konsekwencja - nie można odpuszczać ani jednego dnia. A przynajmniej w moim przypadku chyba właśnie tak to działa. Aczkolwiek przy moim schorzeniu jest mi na pewno łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anya a jakie masz problemy ze zdrowiem jesli mozna wiedzieć? Ma lenka u mnie jest tak najierw zaznaczam tekst potem telefon przekrecam w bok i mam 'zaznacz wszystko' 'kopiuj' wklej itp. A potem jak chce wkleic txt to przyciskam dlugo i pojawia sie wklej i naciskam to i wklejone ;p jak zrozumialas to co napisalam to spróbuj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk - mam refluks spowodowany przepukliną rozworu przełykowego. Dostałam jakieś leki, ale gucio mi pomagają na razie. Chyba pójdę do innego gastrologa, a tak w ogóle to najchętniej bym to zoperowała, ale operacja przy mojej otyłości jest niebezpieczna dużo bardziej niż u normalnych rozmiarów człowieka. Więc chyba najpierw schudnę ile dam radę a później pod nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Opanowałam sprawę dzięki efcyku:) w ogóle co myślicie o moich 16 zrzuconych kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma Lenka - piękny wynik - zazdroszczę :) ja taki może zobaczę za kilka miesięcy - oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomoglo? O to fajnie ja tez mialam z tym problem hehe xD Nie jestem w temacie. Zrzucilas 16 kg po ciazy tak? Wiesz co ja mialam podobnie. Moj mlody ma 6 miesiecy w ostatnim dniu przed porodem wazylam 95 kg. Potem po urodzeniu jakos zeszlam do 86kg bo karmiłam . Mialam za malo pokarmu przestalam karmic i zaczelam sie objadac. Potem zaczelam cwiczyc i zeszlam do 83,4 kg i potem Dukan i teraz jest70kg. A i ze szpitala wyszlam i wazylam 90 kg. Takze juz tak jakby 20 kg poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma co patrzec w przeszłość trza isc do przodu. Haha jeszcze 20 kg bym chciala ale chociaz do 58 kg sprobuje dobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Wy wszystkie jesteście juz z dużymi osiągnięciami, a ja tu się podniecam bo 3,5kg zgubiłam - bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
14 po drugiej ciąży plus 2kg jeszcze po pierwszej. 3 kg jeszcze i będzie tyle co przed pierwsza a za 8kg będzie tak jak w okresie mojej świetności. Tylko dla mnie to wyczyn. Rodzinne tendencje i pilnowanie się ciągle. Właśnie jem pieroga z pieca z jabłkiem i cynamonem. Z maki pelnoziarnistej z otrębami. Pycha:) kupiłam w auchanie ale sama też będę musiała zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Anya zgubisz. Zobaczysz. Ile masz wzrostu? Ja przy 74kg z 158 wyglądałam jak paczus. Z reszta będzie zdj jak osiagne 50. Celulit znika skora jędrniejsza a wszystko dzięki magicznemu orbitrekowi:) muszę też dziś kupić moja magiczna herbatkę bo też pomaga:) damy rade:) Efcyk ja moja starsza karmiłam 7 miesięcy i nic mi spadać nie chciało. Dopiero jak weszło bebiko mala zaczęła chodzić to zaczęłam chudnąć. Jak się rozkrecilam i zostało mi 5kg to druga mi się ulokowała w brzuszku:) dobra laski idę obiadek dla rodzinki robił majcie się. Odezwę się wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
anya dobre i te 3,5 zawsze to sukces lepiej że mniej a nie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
oj Ewka szkoda :( przykro mi i tyle no :( co dalej zamierzasz, jakieś plany zwiazane z jedzeniem- zmiana? poważnie nosiłam rozmiar 52! ciuchy kupowałam sobie w tesco :) teraz moja sukienka z tesco jest rozmiaru 46,ale jest za duża, co najmniej o rozmiar, getry z tesco roz 44 są super :) idealnie leża a moje spodnie ''stare'' maja koło 115 cm w pasie, poważnie. Na ta zagraniczną rozmiarówka mIAŁAm 42 a teraz mam 38 oznacznik W bo L to długość nogawki. A bluzki 52 nosiłam na styk :P obcisłe mocno. Ja z figur byłam kwadratowa. Jak zaszłam w ciąże ważyłam 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Właśnie jem pieroga z pieca z jabłkiem i cynamonem" - z tego mogłabym zjeść tylko cynamon chyba :D A mam 168 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Anya bedzie dobrze. Ja od przyszlego tygodnia bede brac znow hormony :-/ boje sie ze zamiast chudnac to bede tyc :-( a mam do tego tendencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Wczesniej bralam hormony na wzrost bo stanelam na 128cm i nie wiem czy to od tego czy tez nie teraz mam zespol policystycznych jajnikow co wiaze sie z tym ze mam straszne zaburzenia miesiaczkowania(czasem jej nawet 6mcy nie mam) wogole nie mam owulacji i w tym celu bede brac nastepne hormony :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. No to nie ciekawie. Ale przynajmniej Ci pomoga te hormony. To tez jakis plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Anya moja siostra też ma refluks i nie ma takiej rygorystycznej diety bierze leki i jest ok. Czasem na chipsy i cole sobie pozwoli:) ma 15lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana - Ty bierzesz hormony bo nie masz okresu a ja je biorę bo miałam ostatnio miesiączkę non stop prawie pół roku :D Ale spoko - od samych hormonów się nie tyje. Problem w tym że one powodują wzmożone łaknienie i niestety nad tym trzeba zapanować - tak więc głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×