Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łukasz86

Szukam pracy za granica z zakwaterowaniem.

Polecane posty

Gość gość
na opieke jezdza kobiety bez szkol, jako sila niewolnicza, za tak zwana miske ryzu i lozko w kanciapie. Praca dzien i noc, placa, jak dobrze trafi, okolo 1000 euro, w domu starcow musieliby zaplacic okolo 4 tysiecy. Czysty zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
jesli dopiero szkole pielegniarska skonczylas towiecej niz 1000 euro - do 1200 netto nie bedziesz miec. bajkopisarko. te czasy rowniez minely, ze sie dostaje jakis tam nachzuschlag itp itd. wielu ludzi nie ma takich dotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ja mieszkam w Niemczech od 30 lat, w zawodzie pracuje od 20, czy tak ciezko ci to przyjac do wiadomosci obrazajacy mnie w kolko chamie ?? Mam na reke 2000 a i to pracuje tylko na 30 godzin tygodniowo, a teraz sie zapluj ze zlosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to malutko masz po tych 30 latach, moj kolega jest zwykłym dostawca pieczywa, jest tu 3 lata i ma tyle samo, zna język dobrze, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak w UK, każdy ma po min.2000-3000 na rękę miesiecznie :D Kokosy za granica sie już dawno temu skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
mieszkasz od 30 lat w de i teraz 3 letnia szkole pielegniarska skonczylas i zarabiasz 2000 na reke...heheee dobre :D juz sama nie wiesz co mowisz dziecino. po 20latach pracy, zeleznie od zawodu jasne ze mozna 2000 na reke zarabiac. Pisalem juz wczesniej. Naucz sie czytac dziecko drogie. Jak ty mieszkasz w de,. to mi przedzej kaktus z d**y wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nachtzuschläge, sonntagszuschläge sie dostaje zawsze, Doucz sie kretynie, otworz lepiej pierwsza lepsza strone z Bewerbungami do pracy w Altesheimach, a nie kafeterie , to mozemy pogadac, jak dla mnie jestes niedouczony przyglup,do tego agresywny cham a z przyglupami nie zwyklam rozmawiac, czesc, bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
wypierdzielaj bajkopisarko. akurat mam mnostwo znajomych pielegniarzy i altenpfleger wiesz :) a ty p********zu, ze od 30 lat w de . jestes a od 20 lat pracujesz w zawodzie a w innym poscie dopiero szkole pielegniarska skonczylas. hahaaa dobre dobre. w wielu Altenheimach zadnych nachzuschlag nie placa. te czasy sie skonczyly. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska inteligencja się tu zleciała, a ja wam powiem jedno czego nie wiecie bo jestescie polakami , w kazdym landzie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w HH, wiec pisze jak tu jest, oczywiscie zalezy to tez czy Seniorenheim jest prywatny, panstwowy, czy koscielny. Najgorzej placa prywatne, ja pracuje w koscielnym, tam sa bardzo dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
ta 2000 brutto masz ale nie netto. I wychodzi 1000-1200 na reke. a bajki to sobie dzieciom idz opowiadaj. Twoje niby 15 letnie doswiadczenie sie nie liczy bo po fac****estes dopiero teraz i zaczynasz z najnizsza Lohngruppe. znalazla sie madrala , ktora bedzie Polakom bajki opowiadac o z******tych zarobkach w de. smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 1300 na reke bez szkoly, exe maja okolo 1000 wiecej, to najlepszy zawod, zabijaja sie o egzaminowane, mozna przebierac wybierac stawiac warunki, bo jest BRAK RAK DO PRACY! Cyz ty Marian masz niedorozwoj umyslowy ze nie dochodzi nic do ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
tak sielanka, smietanka :D tylko coraz mniej ludzi chce pracowac w tych zawodach bo zarobki o d**e potluc. a juz jako helferin wiecej niz 5 euro nie masz. doswiadczenie zawodowe jest liczone dopiero po egzaminie w danym zawodzie. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
