Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anonimowo0909

Kraków catering dietetyczny

Polecane posty

Gość metro

Testowałem większość wymienianych tu i moje top jeden bezwzględnie Optimal Fit. Zawsze byli na czas, jedzenie świeże i zdrowe co nie zawsze wszyscy oferują. Polecam spróbować i samemu ocenić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosa

Ciekawe, czy te opinie o optimallfit to pisza wszyscy pracownicy czy tylko szef? Wszyscy testowali wszystko i najlepszy optimallfit. Bo ja spóbowałam i oceniłam i napewno nie będę korzystac z optimallfit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lut

Optimal fit - słuchaja klienta, urozmaicone posiłki, niejednokrotnie wybitne desery, syte, a sie chudnie, niby magia, a jednak są prawdziwi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoks

Optimal Fit - genialny catering, smacznie, na czas i wygodnie, uwielbiam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam catering Wygodna Dieta :) Posiłki zróżnicowane i bardzo smaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Też zamawiam Wygodnądietę i jestem bardzo zadowolony. Posiłki są smaczne i syte a dostawy na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzio

Ja korzystam z Fitness Catering i jestem bardzo zadowolony. Świeże, smaczne, dobrze zoptymalizowane posiłki. Cenowo też wychodzi całkiem ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka91

Ja także polecam catering Optimal fit. Dzięki niemu udało mi się zrzucić już 7kg i nadal kontynuuje. Chciałabym zejsc jeszcze 5kg z wagi i myśle, że z tym cateringiem mi się to uda. Szybko mi się nie znudzi bo jest bardzo smaczny i zróżnicowany. Mają ofertę m.in bezglutenową i bez mięsa więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena

Nie polecam optimal fit. Tę opinie piszą sobie sami. Posiłek startowy był jaki taki ale im dalej tym gorzej. Przekonajcie się sami. Oni chyba to gotują w lesie bo trafiło mi się igła z sosny. Wyrzucone pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżowaPantera

Każdemu smakuje coś innego, ale chyba nie bez powodu są najpopularniejszym kateringiem w Krk. 😉 Ja mogę tylko od siebie powiedzieć, że wyniki z badań miałam świetne po diecie z Optimala, do tego schudłam i nie narzekałam na smak potraw, ani na punktualność, czy kontakt z klientem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikafka

Optimal Fit mają bardzo smaczne i zdrowe jedzonko, korzystałam przez ok. 4msc i udało mi się zrzucić kilkanaście kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

u mnie w bloku sąsiadka zamawia codziennie, rano jak wychodzę do pracy po 7 widzę jak na jej progu stoi torba z wygodnej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonniakZ.

 

Zastanawiam się coraz częściej nad taką opcją, mam mniej czasu na gotowanie, dwa etaty, jeszcze by się chciało siłownię odwiedzić i tak średnio z czasem na zdrowe gotowanie jeszcze, więc w sumie taki catering to chyba fajna opcja?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonniakZ.

 

Zastanawiam się coraz częściej nad taką opcją, mam mniej czasu na gotowanie, dwa etaty, jeszcze by się chciało siłownię odwiedzić i tak średnio z czasem na zdrowe gotowanie jeszcze, więc w sumie taki catering to chyba fajna opcja?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wito
Dnia 5.06.2019 o 17:57, Gość Wena napisał:

Nie polecam optimal fit. Tę opinie piszą sobie sami. Posiłek startowy był jaki taki ale im dalej tym gorzej. Przekonajcie się sami. Oni chyba to gotują w lesie bo trafiło mi się igła z sosny. Wyrzucone pieniadze

😄 Grubo. A nie ze świerka ta igła? 😄 Czego to już tu ludzie nie wypisywali, że znajdowali w zestawach od optimala? Konkurencja mocno sfrustrowana, a "prawdziwy" klient sam oceni. Ja z przerwami jem od nich już kilka lat, poznałem chyba wszystkich kierowców, z dietetyczką można zawsze pogadać, nie wciska kitu, nie siedzi tam, żeby handlować. Chciałem na początek 3000 kcal, bo tak mi wychodziło z tanity na siłowni. Dietetyczka skorygowała na 2500, a teraz już jadę od jakiegoś czasu 2000. Mogła bez niczego potwierdzić 3000, ale im zależy, żeby klienta obsłużyć tak jak należy. W końcu to catering DIETETYCZNY i mają być spełnione wszystkie kryteria. Trafiłem tutaj przez koleżankę zza ściany, która buszuje po takich forach, zanim coś kupi i muszę przyznać, że mamy dobry ubaw:classic_laugh: Igła z sosny, robak, mucha - ech, najniższej próby sposoby dyskredytacji konkurencji. Polecam innym firmom wziąć się do roboty, a nie hejtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karosa
Dnia 15.07.2019 o 19:31, Gość Wito napisał:

