Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eryka90

Blue Education Szkoła Policealna

Polecane posty

Gość gość
Czy orietuje sie ktos lub jest na asystence czy idzie tez na higienistke i czy polacacie ta szkole o tym kierunku prosze o odp z gory dziekuje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o Rzeszow do poprzedniego pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blue Lublin gora!!! Dni otwarte powaly mnie na kolana,pelna profeska,mam nadzieje ,ze atmosfera sie nie zmieni,pozdrawiam cala szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żukdżonlenon
Dali mi soczek i cukierki przy zapisie więc są spoko, a z tymi nibyopłatami to jeszcze ogarnę, kek ||||:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie pozytywne piszą sami pracownicy sekretariatu, porażka, nie polecam nikomu tej szkoły i osób tu pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszych zajęciach poki co git ,jeżeli plan będzie rzeczywiście stały przez cały semestr to już lepiej byc nie może ,ale poczekamy czy tak bedzie ,sama szkoła spoko zajęcia też ciekawe,fajni ludzie na opiekunie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka1999
Po co polecasz osoby tu pracujące,chodzi o szkole a swoją droga osoby w sekretariacie konkretne i przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaMartusia
Szkola spoko przenioslem sie z innej bo nie powstal kierunek ,fajna atmosfera ,zadbane sale plan mogllby juz byc staly bo na razie poprawki jeszcze sa ale ogolnie panie z obslugi przyjemne zapowiadaja sie mile dwa lata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystekkk
Po niespelna 3 zjazdach szkola wydaje sie byc rzetelna,nauczyciele przygotowani ,kadra wspiera ,motywuje,wykazuje zainteresowanie,czego sie nie spodziewałem,zobaczymi jak zajecia praktyczne i egzaminy,jak bedzie ok to jeszcze napusze i ostatecznie ocenie ,na teraz bardzo poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna122
Ja jestem na kierunku TUK w Blue Education w Rzeszowie i jestem zadowolona, więc śmiało mogę polecić te szkołę. Atmosfera też jest fajna i mili ludzie tam pracują, także idzie się dogadać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrysiaM28
Dlatego ja jestem zdania, że dużo lepszą opcją jest wybór szkoły która rzeczywiście dba o uczniów i poziom nauki, a na pewno należy do nich Cosinus do której sama uczęszczałam na kierunek Opiekuna Medycznego i jestem bardzo zadowolona, ponieważ zajęcia teoretyczny jak i praktyczne prowadzili nauczyciele z pasją. Zajęcia ciekawe i w ogromnej mierze przyczyniły się do zdania przeze mnie egzaminu z OKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregorii
Najlepsza szkola ktora dba o uczniow jest blue education lublin a kierunek opiekuna medycznego to juz w ogole mega,lepiej trafic nie moglem.Swietni prowadzacy juz nie moge doczekac sie zajec praktycznych.Dziewczyna chodzi ns kosmetyke i tez jest mega zadowolona ,dodatkowo 3 czy 4 certyfikaty dostanie i dodatkowe jakies szkolenia,warsztaty,w zadnej szkole jej tego nie zaproponowali ,ja mam dodatkowo chyba 2 ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzastynCYZ
Szkola w porzadku,moge polecic ,plan moglby byc podawany na dluzszy okres,czasami ciezko cos zaplanowac,poza tym reszta ok,sekretariat zawsze czynny,panie odbieraja telefony,po moich poprzednich doswiadczeniach to juz duzy plus,sa chetni do rozwiazywania problemow,nie zbywaja ,bede kontynuowac nauke na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098

