Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anonimowo0909

Kraków catering dietetyczny

Polecane posty

Gość fwlis

Również zamawiam z Optimal Fit. Bardzo smaczne potrawy są ale też jest uważam, że to jedna z najbardziej bezproblemowych diet jaką miałam. Świetny kontakt z klientem, dojazd bez opóźnień i kompetentna obsługa.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Ja korzystam z firmy after fit i jest wszystko ok bardzo profesionalna firma wiec mogę polecic afterfit-catering.pl/krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandro

NIe rozumiem złych zastrzeżeń co do optimala. Mi się nie zdarzyło jeszcze abym dostał coś niepunktualnie bądź nieświeże. Póki co u mnie po paru msc jest wszystko dopięte na sam guzik. Najważniejsze są efekty, a te widać u mnie zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordia
Dnia 1.04.2019 o 00:13, Gość Skandro napisał:

NIe rozumiem złych zastrzeżeń co do optimala. Mi się nie zdarzyło jeszcze abym dostał coś niepunktualnie bądź nieświeże. Póki co u mnie po paru msc jest wszystko dopięte na sam guzik. Najważniejsze są efekty, a te widać u mnie zdecydowanie.

A mogę spytać jaką masz diete i ile jesteś i ile udało Ci się schudnąć? Bo ja się bardzo ucieszyłam jeśli chodzi o optimala bo mam diete slim i już po miesiącu 5 kg poszło, a nie wiem czy to tak na początku czy po prostu to działa? Jeśli tak to jestem mega zadowolona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ademusa

pełna zgoda w kwestii pudełek to optimal fit, sycące porcje, duzo warzyw - uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olfra

Jestem od miesiąca na pudełkach od Optimala i dla mnie super, nie chodzę głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara

Ja bardzo ich cenie za dostawę, inne cateringi nie dawały rady z uwagi na mój adres (nie mieszkam w samym sercu Krakowa delikatnie mówiąc ;) a tu proszę; punktualnie i bez problemów. Super są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlena
Dnia 10.04.2019 o 16:43, Gość Olfra napisał:

Jestem od miesiąca na pudełkach od Optimala i dla mnie super, nie chodzę głodna

A powiesz coś więcej? Też kurcze mi zależy żeby nie głodować...Myślę nad tym cateringiem ale kalkuluje za i przeciw. Jak z punktualnością w kwestii dostawy? Czy na obrzeża Krakowa tez dowożą? Poproszę o info w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka
Dnia 11.04.2019 o 19:09, Gość Mlena napisał:

A powiesz coś więcej? Też kurcze mi zależy żeby nie głodować...Myślę nad tym cateringiem ale kalkuluje za i przeciw. Jak z punktualnością w kwestii dostawy? Czy na obrzeża Krakowa tez dowożą? Poproszę o info w wolnej chwili.

Ja mogę powiedzieć że jedzonko zawsze na czas :-)). Mieszkam w krk ale np koleżanka w Wieliczce i też nigdy nie narzeka wiec luzik. Chudne zdrowo, powoli ale jak cwiczylam jeszcze to efekty byly lepsze, tylko mi sie cwiczyc nie chce xPPP Porcje sa w sam raz, glodna chodzila na pewno nie bedziesz. Ogolnie oplaca sie no i efekty sa wiec jesli serio nie masz czasu czy am checi na fit gotowanko a chcesz schudnac to sie sprawdzi i u ciebie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanos

Moim ulubieńcem jest optimal fit. Jedni z lepszych w Krakowie. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam ten z wygodnadieta.pl
super menu, kolorowe i różnorodne, przede wszystkim zdrowe i pełne potrzebnych składników
plus diety dostosowane do każdych potrzeb
spróbój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remek

Optimal jest dobry. Ja jednak przeszłem do afterfit dlatego,że w optimalu zdarzały sie włosy w jedzeniu a raz mucha nieżywa. Żeczywiście jedzenie różno rodne ale odechciało mi się po tej musze. Zobaczę co teraz będzie. Trudno znaleźć dobry cat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustusz

Dostawa do pracy? Proponuje też u optimal fit zamówić sobie pudełka testowe. Dieta office powinna się sprawdzić a przynajmniej sprawdza się u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna

Nie polecam optimal fit. Mam wielkie wątpliwości czy jedzenie jest dobrze gotowane. Ktoś napisał, że w jedzeniu były włosy i pasożyty. U mnie były larwy. Bardzo niegrzeczna obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajzer

