Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zna ktoś osobiście niekrytego krytyka? jaki on jest?

Polecane posty

Gość gość
:D Ja tak troche zartuje z tymi korepetycjami ale ta kwestia mnie mega interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy TAKIM korepetytorze posypałby sie szósteczki oj! posypały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczył angielskiego na jakichs kursach ale szybko zrezygnowal. pozniej zalozyl firme i zaczal krecic filmy. teraz chyba nadal ma te firme i pewnie do nauczania juz nie wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chetnie wziela lekcje u takiego korepetytora :) a oddałabym w naturze, if you know what i mean :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma on może dziewczyne/narzeczoną/żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, nie ma. koleżanka mieszka blisko niego i mowi ze nie widziala go ze "stałą" laską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo a to ciekawe co za typ...ale to czesto z inną np co dwa dni inna czy co tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam sie duzo bo poprostu wydaje mi sie poza życiem jutubowym interedującym człowiekiem zauroczyl mnie po prostu wieeem wariatka ze mnie ale cóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym ziom tak chroni swoją prywatność ze za c***a go rozgryść nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy pisałam z nim na meilu dość intensywnie przez pewien okres ale raczej to byly neutralne tematy zwiazane z yt a jak pytalam go stricte prywatnie unikał odpowiedzi teraz rzadko cos tam odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaata jego siostra Paulina SPOX MAN XD to wydaje sie sympatyczna prowadzi photobloga co sądzicie o niej sypatyczna cxy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, jaka jest ona, ale musze was dziewczyny zasmucic, bo od jakiegos czasu ma niestety dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd o tym wiesz?? :D :D sama nią jesteś?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie jestem :) ale znam dziewczyne ktora go czesto widuje :) no i niestety koniec marzen laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe rzeczy piszecie. a jaki jest na żywo? buc i gwiazdor czy taki jaki sie pokazuje w mediach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wejdz na jego strone, znajdz maila i sama zapytaj, a nie pytasz o takie rzeczy na forum. podejrzewam, że wiekszosc lasek, ktore tu pisza nigdy czlowieka na oczy nie widzialy i na pewno nie znaja nikogo, kto jego zna. po prostu chca sie pomadrzyc i pokazac, ze sa swiatowe. a tak w ogole dziwi mnie, ze sie pytacie o takie rzeczy na forum, skoro i tak on by nawet w realu na was spojrzec nie chcial. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w realu to ja bym spojrzec nie chciala :) sorry, ale mam wymagania wobec faceta. inteligencja nie jest najważniejsza. wygląd też sie liczy :) znalazly sie wszystkie, które lecą niby na intelekt. haha, dobre sobie. większośc kobiet patrzy na wygląd faceta, wiec ten odpada w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie bede sie klocila w kwestii wygladu, bo kazdy ma swoje preferencje. mi tez sie osobiscie nie podoba, ale moze jakiejs dziewczynie przypadlby do gustu. swoja droga nie rozumiem dlaczego az tak bardzo ceni sie mezczyzn, ktorzy sa inteligentni i blyskotliwi. mezczyzna powinien byc przede wszystkim panem domu i ojcem rodziny, a nie jakims pajacem ktory mysli o glupotach. poza tym pieniadze z youtuba tez sie kiedys skoncza, bo przez cale zycie nie bedzie nagrywal filmow. i co wtedy sie stanie? ja przynajmniej wiem ze moj chlopak bedzie mial prace i bedzie w stanie w przyszlosci utrzymac rodzine. lepiej zyc z kims przecietnym niz lanserem ktory za kilka lat bedzie zebral na dworcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/a skad mozesz wiedziec czy on tylko z youtuba zarabia? ja goscia nie znam to sie nie wypowiem, ale sprawia wrazenie ogarnietego i nie sadze aby bazowal tylko na internecie. swoja droga nie wiem laski czym sie jaracie - takich jak on to gasze jak peta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne laska ty sie tak nie unoś bo napewno jakbyś go poznała i zobaczyla to za hajs to byś sie z nim rżnęła za przeproszeniem jak dzika :D wiec nie rób z siebie takiej grzecznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w XXI wieku laski są puste wystarczy ze koleś wyłoży plik banknotow albo karte kredytową i jest wielka miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy tak duzo zarabia. w koncu na youtubie zamieszcza sie filmy za darmo. jakos nie rozumiem waszego podejscia. poza tym facet jest typowym nerdem, wiec nie wiem czym sie jaracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam z nim i zaluje do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego żałujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha, z tego co czytam to polowa z was go zna :D wmawiajcie sobie pasztety, ale on by nigdy na takie idiotki nie spojrzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a dlaczego żałujesz powiedz nam jaki jest z charakteru? Chetnie sie i ja dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zarobki ba yt to nie chce sie tu wymądrzac ale wiele na ten temat czytałam na roznych forach portalach to z tego co wiem to biedny on nie jest a zwłaszcza jak współpracuje z Lifetube podobno jest to platfoma wspomagajaca vlogerów i tworcow i za wyswietlenia mozna podobno sporo nabic hajsu poza tym ma na koncie dwie ksiazki sklep z koszulkami i ksiegarnie Bookiatryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnoscia kase uzyskuje z patronu jego programu Mobile Vikings ktorzy razem z niekrytym organizuja konlursy w ktorych do wygrania sa telefony a co za tym idzie niekryty rekalmuje firme i ich produkty.Aa !!zapomnialabym o audycjach w radiu zet ktore sie skonczyly a hajs tez z tego mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie licząc tego ze ma jeszcze jakas dzialalnosc ale nie wiem do konca o co chodzi - tojuz poza youtubem i mediami. no i pisze scenariusze filmowe i wspolpracuje z agencjami reklamowymi. koles jest obrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa ta działalność coś mi sie wydaje jest zwiazana z agencjami reklamowymi cos jak copywriter albo zauwazylam ostatnio na jego kanale dość prężnie i intensywnie promuje młode polskie zespoły to moze tez cos miec związek wiem ze promowal roznych ludzi wczesniej ale jakos mi to teraz bardziej przykuło uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×