Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego się mówi że na pierwsze dziecko jest za późno

Polecane posty

Gość gość
nie wyobrazam sobie rodzic dzieci po 30-tce. tragedia tak sobie zycie rozplanowac, ze majac 40lat uzerac sie z 10-latkami. Jamajac 40 lat bede sobie sama z mezem na wczasy jezdzic, na nowo zycie zaczniemy a te mundre co rodza po 30-tce beda sie szamotac z wszelkimi buntami nastolatów. gratuluje wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, te co rodza 1 dziecko po 30 zdazyly ogarnac tej pory studia, zdobyc fajna prace i ugruntowac w niej pozycje, a nie rodzic dzieciaka zaraz po podstawówce, bo to zdrowo :P hello, mamy XXI wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12gosc
No właśnie ja mam 2 małych dzieci ( nie są to żadne bliźniaki), a mam dopiero 25 lat więc jak nadejdzie moja 40 stka to będę miała dorosłe dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Koleżanka mojej teściowej ma 7 dzieci,ostatnie urodziła przed 50 tką. Wszystkie zdrowe." To dzięki Bogu bo gdyby któreś urodziło sie chore to ludzie by ją zlinczowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 51 a co w wieku 15 lat rodziłaś?? Patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dziecko po 300 taaa,,,i wtedy pierwsza klasa a mam już po 40-tce, a ine mamuśki np. 28-30 lat, dziecko 20 a mamusia po 50 - Fajnie? Nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie wy chyba oczami wyobraźni widzicie matki 40 lenie jako stare zaniedbane babcie a weźcie popatrzcie np.na Korzuchowską ona ma 43 lata i co wygląda jakby się słaniała ze starości na nogach ? Super wygląda super kondycję ma a w pierwszej ciąży jest :D A Małgorzata Lewińska lat 43 też dopiero co bliźniaki urodziła i co super wygląda już nie wspomnę o Dowbor albo Skrzyneckiej . Bardzo fajne zadbane kobiety którym tak po prostu wypadło i co mają się zabić bo są za stare? Ludzie opanujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 gość, zazdroszczę Też chciałam mieć tak wcześnie dzieci, bo nie myślę o tym co teraz, ale także o przyszłości, marzyło mi się mieć np. 42 lata i 20 letnie dziecko :) Zaczęłam się starać w wieku 22 lat, nie ma to nic wspólnego z brakiem aspiracji, jednocześnie pracowałam i studiowałam prawo, ale los zadecydował za nas - niepłodność) urodziłam w wieku 27 lat i dla mnie to już nie wcześnie, z drugim chcę się wyrobić do 30, nie wyobrażam sobie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja myślę np. o Korzychowskiej i podoba mi się układ z "Rodzinki", że ma prawie dorosłego syna, a ciągle jest "na chodzie" i laska, a nie, że ma dopiero rodzić a do pierwszej klasy prowadzić w wieku 50 lat, 50 to dobry wiek na wnuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wypadło, albo wcześniej kobieta nie mogła, nie miał partnera, to ok, sama próbowałbym do końca, ale ja mówię o świadomym macierzyństwie grubo p o 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 12:01:04 Ile masz teraz lat? Ja mam 28 i sory, ale nie chciałbym żeby moja mama miała teraz 71 lat...Moja mam jest ode mnie strasza o 29 lat i to dużo, ale nie raz byłyśmy razem na imprezie, wyjeździe, mogłam z nią pogadać o ciąży, problemach z facetami, itp... A gdyby ona była po 70?!!!! To o czym miałybyśmy rozmawiać ?O nietrzymaniu moczu...No chyba, że ja po dzikim seksie a ona z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hally Berry w drugą ciążę zaszła w wieku 46 lat . Też pięknie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO I CO Z TEGO, ŻE PIEKNIE. Ciąza to nie zabieg kosmetyczny tylko stan przygotowujący na przyjście dziecka na świat i jego wychowanie. Matko za nic nie chciałabym w tej chwili (30 l)mieć matki 76 letniej, chyba żartujecie, o ile by żyła. Zresztą co ty o celebrytach piszesz, one nie mają kłopotu za co wychowają, wykształcą dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu zarobki mają do rzeczy? 