Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eryka90

Blue Education Szkoła Policealna

Polecane posty

Gość Blue Education Wrocław
Nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz zdobyć zawód technika już w rok! CZESNE i WPISOWE 0 zł. Polecamy kierunki: administracja, BHP, Florysta, informatyka, kosmetyka i wiele innych . U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do Blue Education ul Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 , mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście są jeszcze normalne szkoły, gdzie nie ma żadnych opłat i haczyków w skomplikowanych umowach. Mówię tu np o cosinusie. Szkoła jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie - wybierajcie szkoły które są sprawdzone, nie mają opłat i mają stosunkowo dobre opinie. To chyba nie problem rozeznać się w necie co piszą o szkołach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka33555
Hej! W Blue się trochę pozmieniało, ja tam jestem zadowolona. Chodzę na kosmetykę i zajęcia praktyczne są bardzo fajne, teoria wiadomo nudna, ale da się przeżyć :) Ja osobiście polecam, bo panie w Katowicach nawet mi pomogły załatwić praktyki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczeń szkoły
Gorąco polecam tą szkołę, jest dużo darmowych kierunków i mają dobrze wyposazone pracownie! Uczę się we Wrocławiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marcu? Tak późno rozpoczyna się u was semestr? Zdążycie z materiałem. Ja w cosinusie startuje w najbliższy weekend, ale też chyba można się jeszcze zapisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na tym kierunku w żaku, jestem bardzo zadowolona, skonczyłam rok temu, zajecia bardzo praktyczne i teraz pracuję sobie w zawodzie. Szkoła godna polecenia, a kierunek jest cudowny, jak masz pasję i lubisz to robić to na pewno pokochasz to jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogość
Ja jestem w żaku i jestem naprawdę zadowolona, byłam sceptycznie nastawiona ale od pierwszych zajęc pokochałam te szkole. Są one prowadzone w bardzo dobry sposób, praktyczne i niebanalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazajcie na ta szkole, bardzo zawile I sprytnie skonstruowana umowa, jak podpiszecie umowa I Nie bedziecie chcieli chodzic to sie Nie wyplacicie, kretactwo i klamstwa sa juz od dnia nr 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawa, ile z tych opinii zostało napisanych przez choćby samych pracowników w/w szkół policealnych, byle tylko zachęcić poszukujących placówki osób do siebie, by wyciągnąć od nich kasę. Prawda jest taka, że niestety nie wiemy, kto pisze te wszystkie pozytywne komentarze :/ Osobiście rozważam podjęcie nauki w szkole policealnej, ale podchodzę do tego mocno sceptycznie, zwłaszcza jak przeczytałam o tych wszystkich akcjach, jakie wyprawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkola jest na prawde ok,jestem juz w 3 szkole w Lublinie i uwierzcie mi tylko w blue wszystko wytlumaczono mi bez ogrodek ,chodze jyz rok i jestem bardzo zadowolona ,super wykladowcy,fajnie prowadzone zajecia nie to co w innych kawke sobie popijaly a wy robcie co chcecie masakra ja polecam warunki przejrzyste fajna kadra super dyrektorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szkoła jest nie fajna bo 2 lata temu do niej chodziłam i teraz się odezwali i niby tam nie potpisalam czegoś ja jeszcze się pytałam czy coś mam podpisać sekretarka powiedziała ze nie teraz chcą wyłudzić kasę to jesz wasza szkoła idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyludzic?ja chodzilam na masazyste a teraz z chlopakiem zapisalam sie na rehabilitacje szkola jak szkola ale nauczyciele sa zarąbisci a przeciez to jrst wazne placisz tylko za egzamin ja chodzisz na polowe zajec jak nie chodzilas albo nie zaplacilas to co sie dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia98
Masakra! Bałagan w papierkach, ciągle zmieniają się dyrektorzy, ciągłe zamieszanie, kierowniczka opryskliwa. Brak szacunku do uczniów. Nauczyciele tylko narzekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba konkurencja znieść nie moze że Blue bije wszystkich na łopatki i dobrze fajna, dobra szkoła oby tak dalej, nie wiem na co nauczyciele narzekają, bo jakoś nie slyszalam, ale dziękujemy za troskę, mamy się całkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlosss98
