Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łukasz86

Szukam pracy za granica z zakwaterowaniem.

Polecane posty

Gość gość
nie wiem o kogo ci chodzi ale dopiero wlazlam na ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 19.24, oczywiscie, ale dla Marianka to taka suma jakby to bylo sto tysiecy, a to i tak marne pieniadze i nikt nie chce tego robic, nawet za 2.500 jak ja. Egzaminowane po 3 latach nie zaczynaja rozmowy ponizej dwa i pol tysiaca ! I tyle. Koncze temat, bo glupi i tak nie uwierzy a madry wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
nigdzie nie zlagodnialem. To nie ja pisalem o 19:21 i 19:22. nie jestem tutaj aby popisywac sie umiejetnoscia jezyka. po za tym, jestem na polskim forum i pisze po polsku. proste. a ja tobie niczego nie zazdroszcze, bo po prostu znam realia i nikt mi nie powie, ze osoboa zyjaca od 30 lat w de pracuje przez 15 lat jako helferin. gdzie te twoje pokonczone szkoly? po ja pokonczylem szkoly kilka lat po przejezdzie do Nimiec i nigdy jako Helfer nigdzie nie pracowalem. wiec , cos klamiesz ale mi to wisi i powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze ,ludzie dajcie sobie luzik :) w DE nikt nie chce podmywac dooop starcom nie wdzieczna praca kooorewsko i dla nie wielu mieszam tu i nawet jak nie mialam pracy to na to sie nie zdecydowalam bo wiem na co dzien jak to wyglada zarobek nooooo OK choc i to nie wiem co dla jednych znaczy OK a dla drugich nie OK ludzie kochani nikomu nie zazdroszcze niech sobie zarobi to co mu sie nalezy ale wierzcie mi nie kazdy do tej pracy sie nadaje a te 2,500 rozlazi sie w lapach gdy czlowiek tu zyje ,tu sa inne realia ludzie :) prosze was pytajcie ale nie obrazajcie sie wzajemnie bo to bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
ona mowi o 2500 brutto. a wiec. 2500 netto to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL bylam ksiegowa, tru nie dalam rady wiec zarudniulam sie w Altenheimie, pracowalam 20 lat z przerwami na dzieci, pozniej moj pracodawca mi zaplacisl za szkole 3 letnia, ale ja juz to pisalam, czy ty czytac chlopie nie umiesz, czy nie potrafisz ze zrozumieniem ? Literowki robie w niemieckim i polskim, kazdemu sie zdarza, wiec tak sie nie ciesz. Aha to opowiesz gdzie pracujesz i ile zarabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opłaty za mieszkanie sa drogie i utrzymanie samochodu, jak sie popsuje to współczuję.jedzenie nie jest drogie, jak sie samemu pichci albo je w barze szybkiej obsługi, ubrania można tanio kupic na promocjach,ale tez uwazam ze 2000 to nie jest duzo, chyba ze we dwóch się ma po 2000 to sporo, spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spoko, kobieta ma własnie przerwy przez dzieci, ktos musi je odchowac, a faceci raczej wola do pracy chodzic niz zostac w domu z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty czytac umiesz ? Pisalam ze zarabiam 2.500 brutto + Zuschläge. Na reke mam 2000, do tego Weihnachtgeld. No ale ty wiesz lepiej ile ja zarabiam. Rozmowa bezkonstruktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
rozmowa jest zawsze bezkonstruktywna z ludzmi ktorzy klamia. i tyle w temacie. zegnam Panie klamczuszki-koclomuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Marianku Zarabiam 500 na reke, nic nie place za mieszkanie bo sie przespie z dziadkiem w jednym lozku w pracy, tam tez podkradam im z talerzy zeby nie umrzec z glodu. Zadowolony ? To zasniesz w koncu spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian jestem ja
30,lat w de z tego 20 lat pracowalas jako Helferin, rozumiem. A te pierwsze 10 lat robilas co? bo ja skonczylem pierwsza szkole, druga szkole z matura a pozniej studia. nie znam ani jednego Polaka, ktora zyje w de od 20-30 lat i ktory nie bylby od poczatku po jakis sudiach czy szkolach i pracowal nascie lat jako Helfer. Dziwne to wszystko jakies no ale coz,... oj dziecko klamiesz jak z nut. przykro mi. Ja spokojnie spie. O mnie sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian jestem ja
