Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polllla

Bezdomna kobieta w ciązy

Polecane posty

Gość polllla

Mam znajoma , która od dwoch lat jest osoba bezdomna. Byla na terapi alkoholowej. po terapi nie pila 3 msc , kiedy zapila matka wyrzucila ja na ulice.Przygarnelam ja do siebie bo moja mama pojechala za granice do pracy.Po krotkim czasie okazało sie ze dziewczyna jest w ciązy!!!moja matka wraca 21 maja , kiedy dowie sie ze jest w ciazy nie pozwoli jej tu zostac.Facet tej dziewczyny jest zonaty i nie przyznaje sie do dziecka.Nie wiem jak moge jej pomoc.Gdzie sie uda? ona nie pracuje i nie ma pieniedzy , ja tez nie potrafie pomoc jej finansowo.Martwie sie o nia.Co ona moze teraz zrobic.Do swojej matki nie pojdzie bo tam nie ma warunkow tym bardziej w ciazy.Zostala sama i nie wiem jak pommoc gdzie pojsc zeby ktos jej pomogl.Pozdrawiam i prosze o pomoc dla niej.Mloda sliczna dziewczyna , naprawde żal mi jej ze nie potrafie jej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Dom samotnej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllla
Dom samotnej matki? A jak to zalatwic co zrobic woglole czy ja tam przyjma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są bardzo sztywne wymagania, zero alkoholu i to sytuacja na kilka miesiecy, kiedy matka ma znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli okaże sie ze jest bezdomna w ciazy to tak. Zorientuj sie w opiece społecznej. Oni podpowiedzą co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllla
Jest kobieta bezdomna i jest w ciazy i to mam isc z nia do opieki? Z tego co slyszalam to trudno sie tam dostac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ośrodek interwencji kryzysowej, oni poszukają wolnego miejsca, pouczą o co dziewczyna może się starać, zasiłki, mieszkanie socjalne, alimenty itd. Jak dalej będzie pić po porodzie, to zabiorą jej dzieciaka i wyrzucą na ulicę. Musi być zdeterminowana by wyjść z tej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Werka napisał:

Ośrodek interwencji kryzysowej, oni poszukają wolnego miejsca, pouczą o co dziewczyna może się starać, zasiłki, mieszkanie socjalne, alimenty itd. Jak dalej będzie pić po porodzie, to zabiorą jej dzieciaka i wyrzucą na ulicę. Musi być zdeterminowana by wyjść z tej sytuacji. 

Dlugo musialaby byc w tej ciazy. Juz piaty rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

Pozbądź się jej póki możesz, bo możesz mieć nieproszonego lokatora na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×