Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna31

jak czujecie sie po cesarskim cieciu?

Polecane posty

Gość gość
Mialam trzy cesarki. I nie pie/ r / dol cie że smigalyscie. Po kazdej jest tak samo. Wstawanie koszmar . Lepiej jest jak już ściągna cewnik i dren. I tak przez pare dni bolu przy wstawaniu ,przekreceniu sie z boku na boku. Chodzeniu. Sikaniu i sraniu. Kalectwo. Pierwsze mycie zgieta w pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam cc raz. Po 16 h zaczęłam wstawać i chodzić. Pierwszy raz był ciężki. Ale z każdym kolejnym wstawaniem było lepiej. Po 2 godzinach od wstawania przeszłam sama z położnictwa na ginekologie. W 2 dobie chodziłam już możliwie szybko i czułam się dobrze. Wiadomo rana pobolewala i ciągnęła. Od 3 doby jeździłam 150 km w strone do szpitala do dziecka (oczywiście prowadził mąż). Siedziałam parę godzin na plastikowym krześle i wracaliśmy do domu. I źle tego nie wspominam. Z każdym dniem chodziłam szybciej a po tygodniu już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 22:24 nie szalej tak bo Ci żyłka pęknie , a to że można czuć się dobrze po porodzie cc mogę potwierdzić bo o tyle o ile ból przy wstawaniu na prawdę był do wytrzymania to u mnie najgorsze były zawroty głowy - musiałam trzymać się poręczy i ścian jak pierwszy raz szlam do łazienki ale z dnia na dzień coraz lepiej a ból brzucha po cc to pikuś w porównaniu ze skurczami krzyżowymi które miałam „przyjemność” doświadczyć wcześniej (17h próby rodzenia sn), wiec w moim przypadku - tylko cesarka gdy zdecyduje się kiedyś na kolejne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cesarka byla naprawde okej. Chcialam rodzic sn, ale pryz rozwarciu 8 cm pojawiały sie komplikacje u dziecka i trzrba bylo wykonać cięcie. Cc mialam o 14:00, o 22:00 pionizacja i prysznic z pomoca pielegniarki. Przez pierwsza dobe dostawalam morfine, w drugiej dobie ketonal. Przez nastepny tydzien juz tylko ibuprom, doraznie w sytuacji gdy bolalo. Wyszlismy do domu dokładnie 50 godzin po cc. Dwa dni po wyjsciu do domu pojechalam kupic sobie buty by sie poczuc ladnie :) nie zawsze cc to masakra, choc sama nie zdecydowała bym sie na cc, chcialam sn... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze CC miałam dziewięć lat temu i nie wspominam tego miło. Bolało, ciągnęło, każdy ruch to był koszmar. Drugie CC miałam w tym roku w innym szpitalu. Przez pierwsze dwie doby byłam nafaszerowana morfiną i ketonalem. Czułam się tak jakbym nie miała żadnej cesarki. Później dostawałam paracetamol i tu już pobolewało ale funkcjonowałam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka 88

Haha.nie strasz innych. To rzeczywiście chyba jesteś jedną na milion, że tak okropnie to przeszłas. Ja, też 7 godzin po cesarce już chodziłam i miałam się dobrze. Na 3 dobę mnie wypuścili a na 4 już na spacerze byłam. A to moja druga cesarka. Teraz będę mieć 3 i też jestem dobrej myśli 🙂 pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×