Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozyczkap

podejrzewam ze maz mnie zdradza jak zdobyc na to dowody???

Polecane posty

Gość rozyczkap
wiecie co, zaraz przeszukam mu kieszenie wszystkie w kurtkach i marynarkach, moze cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kup dyktafon i schowaj w jego samochodzie ustawiony tak aby nagrał rozmowę bo na pewnorano dzwoni ,lub schowaj tam gdzie może rozmawiać przez telefon.Ustaw nawet w domu a sama wyjdz na zakupy .Ja jak d**ek zasnoł wyciagnełam telefon ,wyszłam z sypialni i spisałam z 6 telefonów trzeci okazał się trafiony.Znajomej mąż powiedział że ma kochankę ale to oczywiście jej wina ,wzieła dedektywa i miała super dowody ,rozwód z jego winy i alimenty na nią załatwiła zdradzacza na cacy.Nie daj sie bo jak pilnuje telefonu to na bank jest jakaś lafirynda,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:12 Naiwna jesteś. Zdziwiłabyś się jak potrafią łgać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie czesto zdarza no sporo moznadac no na spokojnie :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkap
przeszukalam te marynarki ktore nosil ostatnio i nic tam nie znalazlam w kieszeniach, widocznie wszystko wyrzuca, poza jednym rachunkiem a data 6 maja, w jakims sklepie spozywczym ale chyba nigdzie w naszej okolicy, bo nie kojarze nawet nazwy ulicy, kupowal merci i czteropak piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkap
najdziwniejsze jest to, ze on piwa nie pije za bardzo, zawsze mowi ze mu smierdzi i woli sie napic wina czy nawet wodki, od czasu do czasu sie napije ale to od wielkiego dzwonu. ale co, kochance by piwo kupowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwo nie, ale merci juz tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkap
no ale po co w takim razie mu to piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za ulica? pewnie raczej osiedlowa skoro nie znasz? Maz jezdzi autem do pracy? jesli tak to podjedz tam po godzinach jego pracy i zobacz czy auto nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z mezem 10 lat,nie zdradzil mnie jeszcze:)przynajmniej nic mi o tym niewiadomo ani nigdy nic niepokojacego nie dostrzeglam w jego zachowaniu.Ale ubezpieczam sie przed takim wypadkiem. np:Zmienialismy nr.komorek i zalozylam mezowi konto w necie na jego numer,o ktorym nic nie wie.I jamam tylko dostep.w razie czego wiem gdzie dzwonil,z kim smsowal,o ktorej i co i jak. a tak to mam wiecej takich niespodzianek na niego,tak w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kochanka lubi piwo a maz nie chce wyjsc na niemeskiego i tez z nia pije? ja np lubie czasem wypic sobie piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkap
tak jezdzi autem do pracy wlasnie sprawdzam jaka to ulica to jest w ogole nie po drodze od naszego domu do jego pracy, jakas mala uliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz w internecie ta ulice,wpisz w g.oo.g le ma ps albo stre.et view

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie urzadzenie ok 500zl zl wkladasz w nie karte sim podlaczasz do kompa i masz wszystkie wiadomosci i numery ktore wyslal lub odebral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz przejzec jego znajomych na fb??moze bedzie tam jakas laska,ktorej kompletnie nie znasz,albo wyda ci sie podejzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkap
on ma w znajomych duzo osob ktorych nie znam, to sa jego koledzy z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochasz go czy raczej chcesz sie rozwiesc z korzyscia dla siebie i nareszcie pojawila sie taka szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracy90
@rozyczkap, chcesz mieć niezbite dowody? Zatrudnij firmę http://szefpatrzy.pl/m/pl, wystarczy na miesiąc (koszt 90zł). Dzięki nim widziałam każdy ******* komputerze mojego byłego. Poszło jak z płatka, nawet się gościu nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
któraś z was wspominała o detektywie - z własnego otoczenia mam przykład i wiem,że to chyba najlepsza opcja. Kolezanka korzystała tutaj - www.lider-ochrona.pl/detektywistyka.php udało się znaleźć dowody zdrady i to o wiele szybciej niż myślała. Także wydaje mi się, że można by o taka pomoc się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglos sie do radcy prawnego i do detektywa... Zdradza Cie i musi za to zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestuj pare zlotych i walnij mu szpiega w telefonie. Bedziesz miala smsy i mozna sluchac rozmow na zywo... ja mysle, ze dowody beda nie do podwazenia pozniej w sadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam prowokacja i to taka... gorszego sortu. Wiem bo ja tez czesto zakladam prowokacje , jestem w tym ekspertka. Na zachete 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie zachowania dość podejrzane. Momentami wręcz klasyczne np. trzymanie non stop telefonu przy sobie. Mimo to -nawet jeśli twój mąż cię nie zdradza to wasz związek jest w słabej kondycji. Wygląda na to, że żyjecie obok siebie, a nie ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesli tu zagladasz napisz jak tam sytuacja u Ciebie, bo sie wciagnelam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaL
Moim zdaniem nie powinnaś sie poddawać. Wykryj zdradę i w ten sposób będziesz miała już na to jakieś dowody. Nie znam jakiś konkretnych sposobów na to jak je zdobyć ale ja kontrolowałam swoje dziecko przez http://spyecler.pl/ , może Ty też spróbuj użyć tej aplikacji i w ten sposób rozwiać wszelkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×