Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samodzielne mamy z podbeskidzia

Polecane posty

Gość gość

Witam czy zaglądają tutaj takie osoby ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zaglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i widzę że mają dużo do powiedzenie :) ja prawie 40 latka z 10 letnim dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja prawie 42 latka z dwójką synów 17 i 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż mogę napisać...jestem samodzielną mamą, bo los tak chciał, radzę sobie ale potrzebuję miłości, szukałam ale...nikt nie chce być z kobieta z dziećmi , chcą się spotykać, seksić ale już związek ich nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychylam się do tego :) co napisała koleżanka powyżej :) trzeba sobie dawać rade samej bo prawdziwi faceci dawno już wymarli jak dinozaury :) osób takich jak my jest wiele i miło było by popisać z kimś podobnym do siebie , podzielić się radościami i problemami chociaż w taki sposób kiedyś może nawet zorganizować spotkanie :) wiem że wiele tutaj osób którym zależy tylko na niszczeniu takich tematów ale może tym razem się uda pozdrowienia dla Was i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i temat ucichł , czyli nie ma tutaj takich mam ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" bo prawdziwi faceci dawno już wymarli jak dinozaury usmiech.gif" Prawdziwi faceci NIGDY nie chcieli używać używanych towarów. Dlatego dziewice były w cenie u prawdziwych facetów. W przeciwieństwie do dinozaurów, które ponoć głównie żywiły się padlinami -> taki odpowiednik towarów lekko przeterminowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×