Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zna ktoś osobiście niekrytego krytyka? jaki on jest?

Polecane posty

Gość gość
Czy np takiego Maćka Dziemiańczuka z******tego wokaliste ktory ostatnio zaiebiscie scoverował piosenke Coldplaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet moze to byc prawda bo gdzies ostatnio czytalam wywiad z Niekryty nie pamietam na jakim portalu to redaktor zadał mu pytanie Jakie dalsze plany a on mu odpowiedzial ze pisze ksiazke bedzie dalej nagrywal przemyslenia i MAM W PLANIE KILKA MUZYCZNYCH PROJEKTOW czyli cos tam jednak robi ale nie wiemy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajny facet :) milo slyszec, ze nie spoczal na laurach i oprocz youtuba robi cos jeszcze :) chcialabym go poznac. myslicie, ze ma dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny? :D z takimi szowinistycznymi, słabymi żartami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co na temat jego zwiazkow chodzą legendy jedni mowią ze nie ma drudzy ze co iles widywany jest z inną a jeszcze inni ze ma kogos tego nie wie nikt ale zeby to sprawdzic napisz do niego to moze ci odpowie ale raczej nie bo to prywatne albo przeprowadz sie do Łodzi i zacznij go śledzić :D powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci do miejsca zamieszkania Niekrytego ti chyba mam całkiem dobre info mieszka gdzies pod Łodzią ma swój dom skad to wiem? A to stad zew gazecie Wprost podajze mial wywiad i wstepem tego wywiadu jest opowiesc redaktorki jak przyjechala do Niekrytego ze to byla zima zr gdzies zabładzila zanim dojechala i opisywals ze mieszka w małym domku pod Łodzią czyli niedaleko lasu czy cos czyli na jakims zadupiu nie wiem sprawdzcie to sobie mysle ze to bylo wiarygodne bo po co by redaktorka miala kłamać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soory to byl wywiad dla Przekroju mozecie w internecie na pdf sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja mysle ze poprostu ludzie kreują sobie o nim negatywne zdanie bo sobie zartuje o kobietach i seksie alee ja mysle ze to bardzo skromny nieśmiały facet a nie wiem o co tyle szumu sie obrażac ja jestem dziewczyna ale potrafie odroznic żarty od obraźliwych obelg i ja mam z tego polewke bo mam do siebie dystans a nie co poniektore laski co tu piszą DYSTANS LASKI DYSTANS POPROSZE! I Z UŚMIECHEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta Niekryty Krytyk to FIKCJA POSTQĆ WYKREOWANA Maciek moze byc zupełną odwrotnością nie zapominajcie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie czy ma żónę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wy tak na serio??????????????? buhahahahahhahahahhahaa chcecie mieć dodatkową kartę do jego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie gdzie on mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dziewczyne ktos juz tuaj to stwierdzil pare postow dalej ale nikt tego nie wie a jak masz jaja napisz do niego i sie zapytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare postow wyzej* Gość: o jaką karte ci chodzi?? Nie bardzo rozumiem ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o miejsce zamieszkania too mamy dwie opcje: Łódź albo Poznań kazdy cos innego mowi wiec tez nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy tylko ze wychował sie na łódzkich Bałutach jezeli sie nie myle :) tam mieszka cala jego rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mieszka w Warszawie? widziałam go niedawno w Warszawie. Chyba był z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa?? nie możlwe raczej tam nie mieszka ewewntualnie Pruszków odbiera tam swoją poczte bo z jego fanpega wiem ze na adres Pruszków mozna do niego listy słac ale on je tyllko odbiera tak jego sekretarkamowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn napisala na jego fanpage u ze on ją odbiera w Prószkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa powiedz mi gdzie go spotkałas dokładnie w Warszawie?? Bo bede w Warszawie za niedługo??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Centrum. no i jakaś dziewczyna szła z nim pod rękę, więc to pewnie jego :( nie mówię ze tam mieszka - po prostu w Centrum go widziałam. Nawet chciałam podejść, ale jakoś głupio by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygląda na żywo? lepiej czy gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie podoba, ale gusta są różne i może się ogólnie podobać. kiedyś go spotkałam na Bałutach - tak jak mówię, nic ciekawego. Normalny facet - wysoki i trochę papuśny, czyli zupełnie nie mój typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie za inteligencje bo wbrew pozorom ją ma :p a ja tez lube inteligentnych ludzi chetnie bym polemizowała z nim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa młodsza od niego widać było??? Brunetka blondynka??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodsza od niego widac bylo?? Brunetka blondynka??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej młodsza, ale nie powiem na sto procent. kasztanowe włosy. taka lekko kuleczkowata, ale wydawała sympatyczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×