Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DariaPora

Szukam dobrej karty kredytowej

Polecane posty

ja mam kartę kredytową z sygma banku, cenię ich program lojalnościowy, wydłużony termin spłaty, sporo korzyści, zastanawiam się jeszcze na ubezpieczeniem w sygma banku, bo bardzo podoba mi się podejście tego banku do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam sygmę , 2gi kredycik spłacam, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skorzystałeś może z tego ubezpieczenia sygmy, która proponuje do zaciągniętego kredytu wziąć ubezpieczenie na wszelki wypadek, gdyby pojawiały się trudności ze spłacaniem kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
Ciekawa sprawa z tym kredytem i ubezpieczeniem coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
Faktycznie dość ciekawe moim zdaniem to świetna sprawa w najbliższym czasie chyba idę do placówki od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli naprawdę szukasz dobrej karty kredytowej to z tej karty sygmy będziesz zadowolony, przejrzyj sobie dokładnie jaką mają ofertę mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
Dziękuję jestem już jakiś czas po przejrzeniu i jestem pod wrażeniem szkoda ,że wcześniej nie spotkałem się z ofertą tego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie zarabiac bankom
ale obrzydliwa , nachalna kryptotreklama... ej no ludzie... wstyd... autorko tematu- KAZDA karta kredytowa jest wysokooprocentowanym KREDYTEM, za co musisz zapłacic a jeśłi nie masz na tyle dyscypliny finansowej , by regularnie oszczędzac, będziesz miała też kasę na BARDZO wysokie i niewątpliwe karne odsetki, jak nieco " rozminiesz się" z terminem spłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
Nawet jeśli skoro autor wątku sam mówi ,że szuka karty kredytowej to liczy się z tym wszystkim zatem dostaje propozycje dla jednego wygodniej jest mieć taka kartę inny powie ,że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to normalne, ze jeśli ktoś zadaje konkretne pytanie to od razu dostanie odpowiedzi z konkretnymi opiniami banku, nie widzę w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
Raczej miał na myśli autorkę tematu jak sam napisał ,ale zgadzam się to normalne choć może dla kogoś znającego jakieś regulaminy na pamięć to może by się znalazło jakiś haczyk jednak dla przeciętnego człowieka to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
czy to nie dziwne że ludzie w pierwszej kolejnosci szukają haczyków, zamiast cieszyć sie tym, że bank i sprzyja i daje jakieś profity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
To przez to że nie każdy bank jest w porządku i też niektórzy z własnej głupoty mają problemy dlatego każdy jest ostrożny ,ale żeby od razu szukać haczyków tym bardziej tam gdzie ich nie ma to jest gruba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
ludzie doszukują się haczyków ale jeśli chodzi o kartę sygma banku to nie ma się co obawiać, bo zasady są proste i przejrzyste, zawsze można wejść na stronę internetową i poczytać na temat kary sygma banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
No wszystko można spokojnie znaleźć i przejrzeć najpierw nikt przecież nie bierze nic w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierzcie kredytów jak was na nie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
trzeba brać takie kredyty na których spłatę będzie nas stać, nie zadłużać się nadmiernie ponad swoje możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
Kto bierze kredyt kiedy go nie stać ? a jeśli ktoś się martwi o przyszłość sygma ma ubezpieczenie kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
to też jakieś rozwiązanie, zawsze można się ubezpieczyć na wypadek niemożności spłaty kredytu, na pewno jest to dobre ubezpieczenie w perspektywie opcji wzięcia kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek00
No i po to to jest uważam że to świetne rozwiązanie jeśli ktoś się chce zabezpieczyć na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shifter
Jęśli bym miał polecić dobrą kartę kredytową to zdeydowanie sygma. Korzystam od czasu wzięcia laptopa na raty i jestem zadowolony. Niewielki koszt utrzymania karty ,a daje sporo możliwośći jak te rabaty i punkty o których wszyscy mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja mam kartę kredytową sygma banku i płacę 4 złote, mogę potwierdzić, że maja bardzo korzystny program lojalnościowy do tego różne rabaty i promocyjne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×