Czy znacie może jakieś szkoły policealne roczne e learning? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Bardzo, ale to naprawdę bardzo NIE POLECAM tej szkoły. Niedość, że są nastawieni na dojenie (przepraszam, ale tego nie można inaczej nazwać) dotacji na uczniów to jeszcze od samych uczniów potrafią wyciągać niemałe pieniądze - za wszystko, dosłownie za wszystko. Zacznijmy od tego, że prawie wszystkie (o ile nie wszystkie) komentarze pozytywne są pisane przez pracowników - zwróćcie uwagę na to, że każdy brzmi tak samo, pisany dokładnie w ten sam sposób. Dalej - w sekretariacie nigdy nikt nie wie o co chodzi, można mieć wrażenie, że rozmawia się ze ścianą bo nic do nich nie dociera, pytasz o jedno a odpowiadają Ci zupełnie coś niezwiązanego z tematem. Ta umowa to cyrograf. Kłamią w żywe oczy, przedstawią Ci wszystko taki sposób żebyś myślał, że jest pięknie, kolorowo i jak z bajki, a gdy już podpiszesz umowę nagle ton się zmienia. Jestem także pod wrażeniem, że istnieją nadal takie hieny, którym wystarczy jak zapłacisz najniższa krajowa to sprzedadzą Ci wszystko, i najbardziej smuci mnie właśnie to, że ludzie dla zarobku potrafią się tak zachowywać, specjalnie wprowadzać drugą osobę w błąd. Ja bym nie umiała. Kontynuując - wiecznie zmieniający się kierownicy, nikt nie potrafi Ci odpowiedzieć na pytania, na wszystko musisz czekać. Tyle nerwów i stresu ile się przez tą szkole najadłam to serio, nigdy się jeszcze tak nie czułam. Odradzam wszystkim, nie idźcie tam i nie dajcie się zwieść tej niby kuszącej ofercie. Lepiej chyba pójść do szkoły z mniejszym wyborem kierunków i przynajmniej mieć pewność, że kadra naprawdę będzie się na tym znała a nie kilku nauczycieli od wszystkiego. Moim błędem było nieczytanie opinii, ale skoro Ty już to robisz to mam nadzieję, że masz więcej oleju w głowie niż miałam ja. Naprawdę się zastanów i jeśli nadal zamierzasz się wybrać do tej "szkoły" to chociaż przeczytaj 5 razy tą umowę - może wtedy mi uwierzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość2019

Hejtuję szkołę Blue Education z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Szewskiej 5.Podczas zapisania się na kierunki roczne,nie zgadzajcie się na podpisywanie drugiej tzw.umowy promocyjnej.Pracownice sekretariatu wmawiają,że na drugi kierunek nie trzeba chodzić.Wystarczą tylko podpisy w dzienniku.Przez cały rok płacisz o 25% mniejszą ratę niż masz napisaną w umowie.Po skończeniu rocznego kierunku okazuje się że musisz zwrócić ulgę promocyjną,którą zaoszczędziłeś.Jednym słowem "pic na wodę".Z jednej strony proponują korzyści w formie legitymacji szkolnej,która miała zapewniać zniżki na przejazdy.Teraz okazuje się,że trzeba to wszystko zwrócić z powrotem co się zaoszczędziło.W sekretariacie jest jeden wielki bałagan.Codziennie w sekretariacie przyjmuje ktoś inny.Giną dokumenty,są wysyłane bezpodstawne wezwania do zapłat.Nie możemy uzyskać odpowiedzi na podstawowe pytania ponieważ pracownice jak zwykle nie są w temacie i powołują się na wyższe szczeble odprawiając słuchaczy z kwitkiem.Żeby odebrać świadectwo ukończenia kierunku to trzeba kilka razy dzwonić i tłumaczyć kiedy się po to przyjdzie i na którą godzinę.Odnoszę wrażenie że pracownice są po szkołach specjalnych tym bardziej,że nie potrafią ułożyć logicznego zdania.Jeżeli zależy Wam na kształceniu się na przyzwoitym poziomie-omijajcie tę szkołę szerokim łukiem,żebyście później nie mieli kosztów przez najbliższe lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oshee683

Lublin Blue jest spoko ja jestem zadowolona kier. kosmetyka. Organizują dodatkowe zajęcia i warsztaty, nauczycielka bardzo ale to bardzo profesjonalna przemiła osoba, nie mam zastrzeżeń moze tylko że czasem plan się zmienia, ale to do przejścia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Rzeszów tragedia, nie polecam bardzo!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Rzeszów tragedia, nie polecam bardzo!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoletta

Ludzie, do wszystkich, którzy piszą te bzdury o złej szkole, chodzę do Blue do Lublina, jestem już na kolejnym kierunku i pojąć nie mogę jak to z Wami jest. Najpierw się zapisujecie, potem nie spelniacie frekwencji, chcecie wymusić zaliczenia, zaliczenie praktyk itd i smarujecie te bzdury w necie Żenada!!!! W umowie wszystko jest napisane, zawsze pretensje od tych którzy mają problem z samym sobą, Ci którzy chodza i stosują się do tego czego wymaga szkoła jakoś dziwnym trafem problemów nie mają, to jest żałosne, ale wy wszędzie będziecie siać zamęt w każdej szkole, w każdej pracy, wszędzie szczerze współczuję Polecam Blue nauczyciele wykwalifikowani, kadra stała odkąd pamiętam nikt się nie zmienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej polecam Cosinusa. Jako osoba bezrobotna podjęłam naukę w tejże szkole. Ze względu na to, że lubię dzieci , zapisałam się na Opiekunkę Dziecięcą. Bardzo fajne praktyczne zajęcia. Dodatkowo szkoła jest bezpłatna ( co dla mnie ze względu na sytuacje finansową było bardzo ważne) i możliwość zapisu przez stronę internetową w ciągu 5 minut!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×