Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eryka90

Blue Education Szkoła Policealna

Polecane posty

Gość markonia
W Warszawie bardzo fajna atmosfera, POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się i dostałam bon o wartości 50 zł. Za przyprowadzoną koleżankę, również dostałam bon o wartości 50 zł. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na umowę Podpisujac pokażcie ja prawnikowi Wycofać się z niej po ludzku nie ma możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120956
z całego serca polecam tą szkołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789123
polecam blue education we Wrocławiu, teraz mają fajne promocje i super dużo kierunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mogę z czystym sumieniem polecić tą szkołę w Rzeszowie. Jestem osobą ciągle narzekającą na wszystko jednak tam to całkiem co innego. Czego nie ogarniesz robią to za Ciebie babki w sekretariacie lub nauczyciele, minimum chęci a reszta CI pomoże. Chcesz mieć zawód lekką ręką? ja chciałem i mam, a ty rób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, chodzi tylko o pieniądze. Słuchacz się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślisz że pójdziesz do szkoły i że płacisz nic nie będziesz musiał robić to lepiej nigdzie się nie zapisuj. Polecam szkołę, do której uczęszczam od roku, wszystko na czas, zorganizowane, w razie czego to zawsze mogę liczyć na pomoc, czy to wykładowców, czy pań z sekretariatu. Miła atmosfera i czegoś się w końcu mogę nauczyć nie to co Cosinus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry6969
dziś zapisałam, się do szkoły z polecenia i moja koleżanka dostała bon na zakapy za 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoola08
Ja zapisałam się do Blue education na kosmetykę, rozważałam też i cosinusa, ale tego co się orientowałam tam pracuje się na bardzo słabych produktach jakościowych natomiast w blue są trochę lepsze i szkoła też jest bezpłątna jedynie za sesje 100 zł się płąci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matii22989
Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zapisałam się do Blue w Krakowie na Technika Administracji, szkołę poleciła mi koleżanka. Obsługa miła i dostałam zniżkę do Aqua Parku...zapowiada się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam ostatnio najlepszej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku technik rachunkowości, po przeczytaniu opini na wielu forach najwięcej pozytywnych przeczytałam właśnie o Blue! Ide dziś sie zapisać mają w Rz super promocje, przy zapisie na kierunki kurs języka angielskiego za darmo megaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem słuchaczem w Blue w Rzeszowie na 3 semestrze Technik rachunkowości i z czystym sumieniem mogę polecić. Kadra nauczycieli to profesjonalistki, potrafiący pomóc i nauczyć ostatniego cymbała (za przeproszeniem), wszystko można załatwić i dogadać się z paniami w sekretariacie, cud malina nie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagda90
Ja jestem zapisana na technik usług kosmetycznych i sobie chwale jestem na drugim semestrze fajni nauczyciele dużo zajęć praktycznych - osobiscie polecam ale nie wiem jak w innych szkołach zapisałam się przez z znajomą która dostała dzięki mnie bon na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam nic nie powiem złego na tą szkołe.... z taką leniwą osoba jak ja, która wiecznie ma czas to ja się dziwie że jeszcze jestem w tej szkole i mnie nie wyrzucili, a wrecz odwrotnie bo ciągle i nauczyciele i panie z sekretariatu mnie motywuja i do nauli i do chodzenia na zajęcia. SUPER szkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na administracji w Rzeszowie, za nami pierwsze zajęcia wszystko super zorganizowane, dograne. Przejrzyście wytłumaczone krok po kroku jak będzie wyglądał organizacyjnie cały rok szkolny. A pierwsze zajęcia? Super prowadzący oraz ludzie! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova Rzeszów
Szukasz Szkoły ??? Dołącz do Nas!!! Rekrutacja na Jesień 2017 już rozpoczęta !!! Zapisz się już dziś i odbieraj nagrody ! Zapraszamy serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne w Rzeszowie !!!! Nasza Szkoła może pochwalić się szeroką ofertą kierunków, jak również kursów krótkich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do dokonania zapisu poprzez stronę internetową: http://www.nova.edu.pl bądź bezpośrednio w Sekretariacie przy ul. Kolejowej 1 w Rzeszowie (Center Park, II piętro). W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 796 998 004 lub mailowy rzeszow@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do szkoły Blue w Rzeszowie na administracje. Mała grupa, profesjonalni wykładowcy, posiadający ogrom wiedzy, ogólnie praktycy którzy wiedzą czego uczą, a poza tym Panie w sekretariacie super babki, konie można z nimi krasc :D pomogą, doradzą, nękają jak trzeba :P żeby przyjśc na zajęcia :P ogólnie ja polecam taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucze sie w LO w Rzeszowie w Blue i złego słowa nie moge powiedzieć. Wkładowcy, nauka i poziom bardzo ok, sekretariat i dyrektor tym bardziej, nieraz nękają człowieka ale w pozytywnym sensie :D żeby chodził na zajęcia bo za chwile egzaminy :P ael wiecie jak jest :) ogolnie super ludzie, atmosfera i profesjonalna kadra :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecacie kierunek technik bhp w Blue Education w Lublinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłem na BHP ale w Cosinusie. chcesz wiedzieć coś konkretnego? jakie miasto CIę interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do LO w rzeszowie do blue education. Bardzo fajna szkola, fajni ludzie w grupie, nauczyciele tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałam do szkoły na technika usług kosmetycznych. Dużo się uczę, jest fajnie bo jest dużo zajęć praktycznych. Pani kótra nas uczy prowadzi własny salon kosmetyczny, dlatego w dużym stopniu przybliża nam pracę kosmetyczki. Polecam tą szkołę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakusia18
Polecam szkołę BLUE Education oddział w Warszawie. Bardzo sympatyczna atmosfera, profesjonalna kadra pedagogiczna i kompetentne Panie w sekretariacie. Uczę się na kierunku Technik Administracji, obecnie II semestr i mam zamiar skończyć ten kierunek za 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2140
Polecam Blue Education we Wrocławiu, maja w ofercie sporo interesujących kierunków, ja wybrałam akurat Technika Logistyka. Panie w sekretariacie bardzo miłe i pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od roku uczęszczam do Blue Education w Krakowie. Zapisałam się na kierunek technik usług kosmetycznych i nie żałuję. Bardzo interesujące zajęcia, dużo zajęć praktycznych. Nauczyciele są w porządku. Bardzo sobie chwalę i polecam każdemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałem się do szkoły na technika informatyka. Chodzę do szkoły za darmo i zaocznie, więc mogę w tym czasie pracować, no dodatek ten kierunek jest za darmo. Wcześniej pracowałem tam jako ulotkowicz. Spodobała mi się atmosfera i kadra, więc postanowiłem poszerzyć swoje kompetencje. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szkole blue w rzeszowie. Zapisałem się na fotografa. Jest duzo praktyki co mi sie bardzo podoba i nauczyciele wykwalifikowani. A zajecia sa w jednym miejscu w centrum rzeszowa, wiec nie trzeba jezdzic po calym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaxx1x1
Ja uważam, że szkoła Blue Education jest jedną z najlepszych na rynku w tym momencie. Zrobiłam dwa kursy i nie żałuję wydanych pieniędzy. Zdobyłam potrzebną wiedzę, zajęcia były świetnie prowadzone i mogę polecić ją każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×