Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eryka90

Blue Education Szkoła Policealna

Polecane posty

Gość gość
Zachęcamy do zapisu do Gimnazjum i Liceum dla Dorosłych - zaocznie, wieczorowo lub dziennie. W związku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja są likwidowane, wraca ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum. To ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym systemie! Prowadzimy właśnie zapisy na wrzesień! Zachęcamy do rejestracji online na www.blue.edu.pl oraz do kontaktu z pracownikami sekretariatu szkoły w Gdańsku przy ul. Piwnej 1/2 pok 309 bądź telefonicznie 730054800 , 583800820 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcamy do zapisu do Gimnazjum i Liceum dla Dorosłych - zaocznie W związku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja są likwidowane, wraca ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum. To ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym systemie! Prowadzimy właśnie zapisy na wrzesień! Zachęcamy do rejestracji online na www.blue.edu.pl oraz do kontaktu z pracownikami sekretariatu szkoły w Rzeszowie przy ul. Grottgera 10 pok 219 bądź telefonicznie 794 422 707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam blue w Rzeszowie , bardzo fajni nauczyciele, sale w centrum rzeszowa , wiec mam łatwy dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy możecie polecić dobrą szkołę policealną w Rzeszowie dla kierunku technik rachunkowości? może jest ktoś kto skończył lub jest w trakcie albo też się wybiera...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM !!! Hej, chodziłam do Blue Education w Krakowie na Szewskiej na kierunek Technik Administracji. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim tą szkołę. Kadra nauczycielska na wysokim poziomie, bardzo miła obsługa sekretariatu. Kierunek jest bezpłatny !W tym roku mam zamiar zapisać się do nich na jeszcze jeden kierunek ze względu na panującą atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM !! Chodziłam do Blue Education na kierunek florysta w Krakowie. Jestem po studiach ogrodniczych, więc ten kierunek miał być tylko uzupełnieniem. Było bardzo dużo praktycznych zajęć. Nauczyłam się dużo ciekawych, nowych rzeczy mimo, że mam już tytuł magistra. w tym roku mam zamiar zapisać się na jeszcze jeden kierunek z powodu atmosfery tam panującej i wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. serdecznie polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blue to super szkoła !! chodziłam do Blue Education w Krakowie na kierunek technik optyk i technik administracji jednocześnie. Zajęcia były prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, ale także wyrozumiałych. Nigdy nie było problemu z zaliczeniem przedmiotu, bo wszystko dokładnie było tłumaczone na zajęciach. W tym roku zapisałam się na technika BHP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuuuuuuulkaaaaaCzarnulka
Hej ja skończyłam rachunkowość w Blue w Rzeszowie i jestem zadowolona, fajna kadra, spoko ludzie, miło i sympatycznie, bez spiny. Nie wiem czemu co niektórzy wylewają wiadra pomyj na tą szkołę ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka12
polecam tą szkołą, kierunek o którym mowa jest kierunkiem bezpłatnym :) dodatkowo dają legitymacje szkolne i można korzystać ze zniżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra szkoła i profesjonalnie prowadzone kursy. Plus nie siedziałam głodna ( w sali był poczęstunek dla uczniów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mogę z czystym sumieniem polecić tą szkołę w Rzeszowie. Jestem osobą ciągle narzekającą na wszystko jednak tam to całkiem co innego. Czego nie ogarniesz robią to za Ciebie babki w sekretariacie lub nauczyciele, minimum chęci a reszta CI pomoże. Chcesz mieć zawód lekką ręką? ja chciałem i mam, a ty rób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Katowice to polecam Blue Education, zajęcia w centrum, nauczyciele w porządku i dużo zajęć praktycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Blue Education Rzeszów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ta szkoła istnieje na rynku. Moim zdaniem lepszy jest chociażby cosinus, gdzie za naukę na każdym kierunku nic nie trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych ludzi co piszą o blue education w Rzeszowie: uważajcie, bo blue education to to samo co nova, a z tego co wiem, to są duże problemy z tą szkołą. W Rzeszowie było nawet o tym głośno, można poczytać nawet w prasie, wystarczy pogooglać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu akurat Cosinus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi_bora