😄 Grubo. A nie ze świerka ta igła? 😄 Czego to już tu ludzie nie wypisywali, że znajdowali w zestawach od optimala? Konkurencja mocno sfrustrowana, a "prawdziwy" klient sam oceni. Ja z przerwami jem od nich już kilka lat, poznałem chyba wszystkich kierowców, z dietetyczką można zawsze pogadać, nie wciska kitu, nie siedzi tam, żeby handlować. Chciałem na początek 3000 kcal, bo tak mi wychodziło z tanity na siłowni. Dietetyczka skorygowała na 2500, a teraz już jadę od jakiegoś czasu 2000. Mogła bez niczego potwierdzić 3000, ale im zależy, żeby klienta obsłużyć tak jak należy. W końcu to catering DIETETYCZNY i mają być spełnione wszystkie kryteria. Trafiłem tutaj przez koleżankę zza ściany, która buszuje po takich forach, zanim coś kupi i muszę przyznać, że mamy dobry ubaw:classic_laugh: Igła z sosny, robak, mucha - ech, najniższej próby sposoby dyskredytacji konkurencji. Polecam innym firmom wziąć się do roboty, a nie hejtować.

 Pełna zgoda, ja również jestem na ich diecie, i zdecydowanie większość tych negatywnych opinii jest wyssana z palca. Z resztą nie ma się czemu dziwić, skoro Pan/i Wena swoją opinię oparł tylko o wersję testową. Może ta dieta nie jest po prostu dla niego, skoro nie umiałby wytrzymać na zdrowym jedzeniu. Nie przeczę, mi też było ciężko, ale to jest zmiana, którą możemy określić jako “rewolucyjną” w życiu człowieka, jeśli żywił się on wcześniej, mówiąc brzydko, jak śmietnik. Ja jestem “na pudełkach” od ładnych paru miesięcy i też nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie. Nie można potwierdzić że napisał to ktoś z konkurencji, wydaje mi się że trochę tutaj przesadziłeś ale nadal uważam że ta opinia jest po prostu fikcyjna, nie poparta niczym. Optimal Fit robi świetną robotę, dostarczają diety tysiącom ludzi i lwia większość opinii jest zachwalająca - na tym też bazowałam wybierając catering i to szczera prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 1.07.2019 o 17:47, Gość MonniakZ. napisał:

 

Zastanawiam się coraz częściej nad taką opcją, mam mniej czasu na gotowanie, dwa etaty, jeszcze by się chciało siłownię odwiedzić i tak średnio z czasem na zdrowe gotowanie jeszcze, więc w sumie taki catering to chyba fajna opcja?

 

moim zdaniem bardzo fajna, sama korzystam z pudełek wygodnadieta i polecam, szczególnie w sytuacji, gdy naprawdę chcesz coś osiągnąć, a nie masz czasu dbać o każdy posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Korzystam z optimal fit od 3 miesięcy bo nie mam czasu na gotowanie a pudełka są dla mnie mega wygodne. Nie znalazłam w żadnym ani igły z sosny ani ze świerku. Pudełeczka są zawsze na czas, jedzenie jest samczne i od kiedy je zamawiam łatwiej mi jeść regularnie przez co nie łapie mnie wilczy głód i nie mam apetytu na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynka
Dnia 1.08.2019 o 00:47, Gość Ewelina napisał:

Korzystam z optimal fit od 3 miesięcy bo nie mam czasu na gotowanie a pudełka są dla mnie mega wygodne. Nie znalazłam w żadnym ani igły z sosny ani ze świerku. Pudełeczka są zawsze na czas, jedzenie jest samczne i od kiedy je zamawiam łatwiej mi jeść regularnie przez co nie łapie mnie wilczy głód i nie mam apetytu na słodycze.

o fajnie, bałam się właśnie że jak zamówie to i tak bede chodzić cały czas głodna. Wielki plus że dowożą też na moją wioske pod Krakowem. Chyba zamówie na spróbowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin

Korzystam od dwóch tygodni i jest naprawdę mega spoko :) Jest pysznie, choć w pierwsze dni miałam chwile zwątpienia, lecz niezbyt inwazyjne. Posiłki są syte, będę się trzymać tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka
Dnia 10.05.2019 o 11:55, Gość łucja napisał:

a jak smak, ok jest? z dostawą ok? pod kraków dowożą?

korzystam od pol roku, jeszcze sie nie zdazylo zeby bylo cos nie tak. I przywoza mi pod Krk 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doma
Dnia 31.08.2019 o 14:46, Gość irka napisał:

korzystam od pol roku, jeszcze sie nie zdazylo zeby bylo cos nie tak. I przywoza mi pod Krk 🙂