40 latki już myślisz na emeryturze siedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny które zachodzą w ciążę młode bez szkoły żadnego wykształcenia jak wychowają dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie młode matki, bez wykształcenia to margines społeczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie wyobrazam sobie rodzic dzieci po 30-tce. tragedia tak sobie zycie rozplanowac, ze majac 40lat uzerac sie z 10-latkami. Jamajac 40 lat bede sobie sama z mezem na wczasy jezdzic, na nowo zycie zaczniemy a te mundre co rodza po 30-tce beda sie szamotac z wszelkimi buntami nastolatów. gratuluje wyboru jezyk.gif" Ja za to nie wyobrażam sobie najlepszych lat spędzić w pieluchach .Młodość mamy tylko jedną i lepiej wykorzystać ja na naukę , podrożę i poznawanie ciekawych ludzi. I naprawde wolałabym w wieku 40 paru lat zostać matka niz babcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 59 podpisuję się pod tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam dzieci w wieku 34 i 36 lat. Mam dwójkę wspaniałych dzieciaków, dają duzo radości. Maja obecnie 3 lata synek i rok córeczka. Ciesze się, że je mam. Bawię się z nimi, tarzam po dywanie. Ale prawda jest taka że sił mam juz coraz mniej i czwarty rok nieprzespanych nocy daje mi się bardzo we znaki. Przy drugim porodzie prawie zeszłam z tego siwata, musiałam miec miesiąc po prodzie operacje ratująca życie to też mi sił nie dodało. I jak ma byc szczera to stwierdzam, że dzieci lepiej miec przed 30-tką. Sił mam dużo mniej iczasem jak juz przejdzie cała procedura wieczorna (kąpanie, karmienie, ubieranie) i pójda spać to na nic juz sił nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka 44
Urodziłam corke w wieku 31 lat ,moja rownolatka kolezanka ,jest juz babcia bo ona szybko zaciażyła, teraz patrzy na mnie z zazdroscia.A ja sie czuje jak młoda matka anie jak ona babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka 44
Urodziłam corke w wieku 31 lat ,moja rownolatka kolezanka ,jest juz babcia bo ona szybko zaciażyła, teraz patrzy na mnie z zazdroscia.A ja sie czuje jak młoda matka anie jak ona babcia. Zapomniałam dodać że corka ma teraz 13 lat a syn kolezanki jakos 26 lat.Ja nawet na swoj wiek to nie wygladam ,a ona ma już zęby państwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, a jak będziesz mieć te czterdzieści kilka lat i dzieci już dorosłe, to wcale nie będziesz szczęśliwa, że masz "chatę wolną", tylko będziesz marudzić, że dzieci już się wyprowadziły :D. Mam w rodzinie taką sytuację, że dwójkę pierwszych dzieci mięli wcześnie (dziewczyna miała dwadzieścia kilka lat jak urodziła pierwsze) a potem jeszcze sobie machnęli trzecie tak 12 lat po pierworodnym. I teraz się bardzo cieszą, bo chłopaki starsze wyjechali na studia, ale młody został i nie czują się tak bardzo sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak gość wyżej co racja to racja znam to z autopsji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana!Nie przejmuj się tymi co tak gadają ;)Moja mama urodziła mojego brata czyli pierwsze dziecko w wieku 34 lat,a 3 lata później mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Dowbor też zdaje się późno urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś wspaniałego macierzyństwo po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to stara baba w ciazy bez wyksztalcenia.Naszczescie rzadko sie zdarza by stara babinka wpadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazu widac ze wiekszosc tu komentujacych to takie co mialy/maja problemy z plodnoscia albo wpadly na stare lata i na haslo "mloda mama" ogarnia ich nienawisc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam bardzo młodą mamą i teraz jestem mamą 30 letnią, nie polecam wczesnego macierzyństwa, pomijając kwestie wyszalenia się czy wykształcenia ale przede wszystkim brak mądrości życiowej, właściwych priorytetów itd, napiszcie ile znacie młodych matek karmiących piersią swoje dzieci? To zazwyczaj starsze matki, wykształcone karmią piersią a młode dają mm albo karmią 4 miesięczne dzieci krowim, później tona danonków, kubusiów, parówek itd. brak warzyw w diecie tylko gotowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuję się pod tym co wyżej napisano...ja zostałam po raz trzeci matką bardzo późno..jak na narazie nie brakuję mi energii i nie czuję się jak babcia...jak patrzę na młode matki ( nie wszystkie,ale większość) ..to nie karmią piersią...za mało cierpliwości, jedzenie....parówki , byle jakie napoje, tony słodyczy i tv ..nie widzą nic złego w pizzy, frytkach a nawet zupach chińskich Ja teraz czytam dokładnie składy za nim cokolwiek kupię...I od moich koleżanek , które już wypatrują wnuków..otrzymałam miano " nawiedzona mamusia"...staram się zachować umiar, ale eliminuję jak tylko mogę syf w jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×