Dlaczego? Bo za szkołę nic nie płacisz a poziom jest często o wiele lepszy niż w szkołach płatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są te same szkoły tylko pod inną nazwą? Czy jak? Z kolei o Cosinusie też słyszałam dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue education wrocław
OSTATNIE DNI REKRUTACJI W BLUE EDUCATION! Zapraszamy do zapisów na bezpłatne kierunki z tytułem technika! Wystawiamy legitymacje szkolne oraz zaświadczenia do ZUS!! Wrocław 50-053 ul. Szewska 5 tel: 535400556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Ostatnie wolne miejsca!!! Nie zwlekaj zapisz się już dziś!!! Ostatni dzwonek, by rozpocząć naukę już TERAZ!!! Możesz otrzymać legitymację szkolną a tym samym zniżki na przejazdy. Mamy ostatnie wolne miejsca na kierunkach: - technik usług kosmetycznych - technik rachunkowości - Liceum ogólnokształcące - technik administracji - technik informatyk Zajęcia prowadzone są w trybie wieczorowym, więc bez problemu można połączyć je z innymi obowiązkami dnia codziennego Sprawdź na nas stronie www.blue.edu.pl Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy również do zapisów internetowych na stronie http://blue.edu.pl/application/register/index/ Blue Education ul.Grottgera 10 (Budynek Pionier, II p.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
OSTATNIE DNI REKRUTACJI W BLUE EDUCATION! Zapraszamy do zapisów na bezpłatne kierunki z tytułem technika! Wystawiamy legitymacje szkolne oraz zaświadczenia do ZUS!! Wrocław 50-053 ul. Szewska 5 tel: 535400556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Cosinus o wiele lepszy! No i bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to są te same szkoły z innymi nazwami, z jednym właścicielem, z tym samym działaniem, wszystko to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Ostatnie dni rekrutacji! Już teraz zapisz się na kierunek bez czesnego. Wydajemy legitymacji, które uprawniają do zniżek i zaświadczenia do ZUS. Wrocław 50-053 ul. Szewska 5 tel: 535400556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Ostatnie wolne miejsca!!! Nie zwlekaj zapisz się już dziś!!! Ostatni dzwonek, by rozpocząć naukę już TERAZ!!! Możesz otrzymać legitymację szkolną a tym samym zniżki na przejazdy. Mamy ostatnie wolne miejsca na kierunkach: - technik usług kosmetycznych - technik rachunkowości - Liceum ogólnokształcące - technik administracji - technik informatyk Zajęcia prowadzone są w trybie wieczorowym, więc bez problemu można połączyć je z innymi obowiązkami dnia codziennego Sprawdź na nas stroniewww.blue.edu.pl Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy również do zapisów internetowych na stronie http://blue.edu.pl/application/register/index / Blue Education ul.Grottgera 10 (Budynek Pionier, II p.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła blue edu wrocław
Ostatnie dni rekrutacji! Już teraz zapisz się na kierunek bez czesnego. Wydajemy legitymacji, które uprawniają do zniżek i zaświadczenia do ZUS. Wrocław 50-053 ul. Szewska 5 tel: 535400556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miałeś/aś na myśli mówiąc że to są te same szkoły? Cosinus na bank nie jest w spółce z inną tego typu siecią szkół i sam tworzy sieć placówek, które nie pobierają żadnych opłat w przeciwieństwie do szkół które się tu tak reklamują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Blue Education Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wroc blue edu
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, organizator imprez slubnych, rejestratorka medyczna oraz technik elektryk! Zapisz się do BLUE Education Wrocław, ul. Szewska 5 tel: 535400556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×