Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anonimowo0909

Kraków catering dietetyczny

Polecane posty

Gość gość
Witam, Osobiście jem od dłuższego czasu w Happy-Diet. W ciągu ostatnich 4 miesięcy coś zmienili i twierdzę, że ich diety to fenomen na rynku Krakowskim. Polecam natomiast wybrać około 2-3 cateringów średniej wielkości, (nie dajcie się zwieść ładnej stronie www). Sprawdźcie czy mają swój lokal i czy prowadzą firmę z zachowaniem zasad higieny np. HACCP itp. Następnie spróbujcie z każdego z nich diety (dzień próbny) i zobaczcie gdzie najbardziej Wam pasuje. Jak się któryś znudzi jest zawsze alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest dieta z Optimal Fit jeżeli o Kraków chodzi- wszystko smaczne, mało powtórek, przepisy nietuzinkowe ale nieprzekombinowane no i słodkie drugie śniadania, które ja bardzo lubię, efekty co najważniejsze widać, a nie czuje się ani głodna nigdy, ani osłabiona, wręcz przeciwnie, widać, że dieta wpływa na nasz organizm bo sił mam zdecydowanie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie bardzo chwalę jedzenie z pudełek ze strony wygodnadieta.pl. Wszystko jest przygotowywane pode mnie, czyli mam tylko dania bezmięsne. W takim zestawie są posiłki na cały dzień od śniadania po sama kolację, więc de fakto ja już w ciągu dnia nie muszę sobie nic ponadto co mam w paczkach kupować od jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam od miesiąca z cateringu wygodnadieta i już widzę efekty na wadze spadłem 3 kg tak więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie nie mam wielkiego doświadczenia mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie tutaj do nas najlepszy catering dietetyczny z jakim miałam styczność fitandeat - szukajcie czogoś takiego, jest kapitalne! https://fitandeat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaM3924
Bardzo fajną ofertę ma catering OptimalFit, korzystam z ich jedzenia już na prawdę długo i jest ono na prawdę smaczne i zdrowe. Posiłki każdego dnia są inne, bardzo urozmaicone i kolorowe. Produkty na bazie których tworzone są ich ]potrawy są wysokiej jakości, bez sztucznych barwników i konserwantów. Podoba mi się też to że dostarczają jedzenie także mieszkańcom poza Krakowem, bo ja jestem z Wieliczki i tutaj mi dowożą catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję pudełka z Wygodnej Diety (mają swój portal – https://www.wygodnadieta.pl/). Bardzo fajna obsługa, mam kontakt z dietetykiem wiem co jem i w jakich ilościach, nie ma tu przypadku. Porcje są w sam raz żeby się najeść i wystarcza mi taki zestaw na cały dzień spokojnie (jest 5 pełnoprawnych posiłków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchaFLL
Zgadzam się i także polecam wygodną. Wcześniej próbowałam różnych cateringów, ale zawsze było cos co mi nie pasowało... teraz w końcu jestem w 100% usatysfakcjonowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam catering SpokoBox! Próbowałam wiele tego typu firm w Krakowie, ale zawsze czegoś mi brakowało, nie byłam w 100% zadowolona. Odkąd zamawiam spokobox przede wszystkim widzę efekty na wadze ale także lepsze samopoczucie. Posiłki zawsze są na czas, świeże i swietnie przyprawione..(a jestem naprawdę wymagającą osobą) widać, że nie zajmuje sie tym przeciętny laik. Przez ostatnie 2 miesiące nie powtórzył mi sie ani jeden posiłek! Wszystko jest tak zróżnicowane i pyszne!! Polecam tą firmę z całego serca, ceny rownież mają przyjazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnnka88
Ja jestem obecnie na diecie Paleo z Cateringu Pomelo. Rewelacja :) Raz, że wygodnie, bo nie trzeba gotować i tracić czasu, a dwa to posiłki są przepyszne. Polecam :) https://pomelo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z cateringu Optimal Fit! Świetnie dostosowane posiłki, bardzo smaczne przede wszystkim. Ogromnym plusem jest też dostawa do wielu podkrakowskich miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stronę ze zbiorem cateringów, sama znalazłam tam swoją i teraz zamawiam z WygodnaDieta.pl mają świetne opinie, więc też sobie poczytaj, może się zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KilyKit
Ostatnio jadam z happy diet - polecam. Jedzenie smaczne, dobry kontakt, dieta zawsze na dociera - co nie jest tak oczywiste, jakby się wydawało. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym środkiem na zrzucenie zbędnych kilogramó jest zdrowa dieta!!! Polecam plany dietetyczne oraz treningowe z portalu FABRYKA SIŁY. Indywidualne podejście do każdego użytkownika pozwala osiągnąć wymarzone cele. Profesjonalne grono ekspertów pomaga i motywuje do działania. Dodatkowo dieta ułożona jest w taki sposób że nie chodzi się głodnym i jest przyjazna dla portfela. Poniżej link dzięki któremu zyskasz extra dni diety w promocji https://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja myślę o zamówieniu cateringu z Happy Diet. Mają chyba najlepszą ofertę w mieście (wszystkie przejrzałam i porównałam). To nie jest sieciówka, mają własne auta, zapewniają dostawy na czas i przykładają wielką uwagę do jakości jedzenia. Chcę w końcu schudnąć i chyba zdecyduję się na ten catering. Sama nie mam ani czasu ani chęci na gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam od jakiegoś czasu z Optimal Fit i jestem bardzo zadowolona. Super skomponowane posiłki, widać że świeżo przygotowane, codziennie coś innego. W ciągu tygodnia nie powtórzyło się ani jedno danie. Super opcja, dla osób które nie maja czasu lub nie lubią gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula

