Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość ma LENKA
Ja nie pije w ogóle. Mam dzieci pod opieka wiec muszę być w 100% trzeźwa. Jakby cokolwiek się stało biorą opiekuna na alkomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Popilam popilam a dzis zdycham ;/ Na dodatek poszlam spac o 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Evka30 - wiem że małymi kroczkami byle do przodu :) Po kolei trzeba sobie cele wyznaczać i jak się je osiągnie trzeba wyznaczać następne. Mój najbliższy 120kg. Właśnie smażę mężusiowi kotlety - o raju jak to pachniiii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Znow nie pokazuje wpisow masssakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Duzo nie wypilam :-) raz na jakis czas nawet swiety sie skusi :-D ale jak krotko spie to pozniej mam mega kaca Uczcilam moje 2kg mniej i wykorzystalam to ze babcia z malym spala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam na zakupach i moj rozmiar to 40 xD ale super. Chce 36 wiec sie musze jeszcze postarać ;p z 16 kg jeszcze schudnac ;p kupilam spodenki i bluzke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Gratulacje efcyk :-D Ja koszulki bluzy itp mam rozm.46 A spodni 38/40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziś byłam na zakupach w nagrodę za 5 kg mniej ;) kupiłam 2 pary spodenek , 2 pary butów, legginsy, spodnie i strój kąpielowy juz ciuszki znacznie lepiej leżą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja musze nad brzuchem i nogami popracować mysle ze 10 -12 kg zrzuce i bedzie ok. Kiedys wazylam 53 kg i wygladalam jak kosciotrup. ;p 60-58kg bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
U mnie nogi sa znosne Najgorzej z brzuchem i schabkami :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz w obwodzie? Chodzi o nogi. Ja mam 65. A chce 55 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Nie wiem Niestety nie mam centymetra :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja jak zaczynalam sie odchudzac to mialam 75 chyba. W biodrach mam 93 cm ale mam szerokie. Obrosniete tluszczykiem oczywiscie tez. Wlasnie te okolice brzucha najgorsze :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Tez mam szerokie biodra i schaby :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
93 to szerokie biodra od kiedy? Jak zaczęłam się odchudzać miałam 110 teraz mam 96. A udo w najgrubrzym miejscu 54. Talia 70 a brzuch 80. Muszę popracować nad nogami i brzuchem. Nogi maja mieć 50 a brzuch ma być po prostu płaskie. Proszę o rozgrzeszenie. Zjadłam wczoraj kawałek domowej pizzy i troszkę czekolady. No wiecie goście byli. Ale teraz będzie owsianeczka i owoce chyba cały tydzień. Czuje się okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ma lenka ja nie zgrzeszylam i mam dzis +0,6kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Ja bałam się ale weszłam na wagę i ani w jedna ani w druga. Mam dużo nektarynek w domu wiec trochę się oczyszcze owsianka plus nektarynki. Brzmi fajnie wytrzymam tak parę dni. Bo czuje się taka ciezka. W piekarniku jeszcze trochę pizzy jest.Ale nie nie. Ugotuje rosołek:) a bałagan mam w kuchni jak cholera z sypialni się narazie nie wynurzam. Męża tam wygonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Wiesz ja przytylam bo za malo bialka bylo w menu ii malo wody wczoraj wypilam bo tylko ok 1l i dzis do przodu przez to brak motywacji na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
hej czytam, ale jak nie mam nic do powiedzenia to siedzę cicho. Ja wczoraj cały dzień podjadałam ogórki zielone :) nawet przed 23 no nie mogę się nimi zasycić :) Dzisiaj na obiad ugotuję sobie ciemny makaron i usmaże na oleju cukinie. Nie dużo, z pięc małych kotlecików zrobie :) na podwieczorek zjem jogurt pełne ziarno a na kolację ugotuję sobie fasolę szparagową do syta :P czytałam, że cukinia nie chłonie oleju , ale najlepiej smażyć ja bez bułki tartek z pieprzem i solą. Ja soli nawet nie używam do makaronu. Moja kolacja codziennie składa się z połowy opakowania serka gruboziarnistego , 2 ogórki kiszone pokrojone w kostkę i pomidor-całość jest wymieszana z tym serkiem i doprawiam to ziołowym pieprzem plus pół kromki ciemnego pieczywa. Ewa jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Hej kleo. Jak tak zjesz ok23 to rano masz spadek wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
A co sądzicie o zupach? Ja uważam ze bez zabielania wcinac można. Ja się zabielam juz od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ja zabielam jogurtem naturalnym sobie a reszcie smietana Z tym ze sporadycznie gotuje zupy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo mi idzie powolutku, staram sie trzymac w ryzach jesc co 3 godz, i nie podjadac, jesli mam obiad składajacy sie z ryzu miesa i surówki to juz zupy niejem, jesli jem zupe nie jem drugiego ostatnio na obiad zrobiłam sobie barszcz czerwony z jajkiem i ziemniakiem a kiedys zurek z jajkiem i ziemniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Jo
Witam wszystkich serdecznie, chyba w końcu dojrzałam do tego by do Was dołączyć i trochę schudnąć. Zaniedbałam się nieco i teraz nie akceptuję swojego wyglądu. Niewygodnie mi z tym nadbagażem a i ubrania nie leżą dobrze. Cała szafa ubrań a ja nie mam się w co ubrać... Nie chcę kupować ubrań w większym rozmiarze. No i zaczęły mnie boleć kolana. Zbytnie obciążenie. Muszę zmienić kilka zwyczajów żywieniowych. Za bardzo lubię colę i produkty mączne. Całe szczęście, że nie mam słabości do słodyczy. Może dlatego, że często jem owoce, a te są słodkie. Ale za to za często podjadam. Jutro się zważę, ale zaczynam już dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa dziewczyne ;) fajnie ze dolaczylas ;) Ja 90 kupilas wage? Jak tam dziewczyny przy niedzieli? U mnie nudy, ale waga stoi. @ sie zbliza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Witaj zmala jo Napisz ile masz wzrostu jaka waga mnien wiecej wl ile masz lat i jaka dietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo85
Skołowana coś ty :D po wczorajszym wpier...aniu ogórków ok 23 dzisiaj miałam na plusie 0,5kg ale nie przejmuję się tym bo to sama woda, jutro rano sprawdzę wagę. U mnie waga musi lecieć w dół ponieważ ja uważam na to co jem,ile jem i o której tylko z tymi ogórkami wczoraj przegięłam :p Ewa u mnie zupki ma gotowane tylko ten mały. Mąż jest antyzupkowy :) ile jesteś na minusie od piątku? powiedz jutro ok? Efcyk u mnie parówa niesamowita, niedziela nudna, dietetyczna :) ja 90 jak u ciebie,dajesz radę? Witam nową formuowiczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×