Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuracjuszka 8606

Sanatorium NFZ, Susmed, HUTMEN, Dąbki

Polecane posty

Gość gość
Ja jadę z córka na turnus od 03.02.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge od siebie polecic uzdrowisko www.uzdrowisko-swieradow.pl i moge powiedziec, ze wyleczylam sie ze swoich dolegliwosci... super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja jadę z 5-letnim synkiem po raz pierwszy w terminie od 03.02-24.02.2016, ale po tych wszystkich informacjach, które wyczytałam mam mnóstwo wątpliwości. Opinie są podzielone, ale więcej jest jednak tych negatywnych:( Jak wygląda typowy dzień w sanatorium? Czy jedzie ktoś może z dolnośląskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę z 4 latką z Lublina w terminie 3-24.03.2016. Czy może ma ktoś pojęcie jak dojechać do Dąbek ze Słupska lub Koszalina? Ratunku.. ja się załamałam jak patrzyłam w internecie :( jeśli ktoś ma to już ogarnięte - bardzo proszę o pomoc :) katey2 @ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją też w tym roku składałem wniosek do sanatorium i mam nadzieję że dostanę Susmed. Byłem rok temu z dzieckiem i miłości wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Państwa - jaka jest temperatura w pokojach? Słyszałam, że w niektórych sanatoriach jest bardzo gorąco, a moje dziecko nie toleruje wysokich temperatur - jak to wygląda w Susmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawożę żonę i synka na turnus 03-24 lutego z Wrocławia i mogę kogoś zabrać z nami. W aucie na tylnej kanapie zamontowany jest fotelik synka więc wygoda dla dwóch pozostałych osób siedzących z tyłu będzie nieco ograniczona ale jeśli będzie to np. rodzic+dziecko to powinno być wygodnie. Oferta przejazdu jest w serwisie BlaBlaCar. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM ... jadę ze SZczecina do Dąbek od 6.02 do SUSMED mogę zabrać. tesa-54@o2.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereszczaneczka
Z Koszalina najlepiej dojechać busem Koszalin - Darłowo przez Dąbki. Więcej info: http://www.darlowo.info/index.php/bus-dpp My jedziemy z Warszawy w terminie 3-24 luty i ja osobiście w ogóle nie przejmuje się tymi negatywnymi opiniami. Jadę z pozytywnym nastawieniem i daje Susmed'owi tzw. "czystą kartkę"! :D Z pewnością podzielę się swoją opinią w trakcie pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2003
Witam. W terminie 24.02-16.03.2016 jadę z córką do sanatorium, ruszamy samochodem z okolic Warszawy, jeśli komuś pasuje możemy się razem zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 84
W dniu kwietnia wczesnym rankiem jadę z córką z Lublina do senatorium Susmed w Dąbkach, mogę zabrać po drodze 2 osoby. Jeśli ktoś zainteresowany proszę dzwonić 533 022 261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 84
Datę gdzieś mi zjadło... Chodziło o 6 kwietnia wyjazd z Lublina do Dąbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę do Dąbek z Legnicy od 27.02.2016r. do 19.03.2016r. może ktoś tez jedzie z Wrocławia będzie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jadę na turnus od 27 lutego do 19 marca. Gościu z Legnicy odezwij się do mnie. Ja jadę z Jeleniej Góry. Mój nr telefonu to: 695497496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłam się przy numerze. Mój nr to: 695 457 496. / Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Poruszam się na wózku ale pojawiła się szansa na to abym mogła samodzielnie chodzić a bynajmniej o kuli. Jakby się to udało to byłabym bardzo szczęśliwa. W związku z tym proszę Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na innowacyjne leczenie mojego schorowanego kręgosłupa. Posiadam subkonto w fundacji i można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501. Koniecznie trzeba podać mój numer bo inaczej pieniądze do mnie nie trafią. Koszt sms-a 6,15 brutto. Ponadto zbieram wszelką makulaturę (książki, gazety, zapisane kartki, wydrukowane w zakładach pracy ). Jeśli ktoś posiada coś na zbyciu chętnie przyjmę. Można wysłać pocztą lub kurierem na swój koszt po wcześniejszym uzgodnieniu. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incia1
