Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

eks kobieta mojego meza

Polecane posty

Gość gość
Taaaaa dziecko niegrzeczne bo tatus wtedy kiedy mial wychowywac dymal niunie a teraz chce zeby wszyscy szanowali niunie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Najfajniej im dalej od dzieciaka tym lepiej ale jak taki dzieciak skopie potem partnerkę albo wpieprzy się w g***o w życiu to każdy winien tylko nie tatuś.Tatuś aja bo przecież on płacił aliemty nieważne że nie wie do jakiej klasy chodzi jego dziecko.jakich ma kolegów,koleżanki,towarzystwo,czym się zajmuje bo od tego jest wół który pół dołoży do utrzymania i dziecko musi wychować.No to macie teraz skutek takiego wychowania i co do dziecka pretensje??? Xxxxxxxxxx Surerujesz ze dzieciak wychowuje sie bez ojca to moze? Czy mi sie wydaje czy go bronisz?? W jakim swiecie zyjesz?z praktyki wiem ze duzy wplyw na zachowanie dziecka ma matka i czesto ta matka pozdega dziecko byle by tylko wyjsc na swoje.spotykam sir w pracy z roznymi dziecmi ale z takim dzieki bogu nie.dziecko jest dzieckiem ale nie ma prawa sie tak zachowywac nigdy przenigdy.a jesli chodzi o ojca to inna sprawa przeciez on dziecka nie bedzie wychowywac na codzien bo musialby z eks zamieszkac a tak sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zachwanie jest karygodne tymbardziej ze dzieciak ile ma lat? Ja jestem po rozwodzie moj ekd ma nowa rodzine mieszka daleko i nie karze mu co weekend przyjezdzac na odwiedziny bo rozumirm ze to daleko a corka to rowniez rozumie ale jak tylko mozebierze ja na weekend wakacje ferie i nigdy bym dziecku na takie zachowanie nie pozwolila bo potrafir zrozumiec ze ulozyl sobie zycie bo poprostu ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie odpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos pisze komentare ktore nie sa takie jak by ci sie podobaly to ktos dziecka niebroni to sam sobie odpisuje ....? Łoł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie karze bronic ci dziecka. Ty bronisz faceta ktory sam nie potrafi zalatwiac spraw. Musisz wytrzasac sie na forum za niego. Gratuluje meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi wcale o bronienie dziecka ale popatrz choćby na ten temat ex żona mojego........Temat mógłby brzmieć inaczej dlaczego mój eks nie chce się zająć dzieckiem. Pewne zachowania są skutkiem czegoś i z jakiej racji bronicie jednego z rodziców? Agresja nie wynika z niczego ja się pytam gdzie w tym wszystkim jest tatuś??? Stoi sobie z boku i patrzy jak dziecko kopie,bije......:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia wyssana z palca. Rownie dobrze ktos moze napisac ze nowa zona znecala sie nad dzieckiem .bila.krzyczala.wystawiala na mroz na balkon i co wtedy? A no to ze i tak dziecko byloby winne. Zalosne jest to ze baby tlumaczaja chlopow niedojdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duma rozpiera gwiazdy ze tatus swiata nie widzi poza nowym dzieckiem,bawi sie ,bajki na dobranoc czyta...a dziecko z pierwszego zwiazku odstawil na boczny tor bo mu zona suszy lepek ze ma nowa rodzine i ma sie spotykac wtedyi wtedy. Swiat schodzi na psy a panowie nie sa panami tylko kalesonami. Mysle ze jakby niedaj boze znudzilo mu sie i poszedl w dluga to te gwiazdy slowa nie powiedza ze byly nie ma czasu na spotkania z dzieckiem. A co do konsekwencji rozwodu to wypadaloby zeby tatus tez myslal glowa a nie glowka zanim sie rozwiedzie. Ale co tam..nowa zona bedzie walczyla o jego dobre imie ,bedzie zachwalala pod niebiosa jaki to z niego cudowny tatus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezsterowe wychowanie dzieci .....:/a potem bandziory po ulicach chodza......Kochane nie ten temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na temat bo tyczy sie tatusia a przeciez tatus jest boski! Trzeba trzymac sie tematu zeby pouzywac sobie na bylych. Pan mogl pomyslec zanim sie rozwiodl ,nie byloby problemu ani z byla ani z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flixonase