Blue spoko szkola polecam z czystym sumieniem ,uczyc sie niestety trzeba ,troche cisną ,ale w sumie to dobrze ,jeszcze semestr i koncze bhp,zastanawiam sie wlasnie czy jeszcze czegos nie piciagnac ,duzo nowych kierunkow ruszylo,a obsluga ....nigdy lepszej nie spotkalem ,Panie dbaja o słuchaczy,nie mozna nic im zarzucić,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA102
Hej wszystkim też zapisałam się do blue na kosmetyczke z odnowa i z 2 kursami zawaliscie mi się gadalo najpierw z kierownikiem potem w sekretariacie jestem zadowolona mega piszcie kto się zapisał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim zapisalam sie na kosmetyke na ten zakres podstawowy bardzo mi sie podobało,pani w sekretariacie bardzo uprzejma,wszystko mi wytlumaczyla,cala umowe przerobila ze mna,po ludzku tak ,no powiem wam ze dobre wrazenie wynioslam i jeszcze sie na konkurs zalapalam ,wszystko tak jak zachwalala kolezanka,to polecam i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM BLUE EDUCATION! Szkoła, która wyłudza pieniądze! Przy podpisaniu umowy sekretarka zapewnia, że opłaty nas nie dotyczą a następnie przychodzi wezwanie do zapłaty na kilkaset złotych! Pani w sekretariacie mało profesjonalna. Nie potrafiła odpowiedzieć na podstawowe pytania.OSZUŚCI. szkołę należy omijać szerokim łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMała
Ja polecam Blue fajna szkoła z profesjonalnym podejściem chodzę na informatykę teraz na III sem a teraz zapisałam się jeszcze na floryste, do tej pory bez większych zastrzeżeń więc wszystko jest ok, mam nadzieję że ogarnę, polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela102
Ja chodzę i opłaty sa, ale jak ktoś nie chodzi, za brak frekwencji, w każdej szkole tak jest wiem bo do dwóch chodziłam, i to już raczej nie ich wina, jak ktoś chodzi i chce się uczyć i jest na połowie zajęć minimum, jest git fajni nauczyciele to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo78
Siemka,szkoła spoko ,polecam zwłaszcza kierunek informatyczny,trzeba się uczyć jak w każdej szkole ,cóż zrobić,mają fajne znizki u partnerów z którymi działają ,trochę cisną z tą nauką,ale może to i dobrze,coś się wyniesie z tych dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szkołę Blue Education. Bardzo miłe panie w sekretariacie zawsze pomogą w razie jakiś problemów, wszystko wytłumaczą mają dużo cierpliwości. Sama jestem na bezpłatnym kierunku technika usług kosmetycznych i wszystko co było mówione przy podpisaniu umowy się zgadza. Nie mam żadnych dodatkowych (ukrytych) opłat. Polecam z czystym sumieniem szkołę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechacha
również polecam szkołe Blue,ja zapisałam sie na florystę,tez zostałam bardzo miło obsłuzona,ze wszystkimi szczegółami ,nie wiem jak te Panie to robią,ale atmosfera jest faktycznie bardzo ciepła ,szkoła nie może byc kiepska ,z taka obsługą???? polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olak123965
Przyznam że jak czytałam komentarze umieszczone tutaj to troche bałam się zapisać do Blue Education ale muszę przyznać że jest super. Właśnie skończyłam pierwszy semestr Technik informatyka i nie miałam żadnych problemów. Nawet egzaminy nie były takie trudne (albo ja tyle umiem :) ) Bardzo polecam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue education wrocław
Nowy Nabór- start! W naszej ofercie nowe kierunki ze specjalnościami! * Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową * Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP * Technik rachunkowości z obsługą spółek * Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych * Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych z geriatrią * Technik bezpieczeństwa i higieny pracy z elementami postępowania administracyjnego * Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną oraz wiele innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkowaaaa
Polecam Szkołę Blue Education! Szkoła oprócz zajęć teoretycznych zapewnia praktyki, co gwarantuje większe szanse w znalezieniu pracy. Nauka trwa krócej niż na studiach, jest możliwość zrobienia kilku kierunków w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna458
Pozytywna szkoła,przyjemne podejście do słuchacza ,zaangażowanie kadry pedagogicznej,co jest istotne jakby nie patrzeć ,dużo możliwości ,mnóstwo kierunków do wyboru,chociaż nie wszystkie są darmowe,ale jest w czym wybrać,nie ma chaosu,który dało się zauważyć w innych szkołach ,grupy kameralne,więc większa szansa na sensowną praktykę,takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×