Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuracjuszka 8606

Sanatorium NFZ, Susmed, HUTMEN, Dąbki

Polecane posty

Gość gość
Witam Mialeś wypadek ? Uszczerbek zdrowiu ???Należy ci się też rehabilitacja powypadkowa! Zajmuje się pomocą dla ludzi poszkodowanych. Robie to głównie dla pomocy jako dodatek . Szkoda mi ludzi którzy zasługują na pomoc a nie robią z tym nic bo myślą że im się nie należy bo im się nie chce ,bo to sciema ....szkoda czasu... Nie jestem tu aby Was przekonywać ,naciągać. Macie szansę po prostu odzyskać pieniądze za strach,ból,cierpienia,zdrowie,nadzieje. Wypadki nawet 18 lat wstecz !wiedziałeś o tym ? Za ręke złamaną na chodniku 50 tyś zł Za stracony ząb od 1 tys. To są przykłady tylko znam jest ich dużo.Śmierć bliskiej osoby również i wiele innych.Za wycenę sprawy nic nie płacisz ,dopiero za wygraną jakiś procent na koniec .Dlaczego ? Bo jednak zajmują się tym ludzie,prawnicy .Ale masz wszystko czarno na białym bez ściem. Pisze to najprościej żebyś zrozumiał /ła. Pomyśl czy ktoś z bliskich nie miał ostatnio wypadku ??? Zadzwoń do mnie pomogę wystarczy zapytać. 692 442 462 Może coś ci się przypomni? Nawet 18 lat wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jadę do Dąbek do sanatorium Susmed 23-02-2018 z okolic Jeleniej Góry. Chętnie zabiorę pasażera proszę o kontakt tel 664-923-133 Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jadę do Dąbek w dniu 24.02.18 mogę zabrać 2 osoby z Bydgoszczy telefon 505-045-057 Bogdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia7252
Witam .Jadę do Susmed-u z córką 6-letnią .Wszystkie opinie chętnie poznam i dowiem się co zabrać niezbędnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Byłam niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lca
Jade do senatorium Susmed 30-06-2018 -21-07-2018 samochodem chetnie zapiore Pania z okolic Legnicy lub zabiore z trasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lca
Czekam na chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lca
Nie ma chętnej Pani która jedzie do senatorium w dniu 30czerwca do Dąbek z okolic Lubin, Legnica. Czekam na wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DL
Jadę w przyszłą sobotę samochodem do Senatorium SUSMED Dąbki mam wolne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DL
Jadę z miejscowości Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×