Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zna ktoś osobiście niekrytego krytyka? jaki on jest?

Polecane posty

Gość gość
a skąd wiesz, że jest wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pannamalinka i reszta tak myslacych - jesteście p******** Wierzycie we wszystko co zobaczycie na ekranie? Uważacie, ze to odzwierciedla prawdziwą osobowość i charakter czlowieka? Hahah beka z was. A co do zartow to jestem kobietą a nie obrazam sie o byle gowno bo nie biorę każdej glupoty do siebie, mam dystans, lubie chamskie zarty o każdym. Jak tu ma byc rownouprawnienie? Pewnie was bawia chamskie zarciki o facetach a co laski to pod ochroną? A co do niekrytego wyglada na sympatycznego faceta i umowilabym się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
w takim razie p**********e jest równiez moje otoczenie - moja przyjaciolka, znajome, rodzina, brat i siostra. oni wszycy mysla jka ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz widzę, wszyscy sa z takich wiecznie obrazonych, bo w zartach nic nie mozna na kobiete powiedziec. Podkreslam sama nia jestem a potrafie rozgraniczyc zarty od obelg i rowniez mnie to smieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
nie mowie ze jestem wiecznie obrazona, bo smiesza mnie niektore rzeczy. bardzo lubie ten blog https://www.facebook.com/Zrujnowana a niekiedy tez sa szowinistyczne zarty. po prostu nie lubie jak sie kobiete ma za nic, dlatgo sie w******m. moj chloopak mysli na szczescie jak ja i tez gdyby mogl to by mu chyba z liscia zdzielil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię go i użyczyłabym mu trzech dziurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię i nie użyczyłabym ani jednej. zgadzam się z panną malinką, choc może nie we wszystkim. nie jestem z tych co się obrazaja, ale nienawidze seksistowskich zartow na temat kobiet i tej dominacji mezczyzn. nie wiem skad sie to wzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfhgdf
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go znam z widzenia i wydaje się wyniosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go znam, ale nie lubie. typowy celebryta, ktory ma olewke na wszystko poza sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten prostak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prostak, który nie szanuje kobiet. wiem, bo przez jakis czas do niego pisalam i bez odzewu. wczesniej sie spotkalismy i rozmawialismy, potem mielismy utrzymywac kontakt i jakos nie utrzymujemy. tak to jest jak sie wyzej sra niz d**e ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet po tych prostackich żartach można poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, dlaczego takie byle co ma tylu widzów na yutubie. jest wiele wartosciowych i smiesznych programow a przy okazji inteligentnych, ktore mozna zrozumiec. sorry, ale jak on czasami cos mowie to ja nie rozumiem o czym mowi. zarciki dla yntelektualystow. na szczescie moj chlopak mysli podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostackie zarty to swoja droga. moja kolezanke wystawił zupelnie. dziewczyna sie w nim zabujala, pisala, pojechala nawet do Poznania, a ten nawet nie raczyl powiedziec, zeby spadala, bo ma dziewczyne, albo jest gejem. potem sie dowiedzialam, ze jest gejem, ale mogl od razu dziewczynie to powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy też nie jesteście mądre, żeby pisać do celebrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio jest gejem? skad wiesz? troche mi nie wyglada na geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zlego napisac do celebryty? to ze jest slawny znaczy ze nie mozna sobie pogadac? po prostu wydawal sie w porzadku wiec kontakt sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry dziewczyny ale mam wrazenie ze przemawia przez was zazdrosc i zawisc. Tak na niego naganiacie a pewnie same chetnie byscie sie pieprzyly jak kroliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam mezczyzne, a ja niestety nie ide do lozka z pierwszym lepszym. musialby sie o mnie postarac, gdyby chcial ze mna byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest celebryta, wiec pewnie codzien inna obraca, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki może być człowiek ktory ma slawe, kase i wyglad? jak czlowiek cos dostaje od losu to mu odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam te komentarze to widze ze jest w was duzo jadu. trudno mi powiedziec jaki jest, bo nie znam go osobiscie ale moja kolezanka studiowala z nim na UŁ i mowila, ze to normalny, zawsze wesoly gosciu, z ktorym mozna pogadac, posmiac sie i ktory pomoze w kazdej sytuacji. skad takie skrajnie negatywne opinie na jgo temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpulpul
Frajerzy bez dystansu do siebie :O Wiecie co to komizm, ironia, satyra? Chyba nie, wieśniaki. Wierzycie we wszystko co mówi Maciej jak pelikany, żałosne stworzenia. To jak iść na kabaret i się obrazić za to, co było w nim mówione. Polecam wam roasty wieśniaki, nauczycie się śmiać z samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
a jak mam nie brać do siebie? obejrzałam ostatnio odcinek z Magdą Gessler i to jak wypowiedzal sie o kobietach przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. Powiedział cos takiego: kobieta powinna mieć okrągle ksztalty, bo wtedy latwiej ja przeturlac do kuchni. i wedlug was to ok? sprowadzanie kobety do roli kuchary? smianie sie z okraglych ksztaltow? ciesze sie ze trafilam na mojego mezczyzne, ktory bedzie ze mna w kazdej sytuacji zyciowej i mnie nie zostawi z glupiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówimy chyba o różnych osobach. Nie powiem nigdy niczego zlego na p. Macieja. Programy satyryczne maja z reguly smieszyc i smiesza. jeżeli tkoś bierze na poważnie tekst o przeturlaniu kobiety do kuchni i uwaza, ze ktokolwiek tak mysli, albo co gorsza przetacza swoja żone do kuchni, to jest naprawde idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo dla was najlepiej to siedziec w domu na lozeczku ze swoimi narzeczonymi i caly czas sie tulic i szeptac sobie mile slowka. nie wszyscy sa tacy i nie wszyscy sobie slodza cale zycie. mi taki humor bardzo odpowada. lubie inteligentych ludzi, chociaz przyzznam, ze momentami to jest dla mnie zbyt inteligentne, bo musze sprawdzac slowa albo postaci ktore pojawiaja sie w filimiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One lubią takie rubaszne żarty a potem się dziwią jak ich własny facet robi satyrę z ich małych cycków, d**y, kształtów. Debilki. A latają za takim, że mało majtek nie zgubią bo "śmieszny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sto razy bardziej wole Beczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×