Też jestem na ich diecie :) Dania są super, zwłaszcza pyszne pieczywo i jogurty, których nie da się kupić w sklepie, takie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leproy

Niestety, okazało się, ze te igły czy robaki to chyba nie hejt. Wykryli u nich salmonele. Ludzie są w szpitalu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81

Wiem to od dawna,potrafie liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81

w Krakowie mozna pokusic sie o dobry catering dietetyczny a takze o dobre wykluczenie z zycia gdyz osobnik ten jest praktycznie nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina12

Optimal fit to trzeba zapomnieć. Ja korzystałam z ichn cateringu ale cały weekend byłam ciężko chora. Trzeba było wzywac lekarza, poniosłam koszty lekarza i lekarstw. W dodatku dopiero w wtorek poszłam do pracy. Beznadziejni. Obiecują zdrowe jedzenie a potem trzeba wzywać lekarza. Ja myśle że na początku jak wszyscy to się postarali a teraz pewnie chcieli oszczxędzic na chigienie brudno musi być bo lekarz mi powiedział ze to z nie mytych rąk. Mialam salmonezolę. Teraz optimal fit jest zamknięte odbierają tylko telefony i zwracają za pudełka ale tylko te których i tak nie dowieźli. Wielka łaska. A gdzie moje cierpienia i wydatki? Takie firmy to powinno sie cały czas sprawdzać bo zamiast zdrowej diety przysylaja jedzenie z zarazkami. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klemens
Dnia 20.09.2019 o 11:29, Gość Ina12 napisał:

Optimal fit to trzeba zapomnieć. Ja korzystałam z ichn cateringu ale cały weekend byłam ciężko chora. Trzeba było wzywac lekarza, poniosłam koszty lekarza i lekarstw. W dodatku dopiero w wtorek poszłam do pracy. Beznadziejni. Obiecują zdrowe jedzenie a potem trzeba wzywać lekarza. Ja myśle że na początku jak wszyscy to się postarali a teraz pewnie chcieli oszczxędzic na chigienie brudno musi być bo lekarz mi powiedział ze to z nie mytych rąk. Mialam salmonezolę. Teraz optimal fit jest zamknięte odbierają tylko telefony i zwracają za pudełka ale tylko te których i tak nie dowieźli. Wielka łaska. A gdzie moje cierpienia i wydatki? Takie firmy to powinno sie cały czas sprawdzać bo zamiast zdrowej diety przysylaja jedzenie z zarazkami. 

 

Działają od 2011 roku, więc ten początek od którego się starają trochę trwał 😉 zadzwoń do sanepidu i dowiedz się szczegółów , kontrola kuchni ok i wszystko w papierach gra. Nieodpowiedzialny pracownik narobił im problemów. Mnie zwrócili już niewykorzystaną sumę dzień po informacji. Plus do tego za zestaw, z dnia kiedy była bakteria. To też się liczy, bo spotkałem się juz w życiu z sytuacjami, gdzie różne firmy zwlekaly że zwrotami. No nic, jak wrócą , podniosą się po tym, to dam im jeszcze szansę. Salmo to nie ebola 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina12

Dlatego mam racje bo w 2011 jeszcze myli ręcę a teraz już im się nie chce. Co mnie obchodzi pracownik? Jak zatrudniają takich pracowników to nie ma gwarncji że znowu będą pudełka z salmonezolą. Od kiedy to sanepid na telefon informuje co z kontrolował? I co mnie to obchodzi? 3 dni byłam chora, nie przespałam dwóch nocy i lekarz i lekarstwa. Wielka łaska że mi zwrócili za to co przechorowałam. Może powinnam za to płacić????????? Mi się jeszcze odszkodowanie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisa

w Krakowie dostępna jest od jakiegoś czasu WygodnaDieta, zaczęłam zamawiać z polecenia koleżanki, teraz sama polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś15

Niestety, ale optimallfit to już sprawa skończona. Byłem ich klientem, zamawiałem zestawy aż do sprawy z salmonellą. Dieta była dobra, czasami trochę za słodka ale wszystko w porzo.  Jak zaczęły się zatrucia to zachowali się porządnie, przeprosili i zwrócili mi pieniądze. Zdrarza się i na próbe znowu zamówiłem. Dziś dostałem owsianke, na sniadanie, jak zjadłem, to od razu sie zle poczułem . Pozatym smak dziwny, gorzkawy. Reszta też nie wygląda nadzwyczajnie a naleśniki na kolacje sa z dziwnym sosem, jakiego nie chcę próbować. Nie chce od nich pieniędzy, i nie chcę j nic od nich zamawiać. Odradzam wszystkim, bo żałuję ale to już nie to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×