Jadę na turnus 19.marca- 9 kwietnia. Interesują mnie opinie na temat zabiegów, pokoi i innych atrakcji. Polecacie czy odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1TallKasia
Pokoje sa czyste, lazienki tez. Sprzatane 3 razy w tygodniu. Dostepna jest swietlica - mozna zostawic dziecko na jakis czas. Organizowane sa tez dodatkowe atrakcje. W samym miasteczku o tej porze duzo miejsc zamknietych, ale jest gdzie zjesc i kupic pamiatki. Do plazy z osrodka 100m :) do jeziora troche dalej, ale do przejscia nawet z 3 latkiem. Zabiegi - gimnastyka, inhalacje, mata magnetyczna i naswietlanie plecow, gardla lub zatok. Kontrola lekarska raz w tygodniu. Ogolnie osrodek na plus. Personel mily i pomocny, jedzenie urozmaicone. Jest naprawde w porzadku. My sie nie nudzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1TallKasia: opisz proszę co jest na wyposażeniu pokoju (i czy jesteście w budynku C?), tzn. ręczniki (jak często zmieniają?), czajnik, TV (czy za opłatą się wypożycza?), czy jest ciepło w pokojach? W jakich godzinach są posiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereszczaneczka
Posiłki dla dzieci są w godzinach 9.15, 14.15 i 18.15. Jedzenie jest wydawane na 2 tury. 1 tura to osoby dorosłe - nie pytaj mnie czemu.. Zabiegi są od godziny 8.00 w pokojach ciepło. Na wyposażeniu jest TV, czajnik (21zł) ręczniki, koc, leżak, suszarka na ubrania. Czasami mam wrażenie, że dorośli mają pierwszeństwo np. przełożyli dyskotekę dzieci, a dorosłym wieczorek zrobili. Poza tym w okolicznych sanatoriach posiłki są 8.00, 13.00 i 17.00 - jest to komfortowe dla dzieci, które jeszcze leżakują/ śpią w ciągu dnia. Zajęć dla dzieci jest trochę.. Zumba, Ranczo Mustafa, 3 dyskoteki, lepienie z gliny, spotkanie z ratownikiem medycznym. Sami zorganizowaliśmy sobie wyjazd na basen do aquaparku, ognisko i wycieczkę do Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie. Mamy zgraną ekipę rodziców i czas jakoś leci, ale nastawienie na osoby dorosłe jest jednak zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek1
Byłem w sanatorium Susmed w dniach od 16.01 do 06.02.2016 r. Sanatorium dzieli się na trzy budynki A, B i C. W budynku A odbywają się wszystkie zabiegi i tu odbywają się, co tydzień badania lekarskie. Stołówka wraz z kawiarnią jest usytuowana w osobnym pawilonie, do której jest bliziutko. Pokoje są niezłe. Byłem w pokoju dwuosobowym, zakwalifikowany, jako pokój jednoosobowy – poza sezonem nie ma takiego obłożenia jak w sezonie – w budynku B. Łazienki trzymają standard. Według mnie wszystko było OK, wyżywienie, zabiegi, obsługa, recepcja. W pokojach są bezpłatne telewizory i radioodbiorniki, szklanki, sztućce. Można w recepcji za opłatą wypożyczyć elektryczny czajnik i żelazko. Mój turnus był poza sezonem i tylko można było spacerować nad morzem i jeziorem. Miejscowość też była uśpiona, czekając na sezon, ale z dużym potencjałem, czekając na sezon letni. Do Susmedu przyjmowani są dorośli i dzieci. Dzieci, jako mali kuracjusze są zakwaterowani w budynku C. Tam też mają zabiegi. Wokół budynku C są też: plac zabaw, boisko itp., a nawet plenerowa szachownica. Pokoje są dwu i trzyosobowe. Najwięcej jest małych pokoików dwuosobowych połączonych jednym studiem, czyli 2 x 2 pokoje dwuosobowe plus studio. Obok sanatorium