tak tak. i dlatego sprowadzaja rumunki i zatrudniaja je za 4 euro. bo sa takie z******te zarobki w tym zawodzie i mozna stawiac warunki. jasne. nioooo...zablyslas. akurat mam bardzo dobrego kolege Niemca, zarabia 1000 na reke a jest egzaminowany i pracuje na caly etat. haha dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sie zle sprzedal, dzisiaj egzaminowany to jest Pan, drza o n iego chuchaja, dmuchaja, zagraza ze odchodzi do inne pracy w heimie od razu dostaje podwyzke, takie sa realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumunki pracuja jako OPIEKUNKI w prywatnych mieszkaniach na czarno, zaden heim nie zatrudni na czarno czlowieku ! Ty wiesz co za to grozi ? to nie budowa, ze przemkniesz nie zauwazony na dach w razie kontroli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mariana wszyscy pracuja na czarno, nawet urzednicy z*********ja na czarno za 4 euro na godzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
tak to chyba twoje realia wyczytane w polksich kolorowych gazetkach lub to co twoje kolezaneczki pracujace w burdelach niemieckich opowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
nie, nie na czarno. normalnie zatrudnione sa w szpitalach i heimach. glupia idotko. 30 lat w de a nie potrafisz odroznic bewerbung od stellenanzeige. ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
otworz lepiej pierwsza lepsza strone z Bewerbungami do pracy w Altesheimach xxx jak juz to stellenanzeigen i nie Altesheim tylko Altenheim. no ale 30 lat w de jestes. jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz moja znajoma jako opiekunka ma 1200 , mówi ze to jej największa pensja, miała juz 3 prywatne domy,nikt jej jeszcze tyle ne płacił, pracowała za 800 e.Znajomy dostał prace ostatnio z 2 letnim doswiadczeniem w de. w transporcie, ma 1900 , premie swiateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
willst du mit mir deutsch schreiben ? bist du sicher ? na dann los, fang an du VolIidiot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako opiekunka ma 1200 a nie jako wyszkolona w Niemczech pielegniarka ! Ludzie odrozniajcie opiekunke od zawodowej wyszkolonej pielegniarki ! Zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Marian
jestem na polskim forum i pisze po polsku. a idiota/idiotka jestes ty. po 30 latach w de ma sie pokonczone szkoly , studia itp a nie pracuje sie jako helferin w altenheimach. wiec wiesz. mi nie zaimponujesz. kolezanka u gory potwierdza tylko to co mowie o zarobkach jako Altenpfleger. a ty sie dalej wyklocaj i popisuj. na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie chodziło o to, wiem jaka jest różnica miedzy opiekunka a pielęgniarką i na czarno i na biało,tylko podałem przykładowe zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego go obrażasz po niemiecku,uwazaj bo znajdzie się ktos kto zna lepiej od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianek, konia juz zwaliles ? Bo jakos zlagodniales, wiec widzisz jak to jest ? Jestes przegrancem, mieszkasz od 1989 roku a z**********z jako Sklave za 5 euro brutto i szlag cie trafia ze ktos skonczyl szkoly, awansowal i zarabia 2000 tysiace netto euro. moze opowiesz nam o swoich zarobkach bo 2000 tysiace jest dla ciebie niebotyczna suma co ? Niewyobtazalna !!! Opowiadaj, najlepiej po niemiecku, ja zrobie sobie drinka i poslucham :) Wiec ile zarabiasz i gdzie pracujesz na bialo za te 5 euro ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja słabo znam niemiecki i chętnie się podszkole, więc piszcie, uważam ze to świetny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielegniarka z kursem 6 miechow 1600 do 1800 z szkola 3 lata 2,400 do 2,900 das was ! i jaj sobie nie robcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie obraza ustawicznie po polsku, wiec gdzie wtedy bylas ? Jakos ci nie przeszkadzalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×