Te opinie o Optimalfit piszą sobie sami. Nie wierzcie.. Jedzenie przeprawione, niesmaczne i udziwnione. W dodatku drogie i niepewne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na diecie paleo, a mąż na wegetariańskiej i też oboje szukaliśmy jakiegoś kompromisu, więc postanowiliśmy skorzystać z opcji cateringu dietetycznego https://diet4u.pl/. Znaleźliśmy ten a w zasadzie znajoma korzystała z ich usług wcześniej no i nam poleciła, okazało się,  że słusznie. Jak dla mnie gotują smacznie, podoba mi się to, że cały czas nie dają tego samego, że jest różnorodność no i co ważne, dostarczają jedzenie na czas, to jednak duży komfort. Ceny ok, moim zdaniem uczciwe jak na tak dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Witajcie,

Ja w Krakowie przetestowałam już wiele cateringów - przez kilka miesięcy byłam w maczfit https://www.maczfit.pl , ale w miarę upływu czasu zaczęli się pogarszać jakościowo - czyli zwiędnięte sałaty, przesolone dania itd. Potem był optimal http://optimalfit.pl/ ale tak jak tu już ktoś wcześniej napisał jedzenie było takie sobie, raz lepsze, raz słabsze. Teraz od miesiąca przerabiam hedonię https://hedonia-cuisine.pl/ i jak na razie jestem zadowolona i mile zaskoczona tym co serwują. Po raz pierwszy od czasu korzystania z cateringu widziałam w pudełku kawior, ślimaki, steka z tuńczyka czy żabie udka..... Jak utrzymają jakość to na pewno zdobędą bardzo wielu zadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera
Dnia 16.12.2018 o 14:09, Gość anula napisał:

Te opinie o Optimalfit piszą sobie sami. Nie wierzcie.. Jedzenie przeprawione, niesmaczne i udziwnione. W dodatku drogie i niepewne,

Jak ja nie lubie takie narzekania bo drogo, bo nie tak, bo siak. A można było merytorycznie opisać problem i każdy miałby z tego pożytek.Jak idę do sklepu kupić ...enkę a podoba mi się ta, na którą mnie nie stać to nie kupuje. A nie ide do sprzedawczyni i mówie, że drogo i mnie nie stać i lepiej niech mi cene obniży. Przecież można sobie gotować samemu w domu, jeśli ktoś tylko ma czas. Wiadomo, że catering to nie jest opcja dla każdego zarówno pod względem finansowym jak i trybu życia. Ale coś za coś - masz czas gotujesz i oszczędzasz pieniądze, a jeśli nie masz czasu to wydajesz pieniądze by mieć tego czasu więcej. W Krakowie przeszłam przez sporo diet pudełkowych i niemal jestem weteranką w tym temacie. Ja zanim się wyprowadziłam do Wawy przez pół roku zamawiałam Optimal Fit w opcji office. I też mi polecił to ktoś na tym forum. To jest jeden z lepszych cateringów, który po prostu ma dobry stosunek ceny do jakości. Jedzenie jest świeże, jest smaczne, wygląda i nigdy nie miałam problemów ani z dostawą ani z opóźnieniami. Ale jeśli jakiś problem się zdarzy kiedykolwiek podczas zamiawiania jakiejkolwiek usługi to zamiast narzekać na forum zadzwonię i wyjaśnię sytuację z firmą. Przecież płacę za to żeby wszystko było ok, ale tam też pracują ludzie a nie roboty...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

A gdzie nie ma cateringu dietetycznego w Polsce?Praktycznie wszedzie poza tym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzelka
Dnia 20.11.2018 o 12:52, Gość gość napisał:

Ja korzystam od jakiegoś czasu z Optimal Fit i jestem bardzo zadowolona. Super skomponowane posiłki, widać że świeżo przygotowane, codziennie coś innego. W ciągu tygodnia nie powtórzyło się ani jedno danie. Super opcja, dla osób które nie maja czasu lub nie lubią gotować :)

Popieram! Też polecam ten catering bo zeszło mi już 3 kilogramy :) Mam dietkę 1200 kcal jakby ktoś pytał. Dieta ułożona przez prawdziwego dietetyka, bez żadnej ściemy i jakiś szarlatanów co to sie niby znają na "układaniu jadłospisów". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Obrzydlistwo. Optimal fit to tragedia.  Obrzydliwe jedzenie drogo i paskudnie wyglądające. Nie wiem z czego to robią, telefon milczy albo kłamią, że no bez tłuszczu a tu aż śmierdzi olejem. NIe polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena

Nie mogę się zgodzić że optimalfit jest dobry. Bardzo nierówny poziom u nich. Bywa że jedna potrawa jest dobra ale reszta niejadalna. No i bardzo nie punktualna i nie miła obsługa. Raczej nie polecam jest wiele innych o wiele lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkaa

O to dziwne w sumie. Jem z optimalem jakby tak liczyć od pół roku i nigdy nie miałam takich akcji. Ba, jak na jedzenie dietetyczne to narzekac nie mogę na nic bo wszystko smaczne. A mam spore porównanie z innymi cateringami. Kontakt telefoniczny też oceniam dobrze choć fakt, że tylko raz dzwoniłam dopytać o składnik diety bo tak to wszystko było w porządku zawsze i dostawa o czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×