W okolicach krakowa to mogę Ci polecić fajny katering WyogdnaDieta. Moi znajomi zamawiają tam od dawna a ja zacząłem dwa miesiące temu. I jet super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator

ciekawe ile agencji marketingowych pisze w tym temacie, lol

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi

Zgadza się, wygodnadieta jest dobra. Już z nich nie korzystam, ale jeśli trzeba będzie znowu to do nich zadzwonię. Polecam też Maczfit. Nie jest to może rewelacja ale przyzwoite porcje, dobry smak i punktualne dostawy. Myslałem teraz o optymalfit, ale trochę mnie przeraziły te opinie o robakach. Spróbuje after fit i podzielę sie wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi2

nie możemy się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi

maczfit jednak lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swanna

Ja osobiście nie korzystałam, ale moj chłopak tak. Wykupił sobie Optimalfit i wydaje się zadowolony a ja widzę dużą poprawę na wadze 🙂 więc jak coś miałabym polecać to OF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja
21 godzin temu, Gość Swanna napisał:

Ja osobiście nie korzystałam, ale moj chłopak tak. Wykupił sobie Optimalfit i wydaje się zadowolony a ja widzę dużą poprawę na wadze 🙂 więc jak coś miałabym polecać to OF

a jak smak, ok jest? z dostawą ok? pod kraków dowożą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczka

łucja ja polecam

Ja długo nie mogłam schudnąć - ciezko było sie zmotywować do zmiany nawyków. Ale od kiedy wziełam catering od optimal fit, jakkolwiek to brzmi - wszystko stało sie łatwiejsze. 10 kg w 6 tygodni to naprawde niebagatelny wynik, a ide po więcej 🙂 Dostarczają do miejscowosci pod krakowem, sprawdź sobie. Smak jest pyszny, jem to juz wspomniane 6 tygodni, a jednak wszystko mi nadal smakuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyś

Widzę sporo róznych opinii. Dla mnie najlepszy jest Optimal. Zawsze są na czas i mają najbardziej różnorodne posiłki. Mi po prostu najbardziej przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezka

Przed ciążą stosowałam Optimal Fit. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy nie narzekałam, mam nadzieję, ze dobre odżywanie wtedy przełoży sie na szybki powrót do formy po ciąży 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Mój kryzys zaczął się od rozstania z żoną, a moja rekordowa waga wynosiła 151 kg. Obecna to 112,5kg przy stosowaniu odpowiedniej diety. Od niedawna współpracuję z trenerem personalnym. Od 8 miesięcy stosuję dietę OptimalFit i obsługa jest przecudowna, posiłki zawsze na czas, zawsze świeże i pyszne. Dzięki temu nie jem syfu na mieście jak kiedyś, ani nie martwię się o to co w danym dniu ugotuję - żyjąc pełnią życia. Z całego serca polecam i pozdrawiam.

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet

Mnie bardzo chamowała otyłosc, nie będę ukrywać 😞 ale zamówilam optimal fit i zrzucilam kilka kilogramów, to dodało mi energii i swiezosci i wtedy zaczełam regularnie (4x tydzien) cwiczyc. Czuje sie cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja
Dnia 19.05.2019 o 21:28, Gość bullet napisał:

Mnie bardzo chamowała otyłosc, nie będę ukrywać 😞 ale zamówilam optimal fit i zrzucilam kilka kilogramów, to dodało mi energii i swiezosci i wtedy zaczełam regularnie (4x tydzien) cwiczyc. Czuje sie cudownie.

Ten sam problem ;/ zaczynam od przyszłego tygodnia z optimalem, bałam się że nie podołam ale Twoj post dodał mi troche siły ❤️ moge spytac ile zrzuciłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowit

Tak, optimal fit jest najwspanialszy. Już po jednym posiłku zrzuciłam 10 kilo. Optimal Fit jest wspaniały! To najlepszy catering!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość put

optimal fit każdemu polecam tego typu inwestycje - to nasze zdrowie! i uroda 🙂 Do tego nie sądziłam, ze to moze byc takie tanie i zdrowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

Ja zamawiam Wygodną Dietę i także jestem bardzo zadowolona, posiłki sa smaczne, urozmaicane co najważniejsze, a i z dostawami zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×