Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DonJuanob

stare i nie jare

Polecane posty

Gość gość
Odp*****l się od CleverMariana on jest mój! Clever lubisz w pupcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledzy po kolei nie rozpychać się dla wszystkich wystarczy ustalmy tylko kolejność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawa Teraz wg mojego zdania mowi sie na kobiety wyzwolone. Wreszcie!!!! A Panow o innym myslenie radze cofnac sie o 100 lat uwazam ze "stereotypy" zycia sa po to ... PROSZE O DOKOŃCZENIE ZDANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena L
DonJuanob msci sie na CleverMan za to ze tamten dolozyl mu śmiesznygówniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie moglem sie powstrzymac i zajrzalem na forum. Nie zamierzam kontynuowac watku. Mam natomiast kilka slow do CleverMan. Zniewiesciala istoto widze, ze zawsze chcesz miec ostatnie zdanie. Miales wiele okazji, aby dyskutowac ze mna w dniach poprzednich, dopisywanie swoich wypocin pod moim ostatnim postem jest zenujace (ile wlasciwie masz tych nickow). Sklonilo mnie to do tego aby zapoznac sie z twoja poprzednia "tworczoscia". Jak widze nie jestem pierwsza osoba, ktora zauwazyla twoja niemeska nature. W jednym z postow ktos nazwal Cie ptysiem. Z tego co widze twoja misja zyciowa jest najezdzanie na facetow, po to aby siebie samego przedstawiac w krystalicznym swietle. No twoj cytat z utworu Budki Suflera rozwalil mnie calkowicie. Myslales kiedykolwiek o zmianie plci? W mojej ocenie zupelnie nie masz doswiadczenia z kobietami w realu. Ich obraz jaki przedstawiasz jest rodem z jakiegos Harlekina. Gdzie ty czlowieku spotkales dziewczyny 20 letnie, ktore dopiero po pol roku daly ci sie potrzymac za reke. W miedzyczasie te same dziewczyny przyprawialy ci rogi dajac sie mlucic przez twoich kolegow. Co ciekawe bardzo czesto sam sobie przeczysz, zreszta ponizej wklejam probke twojej tworczosci miedzy innymi a propo wrzucaniu wszystkich do jednego worka. CleverMan 21.04.2014 "Imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne to pijanstwo i puszczalstwo w wykonaniu wlasnie pan po 30 i 40" CleverMan 23.04.2014 "ty palancie jeden, mam nadzieje ze zgnije ci twoj smierdzacy penis od tego ciaglego walenia konia i pozniej ten gnijacy maly mozdzek wypadnie ci z tego pustego lba przez ten twoj wielki wlochaty nochal" CleverMan 05.05.2014 mlode kobiety przewaznie sa spokojne i godza sie na wiele natomiast pozniej w wieku 40 lat ich akceptacja powoli znika i z potulnej dziewczyny zamieniaja sie w wiecznie niezadowolona pelna jazgotu istote. CleverMan 20.05.2014 sprzedaj dusze diablu z odjecie ci przynajmniej 10 lat i nie bedziesz miala tego problemu he, he Dla mnie forum to tylko epizod, dla ciebie psychoterapia. Ja napisalem jeden post dla zabicia nudy, dla ciebie to jakas misja zyciowa. Ja w sobote pewnie wyrwe kolejna panienke, moze twoja zone, ktora w co nie watpie ma juz dosyc takiego nudziarza. Kobiety uwielbiaja samce alfa ociekajace testoteronem, a nie zniewiesciale dziwolagi udzilajace sie na babskich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CleverMan chyba pora zacząć pisać pod innym pseudonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ale jaja, naprawde chcialo ci sie poswiecic tyle czasu i szukac wszedzie moich starych postow??? ha, ha, rozbawiles mnie tym. Musze cie jednak zasmucic, traciles czas bo wiele z tych postow sa nie moje tylko byly zwklymi podszywkami. Moj nick nie zabezpieczony i zuawazylem, ze czasami ktos komu dowalilem z zemsty podszywal sie podemnie. To normalka na tym forum :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
mojej zony nie poderwiesz bo jestem singlem :-) :-) :-) ale zycze dobrego podrywu w Sobote bo moze bedziemy mieli tutaj chwile spokoju "DonCieniarzu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszystko jasne, CleverMan jest prawiczkiem. No dziewczyny, która rozdziewiczy lalusia? Biedny błąka się po forach i poprosić wstydzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×