Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anonimowo0909

Kraków catering dietetyczny

Polecane posty

Gość Anonimowo0909

Jaki polecacie catering dietetyczny w Krakowie?? Zna ktoś coś dobrego/sprawdzonego z opcja dostawy do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka665
http ://www.mekong.pl/?pageId=4&cid=1 Sprawdź bo nasza firma zamawia w Mekongu dania i wegetariańskie i kuchni orientalnej dla pracowników Jedzenie zawsze dobre i świeże przywożone na czas ja polecam ul Kamieńskiego 11 Mekong ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakaa
Pracuję w Krk i od jakiegoś czasu zamawiamy sobie w Fit Diet super mają posiłki, sycące, świeże i zawsze smaczne. Nam dowożą gratis bezpośrednio do biura. Ten polecam z czystym sumieniem bo " są pyszni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia_mamunia
O tym fit diet sporo dobrego słyszałam, fajnie że się w końcu ruszyło coś nie tylko o wwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowo88
Fit Diet jest w Krakowie? mają dobre jedzenie to fakt, warto u nich zamawiać, nie ma monotonii, jedzenie jest urozmaicone, smaczne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosinko
Jak już się tak rozpływacie nad tym kateringiem to i ja dorzucę swoje 5 groszy, bo po kilku podejściach i próbach u różnych dostawców w końcu strzał w 10! Bez kitu, nie można im niczego odmówić... Dzisiejsze tagiatelle z indykiem, suszonymi pomidorami w jakimś sosiku - pyyyycha :) Trudno uwierzyć ze to dieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniagoś
W Krakowie w restauracji Mekong nasze biuro zamawia dla pracowników obiady faktycznie jedzenie świeże i nie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniagoś
W Krakowie w restauracji Mekong nasze biuro zamawia dla pracowników obiady faktycznie jedzenie świeże i nie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje i mieszkam w Krakowie ale w małej firmie niestety jak czytam ze wasze firmy zamawiają catering to wam zazdroszczę nasz szef jest taki skąpy że nawet mineralnej by nie zamówił dla pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nosze kanapki ale restaurację Mekong znam czasem tam jemy kolację z mężem dobra kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zamówić sobie ten catering dietetyczny z fit diet - ale powiedzcie mi jak cenowo to wygląda i czy mozna tak na próbę zamówić u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Możesz sobie na tydzień zamówić tak na próbę np:) Ale moim zdaniem powinnaś spokojnie im zaufać. Zdrowe posiłki to u nich standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Fit Diet, miałam zamówione posiłki na jeden tydzień, było pysznie i przedłużam na pewno dalej. Jest smacznie, lekko i codziennie coś innego. Super po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamannam
też zamierzam zamówić taki catering, a natknęłam się na siłowni na ulotkę cateringu Eat to Fit. ktoś u nich zamawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_24
My do biura zamawiamy w Mekongu jedzenie, przywożą nam bez problemu. Już od pół roku zamawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fit Diet? Oooo brzmi ciekawie możecie podesłac stronkę bo jestem ciekawa ich menu. Ja osobiście często zamawiałam catering z Krakowskie Metro wybierałam sobie jakieś sałatki albo grillowane mięsko. I jakoś nie czułam, że danie jest tłuste i na pewno czułam, że świeże i dopiero co zrobione http://krakowskiemetro.pl/menu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diety Kraków
Chciałbym przedstawić catering dietetyczny od Królewskiego Przysmaku, nasza strona to www.diety-krakow.pl codziennie przygotowujemy świeże posiłki i dowozimy pod wskazany adres. Warto przekonać się samemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e w a a
Czyżby działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adjanar77
Witam Dietujących :) , są tu jacyś Panowie? nie ma co, dużo nas się zrobiło, ledwo można nadąrzyć tyle tego czytania a tylko jeden dzień mnie nie było :) . Zgodnie ze swoim postanowieniem zaczęłam ćwiczenia. Wczoraj byłam na stepie, dziś mooooże poćwiczę z Chodakowską ( mam dwie płyty i nie wiem od której zacząć). Scalpel wyzwanie i druga na której jest scalpel II i szok trening. Może jakieś podpowiedzi???? Jutro też chcę się kopsnąć na jakieś ćwiczenia:) . No ale narazie to mnie okropnie głowa boli. Pierwszy raz na diecie plus wdrazam ten stary myk o ktorym jess pisała w zeszłym tygodniu https://jemercedes.wordpress.com . A propos ćwiczeń czy nie lepsze od fitnessu jest bieganie? Co o tym myślicie? Pomysł, żeby dzielić się pomysłami z naszego menu super!!!! Wczoraj zrobiłam pierś z indyka w pomidorach. Prościzna i wyszło dobre, Na oliwie podsmażyć mięso, wczęsniej opruszone oregano ( niestety dałam trochę soli smutas.gif ), a potem dorzucić pokrojone pomidory z puszki i dodać dużo oregano . Jak woda odparuje, danie mamy gotowe a to trwa ok. 10 min. :) . Następnym razem zrobię to ze świeżym oregano albo może bazylią ...Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio od czasu do czasu zamawiam sobie jedzonko w Baozi House.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie schudnąć, zapraszam do kontaktu. Przyjadę do Was, zrobię analizę, to nic nie kosztuje. Kuracja naprawdę działa. Dajcie sobie szansę :) Kraków i okolice tel 791700765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla spróbowania zamówiłem sobie parę dni temu jedzenie do domu z restauracji indyjskiej – Ganesh i było smaczne. Mają różne zestawy, w tym fajne lunchowe z kurczakiem, albo wege. Dora cena, szybka dostawa, pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą ofertę ma ta restauracja - bezglutenowa http://oberza.com.pl/ . Długo szukałam takiego kateringu bo jestem uczulona na gluten a jego spożycie powoduję i mnie straszne boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie kateringu dietetycznego dla osób uczulonych na gluten najlepszą ofertę ma firma dietbox. Oprócz dań dla uczuleniowców, jest tam oferta dla sportowców, mam karmiących, kobiet w ciąży, wegetarian oraz dla osób, które szukają dość wyszukanych dań czyli opcja vip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną propozycją cateringu w Krakowie jest firma Happy Diet. Jem tam od pewnego czasu i zawsze było ok, ale od pewnego czasu jedzenie niesamowicie się poprawiło. W razie pytań zawsze uzyskiwałem kompletne info. Co jakiś czas próbuję różnych innych propozycji, ponieważ nigdy nie wiadomo czy ktoś nas czymś pozytywnym nie zaskoczy. Na chwilę obecną jednak z całą pewnością Happy w mojej ocenie jest topowa w Krakowie. Co jakiś czas na ich FB pojawiają się jakieś promo, więc warto śledzić, jak chce się czasem przyoszczędzić. Ogólnie można jeszcze spróbować Fit Labu jak chce ktoś eksperymentować, odradzam BCh - straszna sieciówka się zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam już kilku cateringów. Co zauważyłam, im taniej tym gorsza jakość niestety, wiec to chyba zależy od klienta czego oczekuje. Teraz testuje dietę dla os. z Hashimoto od Royal Box i póki co jestem zadowolona. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie super jest http://optimalfit.pl/! Ja paru cateringów próbowałam, ale albo byłam niedojedzona, albo to wszystko smakowało mało różnorodnie a mnie się jedzenie szybko nudzi, przy OF zaryzykuję stwierdzenie, że gotują lepiej ode mnie :P A ja nie muszę w kuchni spędzać ani minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×