PS watpie szczerze aby taka niedojrzala osoba pracowala ze stracami. mozesz sprzatasz gdzies na czarno. cholera wie. ale pomarzyc dobra rzecz. zycze milego wieczoru. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te pierwsze 10 lat to maz mnie utrzymywal, a pozniej mi zbrzydlo sidzenie w domu. Juz wszystko jasne ? Duzo wypytujesz a sam jakos sie swoja kariera nie chwalisz, tacy jak ty poprzyjezdzali tutaj jak im paszporty w zebach urzad przyniosl, od takich jak ty caly rynek sie rozpieprzyl bo pracowali jak ty za miske ryzu na czarno. Idz dziadek w cholere !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ci wyslac moj dyplom dziadek ? Nie, bo zawalu dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian jestem ja
to takie polskie chwalenie sie prawda :) 10 lat maz cie utrzymywal. jasne, jasne. idz dziecko bo naprawde szkoda mi czasu na pisanie z toba. pisalem: jestem po studiach w Niemczech i napewno nie bede sie ponizal na twoj poziom i opisywal ile zarabiam i gdzie pracuje bo to nie na temat. napisalem swoje a ty dalej bajeruj ludziom jak mozna w de jako pomocnik bez jezyka niemieckiego zarabiac 2000-.3000 tysiace. kto uwierzy to uwierzy. jego pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty skonczyles studia ? No chyba polerowania podlozy plaskich na mopie. Tyle razy c***isalam ze skonczylam 3 letnia szkole pielegniarska, mam Staatliche Prüfung i Examen jako zawodowa pielegniarka, mam prawo pracowac w heimie, szpitalu, przy chorych dzieciach bw szkole, przy Tagestätte, no ale ty debilu oczywiscie wiesz lepiej. Spadaj na drzewo i sie powies z rozpaczy pacholku za 5 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ile masz bez nadgodzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo to pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian jestem ja
nie chodzi o to chamko ile zarabiasz i gdzie poracujesz. chodzi o to, ze ludziom kit wciskasz. O to tutaj chodzi. btw jestes strasznie chamska i opryskliwa. po 30 latach w de zawodu sie nauczylas. szybka jestes :D nie ma co :D i jeszcze raz powtarzam, nie wciskaj ludziom kitu. ktos , kto tutaj przyjedzie bez szkoly i jezyka zarobi 4-6 euro na reke. nic wiecej. jestes taka madra i oblatana a dopiero po 30 latach szkole skonczylas :D dobre, dobre :D rozbawilas mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za nadgodziny wolne dni, wole to niz opodatkowane godziny. Mam teraz 11 nagdidzin, czyli prawie 2 dni, wiec, na nastepny miesiac bede miala 2 dni wiecej wolnego. Pracuje 30 godzin tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie reaguje juz na zaczepki marianka, to jakis przygup zakomplesiony. odpowiadam na konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosch
30 godzin tygodniowo to 75 % , bajki piszesz ze tyle zarabiasz pozatym Heimleitung moze zarobi 2500 brutto na pelen Etat do tego, albo pielegniarka w Szpitalu z kilkuletnim Stazem Ale nie w domu starcow , brednie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja jestem
Marian ale ten temat nie jest o tobie idiotko. ty wciskasz tutaj kit ludziom ze bez zawodu, bez jezyka, bez doswiadczenia zawodowego moga tutaj zarobic dwa albo trzy kola na reke. tak jako heimleitung mozna miec dwa i pol brutto. ale tylko wtedy. ktos kto nie zna jezyka, nie ma fachu, i nie ma zadnego doswadczenia zawodowego nie zarobi wiecej niz 4-5 euro na godzine. i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos kto nie zna jezyka to moze pracowac jako mumia w muzeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam 1900 na pelny etat netto, dochadza dodatki, ludzie czemu wy nie wierzycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz weszlam na temat, luuudzie ogarnijcie sie a szczegolnie ty marian, co cie tak boli po ilu latach kto skonczyl szkole, wazne ze skonczyl i zarabia jak czlowiek, skad te twoje napady wscieklosci na autorke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianem jestem
dalczego mamy ci nie wierzyc, ze zarabiasz 1900 netto? znasz jezyk , masz zawod i pare lat doswiadczenia wiec w czym problem. wy ludzie na serio nie potraficie czytac i pisac ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bycza
Pielegniarka z 20 letnim Stazem moze tyle netto wyciagnac Ale nie Ktos kto Jako promocnik pracowal, proponuje strone gehaltsvergleich.com wpisac Krankenschwester i wtedy wyskoczy ile Gdzie placa w Jakim rejonie od najmniejszej Stawki do najwyzszej i nawet wykresy sa po ilu latach Doswiadczenia Co Mozna miejwiecej zarobic wszystko na temat.wiec nie sugerowac sie najwyzszej stawka bo w nia sa lata doswiadczenia wliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×