zlokalizowany jest market POLO. Skoro nie można kąpać się w morzu czy jeziorze, dużo można spacerować, ale też nie bezpośrednio nad morzem jak wieje silny wiatr, tylko ścieżkami, koło lasu na wydmach. Wadą jest to, iż budynki nie są wewnętrznie skomunikowane, co przy zaordynowanych zabiegach mokrych (kąpiele), można się łatwo przeziębić. Mnie niestety taka przygoda spotkała na 2/3 pobytu. Dopiero w po powrocie musiałem się leczyć silnymi antybiotykami. To też spowodowało, iż wiele utraciło się z uroków pobytu (nigdzie poza Dąbki nie pojechałem), już nie mówiąc o tym, że wiele pozytywnych walorów ze względu na porę roku zostało utraconych. Personel medyczny, rehabilitacyjny, młody, sympatyczny, kompetentny i bardzo uprzejmy. Panie z recepcji i pokojowe bardzo uprzejme, pokoje są sprzątane trzy razy w tygodniu. Posiłki urozmaicone, smaczne i wystarczające nawet na takiego łakomczucha jak ja. W sanatorium organizowane są wieczorki taneczne trzy razy w tygodniu, gdzie moi zdaniem panowała prawdziwie radosna atmosfera. Muzyka grana na żywo odpowiadająca moim upodobaniom. Wielkie dzięki za zagranie na życzenie piosenki „Przez te oczy zielone”. Patrząc na to wszystko, trzeba z całą pewnością, jadąc do sanatorium, zabrać ze sobą dużo dobrego humoru i optymizmu. Bowiem atmosferę tworzą wyłącznie ludzie, a nie tylko otoczenie. Dobra atmosfera zależy wyłącznie od nas samych. Wszystko zależy od zorganizowania sobie czasu wolnego (siłownia, basen) i doboru odpowiedniego towarzystwa. Pięknie pozdrawiam sympatyczne dziewczyny z turnusu Elę, Grażynkę, Wiolę i Bożenkę, które przez swoje towarzystwo sprawiły tą niezapomnianą atmosferę mojego pobytu w tym sanatorium, pomimo przeziębienia. Polecam to sanatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja jadę 27 lutego mam nadzieję że też będzie takie miłe towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś się odezwie kto jedzie w tym terminie pogoda brzydka to chociaż bym chciała poznać wesołych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jade do sanatorium susmed w terminie 19.03-9.04 z jeleniej gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nikt nie jedzie 27 lutego będą pewnie nudy i leżakowanie dobre i to ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę jutro z Jeleniej Góry na turnus od 27 lutego do 19 marca ;) Podałam wcześniej nr telefonu do siebie. Moje imię Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś wybiera się do sanatorium Susmed w terminie 16.03-06.04 z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę z 4,5 letnią córeczką od 16 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 84
Jadę do Susmedu z 5 letnią córką w dniu 06,04,2016 z Lublina. Wyjeżdźam wczesnym rankiem tj ok 4 rano mam dwa wolne miejsca w samochodzie i chętnie kogoś zabiorę po drodze. tel. 533 022 261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 83
hej Monika 84 , ja będę z 4 letnią córeczką też 6.04. także pewnie niedługo się poznamy :) czy Ty jedziesz pierwszy raz? bo my tak , chętnie bym się z Tobą zabrała bo my mieszkamy niedaleko Lublina ale jak próbowałam naszykować potrzebne rzeczy to chyba będę musiała załatwić jakiegoś busa na to wszystko hehehe :) nie mam pojęcia co zabrać ze sobą, wczoraj dzwoniłam do susmedu, pytałam o wyposażenie w pokojach to doradzono mi żeby zabrać ręczniki, ponieważ oni daja tylko jeden duży na zabiegi i mały do rąk, suszarka ponoć jest w łazience, udostępniają rówież czajnik , telewizor; mam nadzieję, ze pogoda będzie dopisywać bo z tego co tu piszą to nie ma zbyt wielu rozrywek dla dzieci w deszczowe dni, ale na szczeście mamy dziewczynki w podobnym wieku to myślę ,że się zaprzyjaźnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×