Nie na temat bo tyczy sie tatusia a przeciez tatus jest boski! Trzeba trzymac sie tematu zeby pouzywac sobie na bylych. Pan mogl pomyslec zanim sie rozwiodl ,nie byloby problemu ani z byla ani z dzieckiem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx temat jest o wychowawaniu dziecka przez next nie przez tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie mozecie miec mnie za bura suke mnie o zwisa alle.... dziecka dalej nie wezme bo mam je w d***e jak sie okazało..... tydzień temu dostaliśmy wyniki DNA .... i jak okazało sie wyszło ze dziecko nie jest mojego mężą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś plaga! wszystkie dzieci waszych facetów po DNA okazują się dziećmi kogoś innego - pobożne życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci chodzi pewnie zaplacilas za falszywe badania i dziecku ojca odebralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co będzie jak się wyda że sfałszowałaś te badania? przecież i tak się wyda, bo zawsze można je powtórzyć tym razem bez twojego udziału. wy dostaliście wyniki? a kto pobierał i dostarczał materiał do badania? no i czyj tak naprawdę był ten materiał, bo na pewno nie jego dziecka. o czym ty wiesz doskonale szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz byl z dzieckiem i z eks i jego eks sie zgodzila a bylo to sadownie wiec nic nie sfalszowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zadna szmata nie jestem jest nia eks ktora wrobila go w nie swoje dziecko niech lafirynda szuka teraz tatusia dziecka bo nam to ogolnie zwisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań kłamać oszustko. Na sądowe zaprzeczenie ojcostwa jest termin 6 miesięcy od urodzenia dziecka i po tym czasie już tylko prokurator może zając się sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadowne badania dna mozna zrobic zawsze ale potrzebna byla zgoda eks.zgodzila sie i nie widziala w tym nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdyby mlody nie poszedl do szpitala i niepotrzebowal by krwi( i dzieci bogu nie trzeba bylo) to maz nigdy nie dowiedzial by sie! Sam lekarz powiedzial ze nie pasuje krew i inna ona grupe krwi podala i inna wyszla w badaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna grupa krwi to nie jednoznaczny powód,ze dziecko nie jest nasze! DNA to też inne parametry,zwłaszcza inne. Ja mam grupę A,mąż O a dziecko jeszcze inną.I co?nie moje i męża jest dziecko?Grupę krwi np po przodkach można odziedziczyc i mieć inną niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam nieśmiało zauważyć
że rok ma 365 dni!!!!!!!! (za wyjątkiem roku przestępnego) :O więc przestańcie na okrągło pisać, że ktoś się będzie dzieckiem zajmował 366 dni w roku! Eks, next bez różnicy - każda tępa dzida, tak zajęta przez całe życie łapaniem portek, że nawet kalendarza zapomniała się nauczyć :O A miesiące umiecie wymienić? A pory roku? A dni tygodnia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie czepiacie sadowne badania dna eks sie zgodzila i wyszlo jak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co tu piszesz skoro "eks się zgodziła i wyszło jak wyszło"? Rozumiesz,że grupa krwi to nie to samo co koreślenie DNA? Prowo 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* określenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu laski nie wyklucajcie sie.ja gratuluje odwagi ja bym nie odwazyla.lepiej wiedziec czy placi sie na swoje czy nie swoje dziecko a komentarz typu odebralas ojca dziecku jest nie na miejscu bo jak mozna odebrac dziecku ojca skoro nim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe uwielbiam takie tematy.eks powinny sie odizolowac w tedy bylby spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to nie było jego dziecko, ex by się na badania nie zgodziła. Grupa krwi o niczym nie świadczy. Ściema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kombinacje fenotypów rodziców Fenotyp dziecka Fenotyp matki x fenotyp domniemanego ojca O A B AB 0 x 0 brak wykluczenie wykluczenie wykluczenie 0 x A brak brak wykluczenie wykluczenie 0 x B brak wykluczenie brak wykluczenie 0 x AB wykluczenie brak brak wykluczenie A x A brak brak wykluczenie wyklucznie A x B brak brak brak brak A x AB wykluczenie brak brak brak B x B brak wykluczenie brak wykluczenie B x AB wykluczenie brak brak brak AB x AB wykluczenie brak brak brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×